Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Mingi vend otsustas pre KK foldida kui mul 4 bsd beati järjest all, silme ees veri ja väga tahtsin selle JJ sisse kütta... ja siis selline rabbit cam

Mingi venna puuduva ajuraku pärast 1200€ JP saamata
Sess ise oli haige, no mdea mis run see on, järjest top range otsa, 4betid AA ja TT3 flopis TT vastas, järgmine sama spott AA vs JJ JJ5 flopis sisse ja oli tunne et iga 3bet pott on sett vastas.
Universum vihkab mind, isegi üks 3bet pott floppasin K high masti, nett oli 15 sek ära ja lauad sit out, samas hiljem bomb potis sai üks vend 3 tänavaga 6!!! Minutit timebanki kui connection lost.
Viimasest 2 kuust on mega siiber, no ei saa AA-ga all ine üldse, ma tean et see väike mängu osa aga kui ma olen 28x saanud KK vs AA ja 2x AA vs KK ja neidt võitnud ainult 2tk siis ainuüksi see on kuu täiesti ära rikkunud.
Aga nagu Gandhi ütles siis Keep om trucking
EDIT : KK vs AA on nüüd 28 : 3 ja võitnud olen neist 2tk
Mingi vend otsustas pre KK foldida kui mul 4 bsd beati järjest all, silme ees veri ja väga tahtsin selle JJ sisse kütta... ja siis selline rabbit cam

Mingi venna puuduva ajuraku pärast 1200€ JP saamata
Sess ise oli haige, no mdea mis run see on, järjest top range otsa, 4betid AA ja TT3 flopis TT vastas, järgmine sama spott AA vs JJ JJ5 flopis sisse ja oli tunne et iga 3bet pott on sett vastas.
Universum vihkab mind, isegi üks 3bet pott floppasin K high masti, nett oli 15 sek ära ja lauad sit out, samas hiljem bomb potis sai üks vend 3 tänavaga 6!!! Minutit timebanki kui connection lost.
Viimasest 2 kuust on mega siiber, no ei saa AA-ga all ine üldse, ma tean et see väike mängu osa aga kui ma olen 28x saanud KK vs AA ja 2x AA vs KK ja neidt võitnud ainult 2tk siis ainuüksi see on kuu täiesti ära rikkunud.
Aga nagu Gandhi ütles siis Keep om trucking
EDIT : KK vs AA on nüüd 28 : 3 ja võitnud olen neist 2tk




Comment