Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7531
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO aeg lahutuseks. Sellist koletut tegu mina küll andeks ei annaks. Kõik muu, aga mitte see, et ta sinu arvutis korra boonuse läbi mängis. See on viimane piir. Punane joon.
    Mõtle kui baaris nii juhtuks.

    Tellid Happy houri ajal 2 õlle endale ja maksad ära, enne teise õlle andmist nad küsivad sult 8x dokumenti ja siis lõpuks kui sa küsid mis toimub, viskavad su koos õllega välja

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7532
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      IMO aeg lahutuseks. Sellist koletut tegu mina küll andeks ei annaks. Kõik muu, aga mitte see, et ta sinu arvutis korra boonuse läbi mängis. See on viimane piir. Punane joon.
      Ma saadaks ruttu teistele saitidele ka siira vabanduse ,et naisel ka konto sama ip-pealt. Enne kui lutsid särme ja mängid KK pokkeris ülejäänd elupäevad

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7533
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        See pigem tegelt refill olukord. Kus käid aeg-ajalt söömas ja alati kasutad refilli. Kuid ühel päeval lähed refilliga liiale - sööd ära ning unustad end telefoni ja refillid miski 5 korda. Visatakse välja ja öeldakse, et ära enam siia tule. Mõistaksin ettevõtet.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7534
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Ma saadaks ruttu teistele saitidele ka siira vabanduse ,et naisel ka konto sama ip-pealt. Enne kui lutsid särme ja mängid KK pokkeris ülejäänd elupäevad
          Jah. Ma ütleks kõik oma cheadid ära.

          support@olybet.ee
          support@unibet.ee
          support@pokerstars.ee
          support@optibet.ee


          Saada kiirelt ära, et sa oeld räige cheater. Siis saad andeks.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7535
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Ma saadaks ruttu teistele saitidele ka siira vabanduse ,et naisel ka konto sama ip-pealt. Enne kui lutsid särme ja mängid KK pokkeris ülejäänd elupäevad
            Tal ei ole mujal kontot, sõna otseses mõttes 1x elus kasutas boonust mida pakuti :D

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7536
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              See pigem tegelt refill olukord. Kus käid aeg-ajalt söömas ja alati kasutad refilli. Kuid ühel päeval lähed refilliga liiale - sööd ära ning unustad end telefoni ja refillid miski 5 korda. Visatakse välja ja öeldakse, et ära enam siia tule. Mõistaksin ettevõtet.
              Kaka näide oli parem,et jood happy houri ajal õlut,ning lahkud. Saad lifetime bänni kohe

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7537
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kaka näide oli parem,et jood happy houri ajal õlut,ning lahkud. Saad lifetime bänni kohe
                Ei.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7538
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ei.
                  No tegelt ju on rohkem täppi, ma see aasta vist 2x kasiino boonust kasutanud ja 1x oli olybetis.

                  Ei ole sari boonuse kasutaja või nende taga ajaja nagu sa üritad siis näidata et pidevalt käin ja mängin ainult boonustega
                  Last edited by Kakahirmutis; 23.12.25, 11:01.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #7539
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Ühel matil oli kunagi lausa fail ,kus kõik boonused kirjas ja pidas ka arvestust exelis tulemustega. Selles küll asi pole. Pigem see fb post andis ühe otsa pileti

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7540
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      No tegelt ju on rohkem täppi, ma see aasta vist 2x kasiino boonust kasutanud ja 1x oli olybetis.

                      Ei ole sari boonuse kasutaja või nende taga ajaja nagu sa üritad siis näidata et pidevalt käin ja mängin ainult boonustega
                      Ei.

                      Sest isegi mina kaupmehena soodusmüüki tehes olen väga õnnelik kui kliendid ostavad. Täpselt sama loogika on ka happy houriga - miinusega ei müü keegi.

                      Kasum ehk väike, kuid tule ja tiksu niikaua kui tahad neid happy houre - ühekorra ikka libastud ja võtad juurde või hoopis teed suure käibe.

                      Refill abuse on aga kahjum. Normaasels koguses refill on arvestatud üldhinna sisse, kuid kui üks käib seal ainult refillimas ja ühel hetkel teeb massive refilli, on see kahjum, seda ei saa kaupmees tolereerida ja bänn on adekvaatne.

                      Tuleb aru saada, et gambling pole nii, et kaotatud raha või reik on tulu. Iga sinu depo ja cashoudi eest on kasinnile fee. Võrgufeed. Muud halduskulud. Sinu näitel, kuna sa mängid väga vähe, oled sa kahjumlik klient, mitte isegi BE.

                      Ja kuna sul on mänguajalugu pikk, mis näitab, et sa kasumit tootma ei hakka ja oled red flagitud seoses kompukasutajaga, siis vastavalt ettevõtte poliitikale võidki selle bänni ära saada.

                      Kokkuvõte: happy hour ei ole kaupmehele kahjum, vaid kasum Kui kogu maailm tuleks happy houre jooma, siis kaupmees ainult lööks käsi kokku, et kuradi hea äri. Lihtsalt depoda, üks turka, cashout on kasinnile kahjum, mitte kasum.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7541
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ühel matil oli kunagi lausa fail ,kus kõik boonused kirjas ja pidas ka arvestust exelis tulemustega. Selles küll asi pole. Pigem see fb post andis ühe otsa pileti
                        Jah. Sellega lihtsalt löödi tempel peale, et ei viitsita jamada ja saadi laua sahtlisse ära ning teema läbi.

                        Aga raisk vaata seda munni - ei ole teema läbi, vaid arutab ka siin ning nüüd ka Mati on lugenud!

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7542
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Jah. Sellega lihtsalt löödi tempel peale, et ei viitsita jamada ja saadi laua sahtlisse ära ning teema läbi.

                          Aga raisk vaata seda munni - ei ole teema läbi, vaid arutab ka siin ning nüüd ka Mati on lugenud!
                          See mingi feik mati

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7543
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            See mingi feik mati
                            See on true Mati.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7544
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Häid pühi kõigile!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7545
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Häid pühi kõigile!
                                Pühi ise. Tegelt peavalu võiks keegi ära pühkida.

                                Comment

                                Working...