Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5821
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mingi 60% TPSidest mis ma mängin olen top2 või võidan :D

    Toodz peaks optibetist mingi liiga ka küsima endale.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5822
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Päris bad run on jackpottidega, päris palju neid 2-8% võimalusi missinud ning lisaks viimased 20+ korda kui on tulnud minu limiiti siis alati teises lauas.

      Tänane näiteks tuli nii et lauas olin samal ajal, aga alles järgmine käsi oleks blindil, puusalt pakuks et ei ole viimased 200k kätt saanud sellest sentigi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5823
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Toodz peaks optibetist mingi liiga ka küsima endale.
        Tal see ongi liiga. Auhindu küsigu! :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5824
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Tal see ongi liiga. Auhindu küsigu! :D
          Imo pileti loosi asemel võiks lisatud piletid olla auhinnas aga siis tuleb äkki fishe vähem pelama :D

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5825
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Imo pileti loosi asemel võiks lisatud piletid olla auhinnas aga siis tuleb äkki fishe vähem pelama :D
            Ei tule lol ??mul tunne toodzi publik suht lojaalne. Isegi kui puuvilja vaagen ja sovetskoje mull oleks lisatud-tuleks kogu kaader kohale.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5826
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ei tule lol ??mul tunne toodzi publik suht lojaalne. Isegi kui puuvilja vaagen ja sovetskoje mull oleks lisatud-tuleks kogu kaader kohale.
              Üldiselt ma viitsin TPSi rohkem mängida kui kolmevõistlust, eriti hetkel kus ei viitsi üldse turniire mängida :D

              Eks asi on enamasti ajas ka, Pühapäeva õhtul kell 20 grindima hakata et alustada töö nädalat unevõlaga ei sobi kuidagi, esmaspäev tahaks ikka tööl nädala paika saada ja trennis käia, samas kui kolmapäeva õhtul on enamvähem töö asjad tehtud ja neljapäev ei ole trenni päev.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5827
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Üldiselt ma viitsin TPSi rohkem mängida kui kolmevõistlust, eriti hetkel kus ei viitsi üldse turniire mängida :D

                Eks asi on enamasti ajas ka, Pühapäeva õhtul kell 20 grindima hakata et alustada töö nädalat unevõlaga ei sobi kuidagi, esmaspäev tahaks ikka tööl nädala paika saada ja trennis käia, samas kui kolmapäeva õhtul on enamvähem töö asjad tehtud ja neljapäev ei ole trenni päev.
                Mis seal tööl . Graafikud tehtud .,vahetused leitud vajadusel ja keerad kerra magama.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5828
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Mis seal tööl . Graafikud tehtud .,vahetused leitud vajadusel ja keerad kerra magama.
                  Täitsa oleneb perioodist, see kuu on ikka olnud palju asjatamist.

                  Kõige rohkem häirib üldse :

                  Ärkad, lähed pessu, jahe on, paned riidesse, pakid söögi kaasa, kõnnid külmas circlesse kohvi järgi, jalutad bussi peale, jalutad tööle, vahetad riided ära.

                  Peale tööd isegi pole nii hull see trenni tegemine vaid et, sõidad trenni, teed asjad ära ja lähed koju, selles häirib kõige rohkem et tööl vahetad riided ära, siis trennis vahetad riided ära, siis käid pesus ja vahetad jälle riideid.

                  See on nagu solid 40 minutit lihtsalt riideid vahetada ju.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5829
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Imo pileti loosi asemel võiks lisatud piletid olla auhinnas aga siis tuleb äkki fishe vähem pelama :D
                    Need rotipiletit on bshit.

                    Mina Toodzi asemel koguks need piletid kokku ja annaks ära suurtemate piletitena (näiteks korra kvaratalis). Kas siis liiga parimatele või minugipoolest loosina - iga osaletud TPS / tehtud re-entry annab ühe pileti loosile.

                    Polegi vaja toppidele midagi anna. Lemonzik nii või naa seal kõik ära luckboxib ja meile pööbel rottidele siis ei jää midagi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5830
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Üldiselt ma viitsin TPSi rohkem mängida kui kolmevõistlust, eriti hetkel kus ei viitsi üldse turniire mängida :D

                      Eks asi on enamasti ajas ka, Pühapäeva õhtul kell 20 grindima hakata et alustada töö nädalat unevõlaga ei sobi kuidagi, esmaspäev tahaks ikka tööl nädala paika saada ja trennis käia, samas kui kolmapäeva õhtul on enamvähem töö asjad tehtud ja neljapäev ei ole trenni päev.
                      No kolmevõistluse saateid ma kuulata ei viitsi, veel vähem vaadata. Tundub ikka kuiv, väga kuiv. Laas on erand, kuid sellest allpool.

                      Võib-olla on hoopis asi selles, et olen veel siiani nii öelda Müüri šokis, mis toonased pühapäevad ka ära rikkusid. Just see osa, et alguses (kuni esimese pausini) oli midagi vaadata/kuulata ja siis läks sisuliselt haudvaikusest.

                      See viis selleni, et ma klõpsisin muu striimi peale või panin üldse kinni ära ning siiani harjumuseks, et parem siis midagi muud. Kui on Toodz, siis ilmselgelt tema, sest see on mõnus kuulamine.

                      Kui enne näiteks pühapäevadel Laas suutis mind striimi tuua, siis paraku kui valida Toodzi ja Laasi vahel, siis langeb valik kindlalt Toodzile.

                      See on ehk näide, et kuidas kehvasti valitud tegelased, mis pandud heale saate vaatamise ajale (nii öelda primetime), võivad kogu edaspidised saated ära rikkuda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5831
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Lisaks muidugi ma ausalt öeldes igatsen Ecuadori striimi. See oli midagi teistmoodi.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5832
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Muidu täna väike 760bb pott preflop

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #5833
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            No kolmevõistluse saateid ma kuulata ei viitsi, veel vähem vaadata. Tundub ikka kuiv, väga kuiv. Laas on erand, kuid sellest allpool.

                            Võib-olla on hoopis asi selles, et olen veel siiani nii öelda Müüri šokis, mis toonased pühapäevad ka ära rikkusid. Just see osa, et alguses (kuni esimese pausini) oli midagi vaadata/kuulata ja siis läks sisuliselt haudvaikusest.

                            See viis selleni, et ma klõpsisin muu striimi peale või panin üldse kinni ära ning siiani harjumuseks, et parem siis midagi muud. Kui on Toodz, siis ilmselgelt tema, sest see on mõnus kuulamine.

                            Kui enne näiteks pühapäevadel Laas suutis mind striimi tuua, siis paraku kui valida Toodzi ja Laasi vahel, siis langeb valik kindlalt Toodzile.

                            See on ehk näide, et kuidas kehvasti valitud tegelased, mis pandud heale saate vaatamise ajale (nii öelda primetime), võivad kogu edaspidised saated ära rikkuda.
                            Mina ei suuda ühtegi neid vaadata. Laas neist selgelt parim. teised need Riin jt sry aga nad on ju karismata. Tühjalt eetritäitjad. Leiboldi laps teeb nalja ja proovib naljakas olla, aga sry minu arust see pole naljakas. Probleem ka selles, et isiklikke asju ei räägita, ei analüüsita mingit protsessi, lihtsalt selline 0-infovada ja maitsetud naljad.. Laas teeb seda hästi, aga ta liiga palju eetris juba-eetriväsimus

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5834
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Nüüd peaks aasta lõpuks saama end aasta lõpu 1m gtd flipile punkte, siiamaani ükski aasta midagi võitnud ei ole sellest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5835
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Nüüd peaks aasta lõpuks saama end aasta lõpu 1m gtd flipile punkte, siiamaani ükski aasta midagi võitnud ei ole sellest.
                                Mis veel tegemata jäänud? See aasta mõne ikka ära pakkinud oled või möödus 2024 rusikas taskus?

                                Comment

                                Working...