Re: Micro 45-90man sng-d
Sa mingeid konkreetseid range'e ei kasuta vastavalt 5BB, 10BB ja näiteks 15-20BB effective stäkkide korral? Shovid enesetunde alusel?
Selles mõttes et kui range'id on paigas, siis saab graindida nagu robot. Hoiad igat kätt mängides nendest range'idest kinni, ainult natukene adapteerudes olenevalt vastaste loosenessist ja kui ise suurem stäkk siis bubble olukordades loosim agressor olles (callides tava range, või tightim kui vastane bubble-teadlik) ja kui väike stäkk, siis tightim callides/shovides. Ega vähem kui 20BB mängus ei tasu väga omaloomingut teha liiga palju küll jah. On ainult mõned üksikud nipid mida saab kasutada ja loose fishide vastu neidki pigem mitte, kuna matemaatika ja loodusseaduste vastu ei saa, kui showdownini läheb käsi.
Niiet põhiline on väga range distsipliin käte ulatuse osas igas käes igasuguse stäkiga. Ma arvan et seda distsipliini aitab saavutada lihtsalt selle mõistmine ja teadvustamine, et teisiti ei saagi mängida ja et parimad mängijad on need kes hoiavad iga käsi distsipliini ja ei kaldu standard mängust liiga kaugele ei 3-5BB-stäkiga ega ka 20BB stäkiga. Alles 25+BB eff on veidi enam ruumi loominguks.
Algselt postitas reggie
Vaata postitust
Selles mõttes et kui range'id on paigas, siis saab graindida nagu robot. Hoiad igat kätt mängides nendest range'idest kinni, ainult natukene adapteerudes olenevalt vastaste loosenessist ja kui ise suurem stäkk siis bubble olukordades loosim agressor olles (callides tava range, või tightim kui vastane bubble-teadlik) ja kui väike stäkk, siis tightim callides/shovides. Ega vähem kui 20BB mängus ei tasu väga omaloomingut teha liiga palju küll jah. On ainult mõned üksikud nipid mida saab kasutada ja loose fishide vastu neidki pigem mitte, kuna matemaatika ja loodusseaduste vastu ei saa, kui showdownini läheb käsi.
Niiet põhiline on väga range distsipliin käte ulatuse osas igas käes igasuguse stäkiga. Ma arvan et seda distsipliini aitab saavutada lihtsalt selle mõistmine ja teadvustamine, et teisiti ei saagi mängida ja et parimad mängijad on need kes hoiavad iga käsi distsipliini ja ei kaldu standard mängust liiga kaugele ei 3-5BB-stäkiga ega ka 20BB stäkiga. Alles 25+BB eff on veidi enam ruumi loominguks.
K






Comment