Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #931
    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Mingite tablettidega une kunstlik tekitamine lõppeb imo halvasti. Ma kas teen trenni või otsin abivahendit loodusest, tablasid ei poolda. Üleeilne ja eilne nägid siis välja nii, et 26h uptime, 3h und ja ja olingi ööse kella 1-2ni üleval ehk 12h sisuliselt. Ühest tunnist unest piisab, et olla 4 tundi üleval. Eks kui veidi liigutada ja keskendumist vaja, siis on rohkem und vaja 4 tunni kohta.

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #932
      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

      Ma ka tablette ei võtaks, teeks puutööd või laudas teeks järellüpsi, peletab kaloreid ka sellega.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #933
        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

        Neh, linnas pole mul suurt midagi füüsilist teha peale tolmuimemise ja Emajõe piitsutamise. Vist peakski jõe äärde minema d-vitamiini omastama, ilus ilm täna. Rattal vaid rehvid tõssid, tuleb statist läbi käia ja õhku rottida.

        Maal no probs füüsilist koormust saada, tripin sakslasega või kui ilm lubab, siis on most likely isal mingi plaan miskit ehitada. Maal on maja ümber alati miskit teha. :)

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #934
          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

          Ma ka maale alati minna ei viitsi, sest pannakse tööle, kui sul aega on siis tule pirogovi või ahjualla täna õllet laskma.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #935
            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

            mina tervise jms elulise osas kuulan alati mida potsataja soovitab. üks-ühele ka järgin loomulikult.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #936
              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              Ma ka maale alati minna ei viitsi, sest pannakse tööle, kui sul aega on siis tule pirogovi või ahjualla täna õllet laskma.
              Ma lähen alati hea meelega maale, töö on seal std ja meeldib. Maainimene, mis teha :P

              Ma alkoholi ei soovi, mitte ei sobi see asi minu organismile. Eile käisime tüdrukuga ahju all, kahjuks paari tegelast polnud seal ja otsustasime pigem õppesõitu minna tegema :P Neiul homme hommiku sõidueksam.

              Potsatajal on indeed head mõtted, eks ta elukogenud kah juba. Sealt ei saagi muud pursata kui puhast kulda.

              Comment

              • Dnbftwnaine
                Bännitud
                • Nov 2014
                • 32

                #937
                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                Jep, gonna fail fo sho

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #938
                  Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                  Sitt jutt püksi tagasi.

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #939
                    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Neh, linnas pole mul suurt midagi füüsilist teha ..
                    Talveks saab vihmaussid valmis kaevata. Praegu veel on.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #940
                      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                      linnas saab vaid karu pumbata,

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #941
                        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                        linnas saab vaid karu pumbata,
                        +1, ja parem olgu <22
                        Last edited by p0l1; 15.11.14, 04:32.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #942
                          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                          Mul on maal põld maja ääres kohe, seal ronivad öökad ise välja, ka päeval olen näinud. Poest ei osta enam igatahes :) Kellel vaja siis võtke kiirelt ühendust, öökülmad pidid varsti tulema ja siis nad ronivad sügavamale veits. Muidu kui pool labidatäit võtan siis on miski 4-5 priskemat nii 15cm tegelast väljavenitatuna ja väiksemaid kah ikka miski 2-3. Neid on seal mõnekümne hektari peale prolly miski gazillion. Muld on hästi väetatud sõnnikuga, küll aga kasutatakse 2x korda hooaja jooksul umbrohu tõrjeks miskit sitta. But hey, just let it grow naturally, eks? Mingi sümboolse summa või millegi muu ahvatleva eest olen nõus vaevaks võtma ja korjama. Ise väga ei viitsi ussiga atm püüda, sest kohalikest järvedest ei tule mitte kui midagi normaalset konksuga. Isegi ahvunni pole. Kuigi üks oli eelmine aasta saanud, idk, rohkem pole näinud kordagi. Põhiliselt spinna ja rappala minnow, sinna võiks tegelt mingi priskema tegelase otsa küll sikutada, ehk ahvatleb haugi. Vaatab va raibe veel, et kala ajab ussi taga, haug tegelinski mõtleb, et trollin kala ära ja otsib kerget kõhutäit.

                          Upgradesin setupi veits talvisemaks, ehk tulevad nüüd pikemad sessid kui varbad soojas vaibal. Tegelt ma enamuse ajast olen läpsi taga ikka sellises lollis sundasendis, et jalad on vasakul monitori ääres laual ja varbad vastu külma kiviseina, alaselg jääb veits lolli nurga alla. Suvel on hea jahutada end altpoolt vastu seina aga talvel ikkagist külm. Maybe peaks sinna miski vaiba panema rippuma vaatamiseks. Tümm on siin nurgas vapsjee sajebiss ikka, nüüd saan teisel korrusel elavale naabripoisi trance muusikale vastu panna vastavalt tujule. Mopiämber vahetas lihtsalt asukohta, see on endiselt mu arsenalis ja mandariiniga valmistun jõuludeks. Annelinna Prisma igatahes vist valmis, jõulunänni nii et tapab. Mehed, väärt nõuaanne järgmiseks pooleteiseks kuuks on see, et mitte mingil juhul minna naisega poodi kaasa. Eriti tasuks vältida seda tegevust nõrgema mindsetiga isenditel, sest tilt on kerge tekkima kui igat sitta vahitakse 3 min minimaalselt. Juhul kui oled konksu otsas ja poodi kaasa tiritud, siis näita üles räiget huvi kõige vastu ja aita valida, säästad atleast 7 minutit grindi aega pooletunnise poeskäigu arvelt.

                          Anywayz, eile öösel sai Annelinna Prismas tripitud veits ja ka IT nurka vahitud. Mõnus tool oli seal, veel mõnusam oli tooli peal olev massaaši tegev kate, mida saigi siis eraldi osta 99 euro eest. Obv sai järgi proovitud, alaseljale oli lihtsalt nuts, nagu kümme LB-d hõõruks kliitorit vastu selga, ülespoole proovides aga tekitas pigem ebameeldivust, eks ma olen kont kah ja see masseeris korralikult mu ribisid läbi selja. Asjal oli veel eraldi pult, millega oli mõnus režiimi muuta - hea käepärane, mugav kinnitamaks arvutitooli küljele nt. On aga kellelgil kokkupuuteid sellise asjaga? Kaua kestavad reaalselt, enne kui otsad annavad?

                          Peaks vist arvustusi hakkama kirjutama vms, saab igast sitta kah testida :P Idee blogi jaoks ehk.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #943
                            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                            Plaa, mõtlesin, et peaks ehk oma sõnnikuussi äri tegema. Kui keegi Tartust või Jõgevalt soovib siis esimesele kundele teeks tasuta. Prooviks töö niisama nalja pärast läbi, et kas viitsin raha eest teha :D

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #944
                              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                              Kas sõnnikut saab ka koos ussiga kaasa?

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #945
                                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                                Pm kui tõesti vaja siis hea hinna eest oleks homme 10T läga ukse taga.

                                Ma ei tea, ma lähen maale ja vaatan, mis olukord on. Lihtsalt kui ma olen varasemalt enda tarbeks kaevanud siis olen suht paari mintsaga saanud juba korraliku noosi, millest piisab kui 3-4h järve ääres veeta nt. latut otsides. Tüübid müüvad kalale.ee foorumis olenevalt nõudlusest 6-12 euri 100 ussi. $$$

                                Comment

                                Working...