(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #466
    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

    Ma sealt võrumaalt pärit ja seal ka ikka ilusaid kohti, mida vaadata. Tildimaandaja nr 2 on ka metsas naist võtta. Kui sääsed just ei ole võsavahel, siis ikka mõnusat tegevust jätkub kauemaks.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #467
      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

      Kirjutaks kah midagi aga naine käib foorumit lugemas. :D

      Kuidas Võrus olukord on? Minna paariks päevaks autoga/kaherattalisega trippima/kalale n shit, on mõtet? Pole kunagi sinna kanti sattunud ja tahaks sellist ürgset loodust, sooja ilma ja head kalaõnne kogeda.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #468
        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

        Plaa, ma tatikana campasin päris palju Nava ümbruses. Nüüd tuleb välja, et panime koos noorena miskise heinaküüni põlema vms. See lomp keset Ehavere on väärt piitsutamist? Krt, käisin vist seal isegi kui üks spinnapäev oli, sama päev vist kui seal Kuremaa võsas sai käidud.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #469
          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

          Selles lombis on aint kogred.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #470
            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

            No elussööt seegi! Kokre ja siis Prossale elussöödaga donkama :D Prossal olen laheda rekordi teinud, ca 10cm haug tuli pm sama suure landi otsa :)

            Aga kuidas siis muidu elu on totaalselt väljasurevas kohas? Rahulik eh? :P

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #471
              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

              Jälgisin eile tund aega kuidas leht puuotsas värises, lootsin allakukkumise hetke tabada, muud põnevat pole paari viimase kuu jooksul juhtunud, kevadel sõitis traktor elektriposti maha, see oli ilmselt mitme aasta suursündmus ja nii põnevat asja niipea vast ei koge. Sain kunagi Saarijärvel 7cm pikkuse karbi hernega, selleks pidi suu ikka väga lahti ajama. Tatina sai ehavere veski juures särge kevadeti, mäletan kuidas jõudsin kell 7 hommikul sinna, mingil võrriga papil oli kott kala täis, kui lahkus siis teine ka veel.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #472
                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                Maal ongi imo nii, et ei juhtu mitte midagi ja siis järsku on korralik huumor millegagi :D Siis jälle veits pausi kuni mõni geenius otsustab midagi korraldada.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #473
                  Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                  meill seal maal üks suutis 7 korda põka sama kallaku peal ümber ajada. Et maal jah juhtub mingis olekus asju.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #474
                    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                    Ma ei tea mitte ühtegi venda, kes põldu kündes bokki trakas ei hoiaks.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #475
                      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                      mingii 15 a vanuselt juba rottisin isa koduõllet kui põldu künda kästi, jube igav tiksuda seal ilma

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #476
                        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                        Kui sul on kahepoolne reatõmme, mastitõmme, 2 ülekaarti ja 22 võidab panga.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #477
                          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                          Yes u are, one big maniac, vähemalt teine osa nimest on tõene :D

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #478
                            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                            Tänane katse kopraid pildistada, leidsin kopra tammi, selline tummine ehitis, vedasin end mööda metsa ja raba, jalad märjad ja kui kohale jõudsin siis selgus pisiasi, et korralik tee on umbes 100 meetri kaugusel. Tund aega passimist ja tulemuseks ümargune null, need tainad jõuavad hinge kinni hoida 45 minutit ja on muidu ettevaatlikud.
                            Mängust. Selline imelik spot a la mingi väike poket 22-55, ace rag vastane pole esimesed kümme kätt mitte midagi teinud ja shoveb minraise peale, mis krdi rangega peaks sellist callima?
                            PokerStars - $0.93+$0.07|10/20 NL (3 max) - Holdem - 3 players
                            Hand converted by PokerTracker 4

                            SB: 470 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
                            BB: 470 (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 8)
                            Hero (BTN): 560

                            SB posts SB 10, BB posts BB 20

                            Pre Flop: (pot: 30) Hero has A J

                            Hero raises to 40, SB raises to 470 and is all-in, fold, Hero calls 430

                            Flop: (960, 2 players) J 7 8

                            Turn: (960, 2 players) 7

                            River: (960, 2 players) 4

                            SB shows J A (Two Pair, Jacks and Sevens) (Pre 52%, Flop 50%, Turn 50%)
                            Hero shows A J (Two Pair, Jacks and Sevens) (Pre 48%, Flop 50%, Turn 50%)
                            SB wins 480
                            Hero wins 480

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #479
                              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                              ATs+, 88+ on fine imo? HU's kordades widemalt. AJo ka ei tohiks suur viga olla aga most likely flippame ülekaartidega paari vastu imo. Ise küsimus siis, et kas tahad flipata nii varajases turniirifaasis.

                              Aga tee nii, et mine vali mingi känd välja ja vahi siis puulehe kukkumist paar tundi, küll need kopratõprad ka välja kukuvad siis. Atm metsas matkamisel on märksõnaks kirsad või kummikud! :D

                              See, et tee oli 100m eemal on standard aga mõtle sellele, kui väärt kogemuse sa seal võsa vahel said. Imho ülim nauding trippida mööda raba, kopraaugud, mõnes kohas muda vajub - elu väärtus jõuab kohale, no ei tahaks küll ikka kuskile pasa sisse kinni jääda kõrini :D

                              Võid proovida ka mingi pihlakakoorega(eriti magus) peibutada, aga vaata et siis tugev võrk peale raipele kukub, muidu rabeleb välja.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #480
                                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                                Pole ammu nii naljakat mängu näinud, kaks venkut.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...