Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Mõtle kui baaris nii juhtuks.
Tellid Happy houri ajal 2 õlle endale ja maksad ära, enne teise õlle andmist nad küsivad sult 8x dokumenti ja siis lõpuks kui sa küsid mis toimub, viskavad su koos õllega välja
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Tellid Happy houri ajal 2 õlle endale ja maksad ära, enne teise õlle andmist nad küsivad sult 8x dokumenti ja siis lõpuks kui sa küsid mis toimub, viskavad su koos õllega välja
Comment