Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #991
    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Ma arvan, et see käsi on mu bottom range millega ma ison seal fishi. Kui ei hiti ja flop on sobiv panen 40-50% cbeti lootuses maha võtta, turnis annaks prolly alla. Kui hitin panen potsize. Kui väga kehv flop(ala JT9 vms) siis annan kohe alla. Ega ma väga HU-d ei oskagi, kuid 55-ga antud spotis mitte isoda tundub suurem leak kui järgi checkimine. Väga vale mõttekäik?
    Kuidas saaab HU-s isoda? Mul pole kunagi õnnestunud.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #992
      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

      My bad. Korrektne oleks raiseme sb completet või on HU's spets termin?

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #993
        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
        Kuidas saaab HU-s isoda? Mul pole kunagi õnnestunud.
        Kui btn limbib, raised BBlt btni limpi.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #994
          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

          Ehk läheb paremaks pärast seda postitust

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #995
            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

            Detsembris läks mindset küla peale ja otsustasin jaanuaris tuimalt grindida NL2. Obv oli vaja ZOOMi näppida ja hea õppetund saada.

            Comment

            • donkihott
              Jube Noob
              • Mar 2015
              • 118

              #996
              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

              no nl2 zoomi peaks ikka biitima. Äkki tuli playmoney tunne peale?

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #997
                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                Mängisin ZOOMis enamasti 8 lauda korraga, vahel ka 6. Suure tõenäosusega üle paari bb/100 sellise infovoolu juures ei suudakski biitida ja kindlasti suuremat samplet vaja. Mõttetu reigimasin, mis muud.

                Regular laudu toksisin 16-24 korraga ja winrate decent, avasin ise laudu ja ka veidi selectisin.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #998
                  Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                  SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

                  Pre Flop: ($0.07) Hero has rääbis

                  fold, fold, fold, fold, SB calls $0.03, Hero checks rääbis

                  Flop: ($0.10, 2 players) 5 2 T
                  SB checks, Hero checks

                  Turn: ($0.10, 2 players) 5
                  SB checks, Hero checks

                  River: ($0.10, 2 players) Q
                  SB checks, Hero checks

                  SB shows A A (Two Pair, Aces and Fives) (Pre 89%, Flop 96%, Turn 100%)
                  Hero mucks roiskund rääbis

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #999
                    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                    Eelmine laupäev käis mingi klikk ära ja lõpuks hakkasid setupid minu kasuks tulema, täna siis selline 1outer, first ever vist. JTss nüüdsest lemmik käsi

                    UTG+1: $2.08
                    MP: $0.97
                    Hero (MP+1): $2.55
                    LP: $2.01
                    CO: $2.17
                    BTN: $2.12
                    SB: $1.98
                    BB: $2.26
                    UTG: $1.50

                    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                    Pre Flop: ($0.03) Hero has T J

                    fold, fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, CO calls $0.06, fold, SB raises to $0.18, fold, Hero calls $0.12, CO calls $0.12

                    Flop: ($0.56, 3 players) 3 8 Q
                    SB bets $0.36, Hero calls $0.36, CO raises to $1.17, SB raises to $1.80 and is all-in, Hero raises to $2.37 and is all-in, CO calls $0.82 and is all-in

                    Turn: ($6.34, 3 players) Q

                    River: ($6.34, 3 players) 9

                    Hero shows T J (Straight Flush, Queen High) (Pre 18%, Flop 31%, Turn 2%)
                    CO shows 3 3 (Full House, Threes full of Queens) (Pre 18%, Flop 60%, Turn 88%)
                    SB shows K K (Two Pair, Kings and Queens) (Pre 64%, Flop 8%, Turn 10%)
                    Hero wins $6.12

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #1000
                      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                      FR tulemused on eriti nigelad, mängin vast käsi väga üle nitfestivalidel ja ega vastased enam lahkelt raha jagagi, paar aastat tagasi piisas micros 20k käest, et üles liikuda. Regud on muidugi endiselt kohutavad kui tähelepanelik olla, tähtis on ise olla kannatlik ja oodata oma momenti, sest vägisi olukordi tekitades kipub kõik persse minema. 6max tundub iga hetkega olevat ainuke võimalus edu saavutada, rohkem actionit ja selle tõttu ka lihtsam keskenduda laudades.

                      Winratet justkui oleks kuid BR seisab juba pikemat aega kohapeal, maybe üle pika aja saavutatud silverstar leevendab olukorda Suure tõenäosusega olen ideaalne näide grinderist, kes laseb vana rasva pealt ja ei suuda endale tunnistada, et ei biidi enam piisavalt. Lollakas jonn muidugi ei lase lõpetada, atleast vahin iga päev videosi, materjali on isegi youtubes juba sitaks ning eks ka see kahjuks on tekitanud olukorra kus tasemed on liiga ühtlased

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #1001
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                        igasugune suva õppematerjal võib teha rohkem kahju kui kasu ma arvan. kui ise muidugi aru saad, et tegemist on mingisuguse BS'ga siis poh, siis kaudselt vast kasu ikka.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #1002
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                          Enamasti toetun Blackrain79 materjalidele, vaikselt loen ka tema microstakesi raamatut. 2plus2 materjal tundub kuidagi iganenud/uuendamata ning arvatavasti kõigi poolt juba läbi näritud. Videosaitidest pole kahjuks õrna aimugi ning üldjuhul silm tõmbab blurriks ära neid vahtides.

                          Nädal tagasi leidsin mingi venekeelse saidi, kus vist oli ~100 raamatut üleval, suurem osa .pdf, lisaks ka shortstackerite tabelid jne., ime siis pole, et ida-euroopa crushib :P

                          Kõige parem ikka ise praktika käigus õppida, 1 laud korraga ja max tähelepanu seoste loomiseks.

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #1003
                            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                            nl10s strugglid, siis on midagi fundamentaalselt paigast ära

                            Comment

                            • 50CandyJoe
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 253

                              #1004
                              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                              RIOst soovitan coinflip_si FR videoid. Kokku oli vist 30 videot. Tööta need läbi ja biidid vähemalt 5bb/100.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #1005
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                                Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                                nl10s strugglid, siis on midagi fundamentaalselt paigast ära
                                nl2 ja 5 imo

                                Comment

                                Working...