Ei mäleta, mis ecudariga juhtus? Eks näeme see näda haigestumist.
No ega netis on raske kui sul 20% ajab variatsiooni lakke,sest neil pohh ja tee oma valik ala 60% eq peale, mõeldes ka future game osas. 20% fishrege kes vahel mängivad kätt üle. 40% kaadrit ,kes ei saa midagi aru ja 20% kes tahavad just sulle peerukasse panna ja jälgivad su promilli liikumist.
Edit : protsendid läksid lõhki,aga point jääb samaks
Comment