Proovime siis uuesti ja paremini.
Mängin valdavas enamuses zoomi nl2-nl10. Kunagi kui rohi oli rohelisem siis nl25-100 aga sellest on palju aega möödas ja ei biidi. Kuna puudub igasugune mänguks vajalik mindset siis mikrost pääsu pole, tiltamine, ebakaine mäng jne jne. Hoolimata kesistest tulemustest meeldib see mäng mulle ja ühel hetkel saan sellest mikrost ka jagu.
Graafik.
Sng-d.
Lisaks mängin (kui roll lubab) badugi cashi fl50-100, kahjuks sattub sinna lauda fish harva ja 7 rexiga reiki maksta pole fun. Turniiridest pean eemale hoidma, sest ei suuda keskenduda ja ühel hetkel lükkan 5x järjest nuppe stiilis jänes kaarte ei mängi, ehk saan flipi ja on elusad kaardid.
Päeviku eesmärgid on ennekõikke distsipliini tekitamine, tildist jagu saamine, oma vigade leidmine ja mikrost välja murdmine.
Mängin valdavas enamuses zoomi nl2-nl10. Kunagi kui rohi oli rohelisem siis nl25-100 aga sellest on palju aega möödas ja ei biidi. Kuna puudub igasugune mänguks vajalik mindset siis mikrost pääsu pole, tiltamine, ebakaine mäng jne jne. Hoolimata kesistest tulemustest meeldib see mäng mulle ja ühel hetkel saan sellest mikrost ka jagu.
Graafik.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Sng-d.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Lisaks mängin (kui roll lubab) badugi cashi fl50-100, kahjuks sattub sinna lauda fish harva ja 7 rexiga reiki maksta pole fun. Turniiridest pean eemale hoidma, sest ei suuda keskenduda ja ühel hetkel lükkan 5x järjest nuppe stiilis jänes kaarte ei mängi, ehk saan flipi ja on elusad kaardid.
Päeviku eesmärgid on ennekõikke distsipliini tekitamine, tildist jagu saamine, oma vigade leidmine ja mikrost välja murdmine.



4
4
(One Pair, Kings) (Pre 46%, Flop 2%, Turn 0%)


Comment