(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #1

    (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

    Proovime siis uuesti ja paremini.
    Mängin valdavas enamuses zoomi nl2-nl10. Kunagi kui rohi oli rohelisem siis nl25-100 aga sellest on palju aega möödas ja ei biidi. Kuna puudub igasugune mänguks vajalik mindset siis mikrost pääsu pole, tiltamine, ebakaine mäng jne jne. Hoolimata kesistest tulemustest meeldib see mäng mulle ja ühel hetkel saan sellest mikrost ka jagu.
    Graafik.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Sng-d.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Lisaks mängin (kui roll lubab) badugi cashi fl50-100, kahjuks sattub sinna lauda fish harva ja 7 rexiga reiki maksta pole fun. Turniiridest pean eemale hoidma, sest ei suuda keskenduda ja ühel hetkel lükkan 5x järjest nuppe stiilis jänes kaarte ei mängi, ehk saan flipi ja on elusad kaardid.
    Päeviku eesmärgid on ennekõikke distsipliini tekitamine, tildist jagu saamine, oma vigade leidmine ja mikrost välja murdmine.
    Last edited by reggie; 19.10.14, 17:38.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    Edu!

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      Juhõissa, oma päevik, eesti keeles ja puha, puhas rõõm. Püüan siis vältida pre 1-2-3 aurerite ära imemisest tuleneva nutuvõru suuümber siia jooksmist ja "näe, mis paha fish tegi" vingunurka ja keskenduda ennekõikke sisulisetele probleemidele, üle ja alamängitud kätele ja konstruktiivsetele postitustele.
      Hetke roll 117$, s.t. näpin nl5 aga kuna olen tildivabas seisundis eriti konservatiivne siis ei tunne seal mugavalt, mängin korraga 4 laual, et vältida võimalusi feisbookis midagi seletada, foorumistes kolada ja muud tähelepanule ebasobivaid tegevusi sooritada.
      Mingil põhjusel aga võtan ikka ja jälle lahti nl2, sest see on hea mugav ja täiesti peaaegu riskivaba, mis paraku lubab lõdva randmega bluffcatche, herocalle ja TP no kicker calle teha ehk siis see jama, mida tahaks vältida. Hetkel ei kasuta hudi, kuna 15,6" on väike, mulle meeldib laudu korraga näha ja kogu kupatusest on keeruline kiiresti infot leida. Kohe vabaneb stellar siis jään nl5 püsima 2 laual ja kasutan kogu infot, mida võimalik.
      Septembrikuu siiani.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Üks käsi eile õhtust ka. Algne tõstja paistis silma aktiivse ja laiahaardelise avamiskäte ulatusega aga oli postflop passiivne, SB tõste peale tahtsin autofoldida kuna 26/6 aga tõste suurus tundus ebaloomulikult suur ja panin ta enamvähem täpselt selle käe peale, mis tal oli, plaaniga nupud keskele ajada kui flopis ei sära K,A-d, flop oli muidugi ilus. Nii pole muidugi kena ja edaspidi püüame vältida sellist teguviisi.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        125vpp-d veel vaja, so 3 päeva siis hakkan korralikult mängima, ausalt.
        Adraktiivsuse huvides lisame siia teemapäästjaid ja häid fotosid,mis ette jäävad, vahel ka enda loomingut.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Kole kuningas küll flopis aga shove on seal ajuvaba ja ma näitasin checkiga nõrkust.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        No ei usu.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Ja päeva kindlasti kõige rohkem mööda mängitud käsi, olin ilusti viisakalt alla andmas aga siis tekkis lühis, hääl ajus karjus, et see on nüüd hea koht seti reppida ja nuppe panna..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Viimane käsi.
          NL2 isegi ei mõtleks siukse tsirkuse peale, päevad läbi lihtsalt fat value solid kätest ja kogu armastus, ei mingit skeemitamist.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #6
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Tegin "hea" foldi, patsutan nüüd endale õlale.
            PokerStars - $0.02 NL ZOOM - Holdem - 9 players
            Hand converted by PokerTracker 3

            BTN: $1.00
            SB: $3.29
            BB: $3.03
            Hero (UTG): $2.79
            UTG+1: $2.01
            MP: $2.04
            MP+1: $1.93
            LP: $1.09
            CO: $3.74

            SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

            Pre Flop: ($0.03) Hero has K K

            Hero raises to $0.06, fold, fold, MP+1 calls $0.06, fold, fold, BTN calls $0.06, SB calls $0.05, fold

            Flop: ($0.26, 4 players) 9 T 8
            SB bets $0.10, Hero calls $0.10, MP+1 raises to $0.36, BTN calls $0.36, fold, fold

            Turn: ($1.18, 2 players) T
            MP+1 bets $1.51 and is all-in, BTN calls $0.58 and is all-in

            River: ($2.34, 2 players) T

            MP+1 shows J J (Full House, Tens full of Jacks) (Pre 78%, Flop 48%, Turn 91%)
            BTN shows 9 8 (Full House, Tens full of Nines) (Pre 22%, Flop 52%, Turn 9%)
            MP+1 wins $2.26

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #7
              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

              Pimeda varas..
              PokerStars - $0.05 NL ZOOM - Holdem - 9 players
              Hand converted by PokerTracker 3

              BTN: $17.32
              SB: $5.33
              Hero (BB): $5.73
              UTG: $5.00
              UTG+1: $4.88
              MP: $5.72
              MP+1: $4.79
              LP: $5.98
              CO: $5.18

              SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

              Pre Flop: ($0.07) Hero has J 9

              fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $6.90, fold, fold

              BTN wins $0.12

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #8
                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                Kell on 5 hommikul/öösel ja vaikselt arutlen iseendaga, kas olla hommikuni üleval, minna Tartu või oopis magama ja kindlat veendumust pole. Loll komme öö läbi üleval olla, päeval magada.

                Leveldasin ennast uskuma, et ega ta lammas ometi ei shove ässadega aga võta näpust, kes siin lammas oli.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Nu jah, nice river ehkki nupud oleks ikka sisse ajand.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                2 auti riverisse aga ise olin pussy ja checkisin turni ehkki kogu dünaamika viitas sellele, et call oleks nii ehk naa tulnud ainult, et ev oleks ilusam olnud.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Mõned võidetud käed ka.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Ei taht nelja uskuda.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Snapcall tuli.. a no 3 auti on ka raha.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by reggie; 25.09.13, 05:03.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #9
                  Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                  Algselt postitas reggie Vaata postitust
                  Leveldasin ennast uskuma, et ega ta lammas ometi ei shove ässadega...
                  Algselt postitas reggie Vaata postitust
                  Pre Flop: ($0.03) Hero has A A

                  fold, fold, fold, MP+1 calls $0.02, LP raises to $0.04, fold, BTN calls $0.04, Hero raises to $2.88 and is all-in
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    WP ! :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                      nice jeesus :)
                      Võidetud JJ käes, miks sellise sizega 3bet pre ja miks selline size flopis?
                      Last edited by pikk28; 25.09.13, 09:15.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #12
                        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                        Mis nice one, ma pidin kolm korda üritama enne kui kätte maksta sain, zoom on olemuselt jube nitine ja pre ei tahta nl2 ka väga maha callida.
                        Ma alles leiutan "õigeid" 3beti ja cbeti suurusi selles limiidis seetõttu on sealsed panused pigem eksperimentaalsed. Ip pisut väiksem ja oop suurem. Cbet pool panka on antud juhul imo optimaalne, kuna flop märg ja vastane checkis ette, venelased armastavad mastitõmbeid reppida, turni c/ri peale panin ta A peale aga kuna see maandus riverisse siis väike hirm tekkis, et Q aga panuse suurus oli natuke liiga suur tema poolt.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                          nu miski dongi vastu pigem ikka 3betiks suuremalt kui väikselt, suht top value käsi ju. Imo märga floppi paneks ka just suuremalt kui väiksemalt.
                          a muidu tundub, et jube hästi riidid venelasi.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #14
                            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                            Linnast tagasi, väsinud kui kurat aga ikka on vaja pisut mängida ja nii kui paar päeva vahele jääb, nii hakkab sellist ülemõtlemist ja metat torust tulema, et valus vaadata. Homme võtan kaamera ja lähen pildistama, sunnin end kui vaja, füüsiline vorm pole endiselt parim ja tervis ka mitte-värske õhk mõjub hästi.. ma loodan.
                            Mängisin 1439 kätt, lõpetasin tugeva 1$ plussis.
                            Kingitusi shortidele.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Riveril oleks pidanud jõuga võtma aga m**e polnud.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Mõtlema peab, mitte snäpcallima, seda viga teen pidevalt, et jätan suure hunniku valuet lauda, ei panusta siis kui vaja ja callin siis kui võiks tõsta.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #15
                              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                              Kopp ees pokkerist, br 152$, mis võiks olla palju suurem aga kuna stellar oli lähedal siis tegin tavalise kehva mängu asemel erakordselt sit*a mängu ja neil kõigil on ässad, absoluutselt kõigil ja kui mul on blindil ässad siis saan ainsa walki poole tunni jooksul obv. Kui tavaliselt püüan ma vastaseid selle palliga võrrelda siis täna olin ise pall.

                              Graafik.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Äss kõrge on hea küll.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Kunagi pole võimalik liiga ettevaatlik olla.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Tore bluff
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Versus Fjoodor, kena kasutajanimi.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Sest see oli suited!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Slõuplei korra, stars karistab 9 korda.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...