Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #916
    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Võimalik vaid öiste sesside aeg, obv hnr kah kohe otsa. Pederastid :(

    PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (BB): $6.85
    UTG: $5.77
    CO: $2.21
    BTN: $5.00
    SB: $3.95

    SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero has K A

    UTG raises to $0.15, CO calls $0.15, fold, fold, Hero raises to $0.60, fold, CO calls $0.45

    Flop: ($1.37, 2 players) 6 7 6
    Hero bets $0.61, CO raises to $1.61 and is all-in, Hero calls $1.00

    Turn: ($4.59, 2 players) 5

    River: ($4.59, 2 players) J

    Hero shows K A (One Pair, Sixes) (Pre 62%, Flop 1%, Turn 0%)
    CO shows 6 9 (Three of a Kind, Sixes) (Pre 38%, Flop 99%, Turn 100%)
    CO wins $4.40

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #917
      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

      Potsataja, meeldib sulle sarnaseid asju meisterdada? :D

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Gaad, tuleb vist pisik tagasi. Korralik nostalgiapauk käes jälle.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #918
        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

        Mõttetu öö pokkeri mõistes, oleks pidanud vist pigem sauna tegema vms. Järgmine kord targem.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Dnbftw; 22.11.15, 16:00. Põhjus: Magan kaineks järgmine kord enne postitamist

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #919
          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

          Tundub hea materjal olevat 6maxi kohta. http://www.pokerstrategy.com/forum/t...=196519&page=2

          Vanamees ärkas, pakkus välja, et võiksin lauta tööle minna kui öösiti meeldib üleval passida. Seal vist peaks pokerdada ka saama ^^

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #920
            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

            Mulle pakkus vanamees turvameheks minna ühte normi kohta , 24 tundi vahetus pead 2x nuppu vajutama ja ülejäänud aja saaks grindida :D

            Ikka ei viitsi :D

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #921
              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

              Wtf, nii hea pakkumine ju :D Samas kui pokkeriga end ära elatad siis vast fine, kellel neid lisakohustusi ikka vaja. 24h veits rets ka olla, unereziim läheb korralikult sassi ja lõpuks ei saa üldse aru, kus augus elad. Pretty much nagu taksojuht.

              Comment

              • DnbftwEma
                Bännitud
                • Nov 2014
                • 2

                #922
                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                Neli aastat oled seda mängu mänginud ja see on kõik mis sa saavutanud oled?

                Homme päev ajame isaga paberid korda ja lähed lauta tööle. Ja mitte üks pinin ma ka ei taha kuulata, et sinust saab pokkerimängija.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #923
                  Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                  Laut oli mu esimene ametlik töökoht. 1993. aastal olid veel need ajad, kui äsja põhikooli lõpetanud noormees teenis seal Eesti keskmist palka või üle selle. Kodus tegin heina, ajasin mullikaid ja lambaid taga ning mida kõike veel muidugi palju varem. Siis läksin linna kooli ja muutusin mänguriks.

                  Dnbftw, unerežiim paistab sul nkn paigast ära olevat.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #924
                    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                    Unerežiim paistab hetkel paigas olevat, 10-12h off ja 30-40h on. Veits kaootiline on aga kui und ei tule, siis ei tule. Pole mõtet tegevusetult voodis istuda ja õndsalt Matit oodata. Küll läheb üle, siis on 30-40h sleep ja üle 10 tunni üleval ei püsi. Hommikul oli küll veidi sürr sõita autoga ja linnas tegin ka väikse apsaka, mille üle uhkust ei tunne. Aga never again ei sõida magamata peaga, liiga jube. Ise arvestan umbes nii, et 1 tunnist unest suudan üleval olla 4 tundi. Praegu magasin 3-4h ja nüüd on 12h good olla. Mingid standardid ongi neile, kes ei suuda mingit muud režiimi omaks võtta. Kuna ma tööl ei käi, siis on täiesti yolo, mis kell ma ärkan või magan. Peaasi, et päevavalgust näeks, tho vist tuleb D3 kapslid ära tellida.

                    Potsatajal true story, praeguse gene noored ei tea mis asi laut ongi. Meenub vaid sitahais. Maainimesele sitahais on aga raha.


                    Nii palju olen siis saavutanud online pokkeris, igaühe enda otsustada, et kas biidib or not. +150k kätt, mis on kadunud forever. Tea kui palju tegelikult EV-le võlgu...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Eriti lahe, ei saa enam veneptrist iseeennast kah otsida, this player is not covered by your subscription :D
                    Last edited by Dnbftw; 11.11.14, 12:35.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #925
                      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                      Reaalsus on siiski see, et kui päevajooksul kalal käia, miskit nokitseda ja sauna teha - siis tuleb hea uni. Hakkangi vast uuest nädalast koos tüdrukuga trennis käima, siis on mõlemal motti rohkem. Kätekõverdusi siin vahepeal lasen, kui tunnen, et vaja tilt välja lasta. Kergelt juba tuleb aga keska vormini, kus 40 tuli kergelt, läheb vist veidi aega veel. Käed on eluaeg nõrgad ja nagu nuudlid olnud. Jalad on fine, üleelmine suvi tuli 12km ära järjest lagipäikesega, pärast hüppeliigese distensiooni pole julgenud nii pikka maad joosta ja velon parem rattaga läbi metsa koer kaasas :) Võiks kindlasti füüsiliselt kordades aktiivsem olla, me kõik arvatavasti, aga eks mõttetöö tundub sageli meeldivam.

                      Uue uuringu kohaselt võib magamaminek pärast teatud kellaaega või ka ärkamine enne koitu mõjuda meie organismile vägagi stressitekitavalt – seejuures sõltumata ka sellest, kas sa magad täis oma vajalikud unetunnid.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #926
                        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                        PSist saad läbi kirja küsida käsi teatud aja perioodidest, tahad küsi kasvõi viimase 5 aasta omad

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #927
                          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                          Oki, proovin. TY :)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #928
                            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                            Ma vist nuub aga ei leia, max mis saan võtta on eelmisest aastast :(

                            Manual e-mail või? :D
                            Last edited by Dnbftw; 11.11.14, 13:26.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #929
                              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                              Ma vist nuub aga ei leia, max mis saan võtta on eelmisest aastast :(

                              Manual e-mail või? :D
                              jah :D ma kunagi küsisin 2 aasta käed

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #930
                                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                                Dnbftw, sa proovi melatoniini kapslid ära. Ma sain unetuse pisiku külge juba põhikoolis poole ööni raamtuid lugedes. Edasi on asi ainult hullekas läinud ja liigne alkoholi tarbimine on veel omakorda kõva matsu pannud. 30-40 tundi on oles pole kohe kuskilt otsast normaalne.

                                Comment

                                Working...