Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #736
    Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

    1. vast hero calls 1.71,reise pole kohustuslik

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #737
      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

      Ei peaks, aga sisse ka sellel turnil ei ajaks. 3bet üleliigne juba

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #738
        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

        ei käi küll selle käe kohta, aga FR laudade alustamise HU on hoopis teine asi kui lihtsalt HU lauas mäng. FR puhul on enamasti mõlemil veel 10+ lauda lahti ja fookus mujal, st ranged on tublisti tightimad.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #739
          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

          Ise lasin ühe lauaga, oli veidi igav ja tahtsin mõnda regulari nokkida. Saime suht 100 kätt ära madistatud HU's, as usual lasin 2BI auku.

          Anywayz, nitt on ikka jube olla. LAGerdasin veidi laudades täna, tableselect at it's finest, 8 lauda max ja mäng oli oi oi oi oi oi oi kui põnev. 24/20 statsid täna. Olen ehk tulevane Peeruhirmutis.

          12/9 nit, kelle 3bet 8%. Arvatavasti oleks 3betile foldinud kui see poleks tal nii suur(possible leak?), igatahes flopil ebard situatsioon. Most likely oleme taga, paremal juhul split pot. Tundus parem lasta vastasel bluffida või odavalt SD-le saada.
          Hero (UTG): $10.93
          UTG+1: $7.31
          MP1: $23.97
          MP2: $12.22
          CO: $10.97
          BTN: $10.00
          SB: $10.00
          BB: $9.49

          Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K A
          Hero raises to $0.30, 4 folds, BTN raises to $0.90, 2 folds, Hero raises to $2.20, BTN calls $1.30

          Flop: ($4.55) 2 K Q (2 players)
          Hero checks, BTN bets $2.17, Hero calls $2.17

          Turn: ($8.89) 3 (2 players)
          Hero checks, BTN bets $4.24, Hero raises to $6.56 all in, BTN calls $1.39 all in

          River: ($20.15) K (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $20.15
          Hero shows K A (three of a kind, Kings)
          BTN shows A A (two pair, Aces and Kings)
          Hero wins $19.24
          (Rake: $0.91)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #740
            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

            foldiks ikkagi pre. räme nitt ja vs utg ta 3bet kindlasti 8% ei ole. as played ei biidi sa kahjuks midagi ja bluffe pole võimalik sees hoida kuna ta ranges puuduvad blufid.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #741
              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

              "vs utg ta 3bet kindlasti 8% ei ole"

              Oskaks ka mängus sees olles selliseid mõtteid mõelda... küll siis biidiks :D Ei tore kui arenemisruumi on, muidu vist ei viitsikski pokrit taguda.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #742
                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                kaka style :D

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #743
                  Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                  Kisub Kaka styleks ära jah :D 15-20BI swong ahead, feeling awsum! Külm kõht tuleb kasuks hetkel.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kala6li
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 635

                    #744
                    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                    Ära põe, ma ei biid NL2 ka enam

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #745
                      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                      Zero tilt aga sess jäi siiski -7BI(1300 kätt) ennist, swonks 13BI peal hetkel. Üldjuhul kasutan miskit 3-5BI stoplossi olenevalt tujust aga täna oli yolo tunne ja sai grindiga jätkatud. Ca 5BI saab veel auku lasta ja siis tuleb NL5 tagasi kolida. Peaasi, et pokkeriisu täitsa ära ei kustutata :)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #746
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                        Postita mõni käsi ka, vb sa ei oska lihtsalt mängida.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #747
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                          Palun timz, siin siis viimase 5 päeva suurimad kaotatud potid. Viimased 13 kätt eilsest sessist. Spoileri avamine omal vastutusel :D Panin AMSAP(as much stats as possible). Tean, et võib sellise väikse sample peale skewed olla kuid üldpildi saab ikka kätte, et mis suunas liikuma hakkavad numbrid.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #748
                            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                            esimese TT käe viitsisin vaadata - sizing metsa. long run jätad idioodi vastu kõvasti raha lauda. cbetiks suuremalt f ja t

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #749
                              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                              TT kohta sama,

                              Vaatasin kiirelt kõik üle ja siin seal oleks ikka teisiti mänginud. Mingi 5 kätt postis on normaalne üle selle veits kirju juba. pre coolereid ei postitaks üldse.

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #750
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                                Igvusest vaatan ja kommenteerin. Targemad võiks parandada.

                                1) TT eespool mainiti et sized valed. Ülejäänud teeks samamoodi.
                                2) AA vaataks mis ta turnis enne teinud on? kas on enne tõstnud üldse seal? aga foldi ilmselt ikka ei suudaks leida.
                                3) AK 3bet 0,8$ peale on minul ja kõik muu teeks sama.
                                4) TT ilmselt suudaks riveris foldida.
                                5) QQ nice
                                6) AK nice
                                7) KK oeh nutaks ja foldiks riveri.
                                8) QQ calliks pre 3beti ja vaataks floppi.
                                9) 77 nice
                                10) AKga 4beti callimine selle fishi vastu halb mõte?
                                11) KQs flopil sama, turnil paneks väiksemalt- 2$ või checkiks järgi. Kumb on parem? Kui turni betin sis riveri checkiks järgi.
                                12) KK nice
                                13) A9s Turni size on pot. Kas me näeme halvema kickeriga A? Riveris fold leida keeurline. Ainuke pääsetee oleks turn ära foldida size ja ehk timingu järgi.
                                14) 88 Turnis check fold
                                15) QQ squeeze 1,2le ja vaataks edasi. Calliks all inni.
                                16) KK mängiks samamoodi, kui juba pre ei paneks all in.
                                17) A5s checkiks riveri järgi.
                                18) AK nice
                                19) AK nice
                                20) T3o donk mõtekas? Nõutu. Check calliks flopi ja üritaks poti väiksena hoida edasi.
                                Last edited by Xavi; 31.08.14, 15:27.

                                Comment

                                Working...