Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7441
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Pokkeris midagi huvitavat ei toimu aga täna läks rinnalt 95kg suht kergelt üles, järgmine nädal kui enesetunne hea saab 100kg ka proovida.

    homme kell 18:30 teeme jälle striimi ja prooviks pokkeris ka veits raha juurde võtta.
    Mitu kordust ja mitu seeriat teed.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7442
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mitu kordust ja mitu seeriat teed.
      Oleneb enesetundest.

      Kui ei tunne end 100% siis teen veits kergemalt 8 korduse kanti, aga kui tunne hea siis üpris selline 6-4-2 kanti, seda nii bench pressis kui deadliftides.

      Kükke näiteks teen 6x3 alati, ei ole seda julgust raskust juurde panna et äkki vigastan põlved ära jälle.

      Ja miski overhead pressi mis tavaliselt teen 6-8 x3 tegin viimane trenn 5x 50kg, 1x 60kg ja 5x 50kg, sain aru et 60kg pealt hakkab randmetel valus ja keha pole valmis.

      Kokkuvõttes hetkel proovin enamjaolt saada raskus paika nii et üle 5 tõste ei jaksa aga seda siis ainult suurtel tõstetel, ala mingi biitsepsi või triitsepsit teed siis võib 12 tõstet ka olla. Raske on lõuatõmmetel leida ketti vms et raskust lisada või masinas ülevalt see kang alla saada kui see sust rohkem kaalub, vahest kedagi appi paluma :D

      Naljakas on see et ilma raskuseta teen äkki 8-10 lõuatõmmet aga +20kg teen ikka 4-5x

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7443
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Pokkeris muidu tglt olen 300€ up kui graph on -8bb/100 see kuu, vaatasin et enne palgapäeva tegin ikka cashouti ka :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7444
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Väike boonus on ikka teretulnud

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7445
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Noh...jah

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7446
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Ajasin täna nl10 deepstackis 9h sama vaala taga, tüüp ei teinud ühtki pausi ka.



              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7447
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                2200BB päris hea :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7448
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Downswing on nagu üle läinud aga nüüd jäin haigeks hoopis, proovin ikka veel enne kuu lõppu need 2 striimi ja paar tava sessiooni ära teha.

                  Trenniga teen ka jõusaali pausi aga vast teen kodus mingi 100 kükki ja tasakaalu harjutusi.

                  Peaks ka hakkama enda discordiga tegelema ja veidi paremaks tegema, hetkel seal täielik surnuaed ja olen unarusse jätnud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7449
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Downswing on nagu üle läinud aga nüüd jäin haigeks hoopis, proovin ikka veel enne kuu lõppu need 2 striimi ja paar tava sessiooni ära teha.

                    Trenniga teen ka jõusaali pausi aga vast teen kodus mingi 100 kükki ja tasakaalu harjutusi.

                    Peaks ka hakkama enda discordiga tegelema ja veidi paremaks tegema, hetkel seal täielik surnuaed ja olen unarusse jätnud.
                    Need Discordid on mõttetud, kui pole seal midagi kirjutada. Enamik Discordi servereid on tegelikult mõttetud surnuaiad ja siiani ei ole saanud Discordi fenomenist aru, et miks peaks vanas eas sisuliselt modernset IRC-i kasutama sellisel kujul.

                    Jah. Gamingu või muude gruppide jaoks, kus vaja kiirelt voice või video, on ta ideaalne ja asjakohane, kuid niisama lobisemiseks ei erine foorumist, vaid pigem isegi keerulisem ja tüütum, aga nagu näha, siis foorumeid tänapäeval ei kasutata. Samas Discordis ollakse ka reeglina siiski vait.

                    Peaks tegema miski aeg eksperimendi ja Toodzi Discordi nädal ei postita :D

                    E: Vaatan. Võib-olla peale TPS Live teengi selle ära.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7450
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Järgmisena ütled,et messenger saatanast ja kirjatuvi ikka gto???või tahad sõpra õue ,siis lähed kodu ette ja viskad kiva aknasse nagu muistsel ajal

                      Kaka neljandal ,sinna krt ei viskagi välja

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7451
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Järgmisena ütled,et messenger saatanast ja kirjatuvi ikka gto???või tahad sõpra õue ,siis lähed kodu ette ja viskad kiva aknasse nagu muistsel ajal

                        Kaka neljandal ,sinna krt ei viskagi välja
                        Ei. Messenger on ju täiesti omal kohal. Brauseris muidugi täiesti kannatamatu progamm, Windowsi rakendusega suhteliselt okei.

                        Kui Discordil, kui kanalina, kus ei ole kasutusel auto/videokanalid, on ta lihtsalt edasijõudnud IRC ehk jutukas või siis nii öelda oma kanali infokanal. Seda toona enne algoritmi muutust päris hästi asendas FB.

                        Ja kui kanalil puudub aktiivsus ehk "sisu" on vähe, siis juhtub nii nagu ETPF-i discordi kanaliga, kus ei tulnud enam ühtegi posti isegi EMV aeg mitte ja arutelud olid ka minimaalsed, ometi oli ju liikmeskond suur - sama asja oleks ära saanud ju ajada nende endi veebilehel (mida nad ka teinud).

                        Praeguseks ei tea, mis sellest kanalist üldse on saanud.

                        Tahan öelda, et iga asi, mis on massides on millegi jaoks mõeldud ja see, mis sobib ja töötab ühega, ei pruugi sobida ega töötada teisega ega teisele.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7452
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Ja lisaks neid kanaleid on ka tänasel päeval kole palju, millest ise kasutan igapäevaselt: Messenger, Viber, Telegram, Discord, Whatsapp ning foorum. Paraku peab nentima, et foorum "threaded" teemade jaoks on siiski kõige mugavam ja muud nii öelda kanalifeedi põhised / üksiksuhtluseks. Aga see olen kõigest mina.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #7453
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Discordil on see eelis et vajutad nuppu ja striimid väiksele seltskonnale ilma delayta, ala mida ma vahest age of empiresi discordis teen ja ajad nsm loba, vahepeal vaatad kuidas sõber seal miskit GTAd mängib jne.

                            Discord on midagi messengeri ja foorumi vahelist, foorumis naljalt kellegiga omavahel niisama rääkima ei hakka vaid postitad ala kuu tulemusi või midagi erilist.

                            Muidugi võiks siia lisada rohkem suuri käsi aga mul PT4 andmebaasis kala sees, laeb mega aeglaselt käsi... tegin PS jaoks uue andmebaasi, siis lisab 100x kiiremini AGA ei suuda enam käte kuupäevi tuvastada??? Et ei saa vaadata ala last month vms vaid total ainult...


                            Muidu pokkerist et, 800€ up see kuu aga bankrolli kasvu 100€, pole midagi ostnud ega kuskil käinud, lihtsalt naisel vähem tööd olnud, tõbisena pelades tunnen et räme ABC peal, iga flopp 33% cbet ja lihtsalt bet bet et raha sisse saada. Töötab aga võiks paremini. Telefoni grind nagu oleks natukene sobilikum isegi microsse, ei mõtle mingi balance peale ja 0 EV käsi ei mängigi, statsid muutuvad ka selliseks 24/14/5 peale mis töötab üllatavalt hästi.

                            See on lihtsalt enesetunde taga kinni, striimides tekib ka teisele ekraanile alati 3 lauda lisaks ja 9 table + striim läheb paljuks, samas ma hoian lahti ainult väga häid laudu.

                            Oktoobris võtan vast GTO 100bb subscriptioni ette või teen suurema net size töö kui puhkusele saan, teoorias peaks nagu kõike teadma, tuhandeid tunde videoid vaadanud, dilemma on et 100bb mänguks peab saama strati päris heaks kuna kõigil info olemas ja regid elavad 24/7 pokkeris, mina ei suuda sammu pidada.

                            Deepstackis on väga raske ja peab oma peas strati välja mõtlema lihtsalt kogemuse pealt et mis töötab, peaks lihtsalt iga käsi varuma endale rohkem aega.

                            Muidugi mul on tööl vaba aega ka, 1h päevas wizardis passida poleks üldse probleem, kuvari tööga anyway 1h pausi ette nähtud päevas.

                            Nagu tunne on et aju suudaks palju paremini mängida aga kiirustan paljudes spottides.


                            Kindlasti on väsimus ka mingi teema, mul tuleb iga kuu 170h tööd, 100h pokkerit + trennid.


                            Panen oma disci linki ka siia, ei taha ehitada suurt kommuuni aga tahaks luua koha kuhu lisada õppematerjali ja oktoobris paneks iga nädal graphi üles sinna, NVd kui nagunii sessiooni teen siis teeks priva striimi. Miski 10 reaalselt pokkerist huvituvat inimest sinna saaks oleks 5+

                            https://discord.gg/VHB6PjJ3
                            Last edited by Kakahirmutis; 26.09.25, 18:54.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #7454
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Mul ajab disc juba närvi vaikselt ,aind 3 kanalit ja iga hommik teen 3 klõpsu "kõik loetud". Kujutan ette kui sul 10+ kanalit ja semiaktiivsed ,siis eriti hektiline

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7455
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mul ajab disc juba närvi vaikselt ,aind 3 kanalit ja iga hommik teen 3 klõpsu "kõik loetud". Kujutan ette kui sul 10+ kanalit ja semiaktiivsed ,siis eriti hektiline
                                Mul on 3 kanalit, Toodz, enda ja age of empires. Ainult Toodzi oma on väga aktiivne neist...

                                Comment

                                Working...