Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]
Kuidas saaab HU-s isoda? Mul pole kunagi õnnestunud.
Algselt postitas Dnbftw
Vaata postitust




2
T
Suure tõenäosusega olen ideaalne näide grinderist, kes laseb vana rasva pealt ja ei suuda endale tunnistada, et ei biidi enam piisavalt. Lollakas jonn muidugi ei lase lõpetada, atleast vahin iga päev videosi, materjali on isegi youtubes juba sitaks ning eks ka see kahjuks on tekitanud olukorra kus tasemed on liiga ühtlased
Comment