Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]
Kui meil ei ole vastase kohta ühtegi riidi peale selle, et on SS'er ja vastane 14/11, siis pre foldin südamerahus.
Kui meil ei ole vastase kohta ühtegi riidi peale selle, et on SS'er ja vastane 14/11, siis pre foldin südamerahus.
6
5
4


Comment