Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7516
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Whatt? Et kui kaidu tahaks minu arvuti sessi teha,siis läheks kõik kontod lukku?
    Rutiinse turvakontrolli käigus tuvastasime, et ühelt ja samalt koduselt aadressilt/IP aadressilt/seadmelt on registreeritud enam kui üks konto, mis on Coolbetis keelatud. Sellest tulenevalt oleme Sinu Coolbeti konto määramata ajaks sulgenud ja Sinu olemasoleva saldo välja maksnud (kui see on kohaldatav). Viitame allolevatele reeglitele:

    2.1.3 Selguse huvides – ühe majapidamise, seadme, IP-aadressi või maksevahendi kohta on lubatud ainult üks mängijakonto. Kui kaks või enam klienti jagavad sama leibkonda, seadet või IP-aadressi, peavad vastavad kliendid sellest korraldajat teavitama. Korraldajal on õigus topeltkontode tuvastamiseks täiendavaid turvakontrolle läbi viia.



    Ehk mu abikaasa tegi pool aastat tagasi mingi boonuse jaoks konto ja pole kunagi rohkem kasutanud :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7517
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Ehk võtame asja kokku ja paranda, kui eksin:
      • Sai Coolbetilt mingi boonuse / spinnid ja võitsid €150.
      • Hakkasid tegema väljamakset, aga said "kontrolli".
      • Suhtlesid klienditoega, mis viis absurdsed "rattani", kus nõuti samu andmeid ühe uuesti ja uuesti;
      • Lõpuks pandi raha välja kandma, kuid suleti konto, põhjusel, et samalt IP-lt/arvutist on enne ka logitud teise kontoga, samas klienditugi ei küsinud kontrolli käigus kordagi seda, et mis seos kahel kontol on?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7518
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ehk võtame asja kokku ja paranda, kui eksin:
        • Sai Coolbetilt mingi boonuse / spinnid ja võitsid €150.
        • Hakkasid tegema väljamakset, aga said "kontrolli".
        • Suhtlesid klienditoega, mis viis absurdsed "rattani", kus nõuti samu andmeid ühe uuesti ja uuesti;
        • Lõpuks pandi raha välja kandma, kuid suleti konto, põhjusel, et samalt IP-lt/arvutist on enne ka logitud teise kontoga, samas klienditugi ei küsinud kontrolli käigus kordagi seda, et mis seos kahel kontol on?
        Sa ka varsti võiksid nooremuurijaks minna. Ma ütlen,meil vaja pokker24.ee kämuuudisteks. See on ikka klandorfi stiilis ära tegemine

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7519
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ehk võtame asja kokku ja paranda, kui eksin:
          • Sai Coolbetilt mingi boonuse / spinnid ja võitsid €150.
          • Hakkasid tegema väljamakset, aga said "kontrolli".
          • Suhtlesid klienditoega, mis viis absurdsed "rattani", kus nõuti samu andmeid ühe uuesti ja uuesti;
          • Lõpuks pandi raha välja kandma, kuid suleti konto, põhjusel, et samalt IP-lt/arvutist on enne ka logitud teise kontoga, samas klienditugi ei küsinud kontrolli käigus kordagi seda, et mis seos kahel kontol on?
          Jah, täpselt nii, 1x küsiti veel mu nime ja sünnikuupäeva ka meilis.

          Viimane email oli veidi äkilisem minu poolt, küsisin kas te üritate meelega närvi ajada et mitu korda ma pean samu PDFe saatma mis nad nõuavad.

          Tundub et ühte faili ei võetud vastu kuna see oli screenshot, aga neil oli selgelt kirjas kas PDF või kuvatõmmis, aga selle peale keegi ei ütle et saada PDF vaid tuleb kiri et taotlus tagasi lükatud, alles Oti käest kuulsin et peab PDF olema, kahju et screenshotti ei teinud.

          Täitsin kõik nende nõuded täpselt ära, küll väikse protestiga et mis õigusega te nõuate ning panin nad koopiasse kui ma andmekaitsesse meili saatsin.


          Kokku pidin neile 11x emailil vastama.
          Last edited by Kakahirmutis; 22.12.25, 19:32.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7520
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Ma fbs ei julge sõna võtta. Pärast veel saan mingi müstilise juhusliku kontrolli

            Comment

            • Mati1995
              Julm Donk
              • Aug 2024
              • 45

              #7521
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              kui nad vaid teaks, palju gg-le reiki maksad, oleks jutt teine.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7522
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                kui nad vaid teaks, palju gg-le reiki maksad, oleks jutt teine.
                See et ma GG-s 2k$ kuus reiki maksan on coolbetile ükskõik, ma kasutasin coolbeti ainult eesti turniirideks ja vahest spordipanused kui hea boonus oli, ei olnud neile hea klient.

                Asi on mis ta on, millestki ma ilma ei jää millest puudust tunneks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7523
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  See et ma GG-s 2k$ kuus reiki maksan on coolbetile ükskõik, ma kasutasin coolbeti ainult eesti turniirideks ja vahest spordipanused kui hea boonus oli, ei olnud neile hea klient.

                  Asi on mis ta on, millestki ma ilma ei jää millest puudust tunneks.
                  Aga Räpina meistrivõistlused? Neist ei tunne puudust? ?? Regamine ju ainult läbi Coolbbeti.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7524
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Aga Räpina meistrivõistlused? Neist ei tunne puudust? ?? Regamine ju ainult läbi Coolbbeti.
                    Jah, nendest jään ilma.
                    Last edited by Kakahirmutis; 23.12.25, 07:14.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7525
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Jah, nendest jään ilma.
                      Alles mäletan jagasid coolbeti regamise linki :))

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7526
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Alles mäletan jagasid coolbeti regamise linki :))
                        No enam ei jaga :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7527
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Lisaks OPEM-i osadest turniiridest jääd ilma ???

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #7528
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Lisaks OPEM-i osadest turniiridest jääd ilma ???
                            Win tv online etapid coolbetis ka

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7529
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Lisaks OPEM-i osadest turniiridest jääd ilma ???
                              Jah, täitsa käis peast läbi et saan raudselt bänni kui avalikult postitan selle teema ja võtan siis selle karistuse vastu oma kohutava teo kohta.


                              Aga vot see et mu naine on 1x coolbetis boonuse läbi mänginud miski pool aastat tagasi... ma ei teadnud et see reeglite vastanegi on.
                              Last edited by Kakahirmutis; 23.12.25, 09:28.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7530
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Jah, täitsa käis peast läbi et saan raudselt bänni kui avalikult postitan selle teema ja võtan siis selle karistuse vastu oma kohutava teo kohta.


                                Aga vot see et mu naine on 1x coolbetis boonuse läbi mänginud miski pool aastat tagasi... ma ei teadnud et see reeglite vastanegi on.
                                IMO aeg lahutuseks. Sellist koletut tegu mina küll andeks ei annaks. Kõik muu, aga mitte see, et ta sinu arvutis korra boonuse läbi mängis. See on viimane piir. Punane joon.

                                Comment

                                Working...