Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
tee seda, mis meeldib, aga ära alusta nl10. see on ajaraisk, eriti kui busto pole. risk, et nl25 ei beadi, on nkn väga väike.
tee seda, mis meeldib, aga ära alusta nl10. see on ajaraisk, eriti kui busto pole. risk, et nl25 ei beadi, on nkn väga väike.

Comment