Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5671
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    :)
    Sellepärast jõingi 20!

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5672
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Sellepärast jõingi 20!
      mitu päeva sul see reis on ? tagasitulles pead veel hakkama naiselt laenu küsima sellises tempos

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5673
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        mitu päeva sul see reis on ? tagasitulles pead veel hakkama naiselt laenu küsima sellises tempos
        6...

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5674
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Kutsuge politsei! Ma olen hendonis kõik naised lauast välja löönud.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5675
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Kutsuge politsei! Ma olen hendonis kõik naised lauast välja löönud.

            ei usu, et bratislava kartser nii mugav

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5676
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              ei usu, et bratislava kartser nii mugav
              Õige suhtumisega on kõik mugav

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5677
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                250€ hendoni turnal algstäki peal tagasi, no ikka korralik tuuma pohmell ja migreen.

                Vajan mingi 4 päeva und

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5678
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Sul selle tuumakaga on kokku - ja lahkukirjutamine täiesti ununenud. Hästi lihtne reegel. Panen oma sõnadega, seega sõnastus ei ole korrektne.

                  Kuuluvus on alati lahku. Näiteks ema raamat -> raamat, mis kuulub emale. Liik, aga kokku. Näiteks juturaamat, see näitab selle kindla raamatu liiki.

                  Sinu näiteks. Tuuma pohmell lahku võiks ju tähendada, et pohmell kuulub tuumale. Kuna ta seda ei kuulu, siis ma paneks ta liigi alla ehk näitab pohmelliliiki.

                  Tõenäoliselt võib isegi mõni muu reegel seda kokkukirjutamist põhjustada, näiteks see, et kahe nimisõna tähendus muutub - lapsepõlv, siis äkki tuuma + pohmell on ka seetõttu kokku, kuid kindlasti ta ei ole lahku, sest tuumale see pohmakas ei kuulu.

                  E: Aga see liigi - ja kuuluvuse reegel on üks lihtsamaid, mis meelde jätta. Ühtlasi seetõttu, et see on ka üks levinumaid kokku - ja lahkukirjutamise vigu. Lihtsalt jätte meelde liik ja kuuluvus, ema, jutt ja raamat ning edaspidi on elu lihtsam.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #5679
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Mul on nii sitt olla et ei taha eesti keeltki rääkida.

                    Hendonilt langesin TT vs AK välja, päris fun laud oli, küll enamjaolt minu naljade pärast. Üks oli naeru krampides kui küsis mis mu pusa peal PUSA tähendab, lisasin talle veel et mütsil on kirjas learn to play ja selgitasin mis asi kakahirmutis on :D Said terve lauaga normilt naerda.

                    Näitasin mõned 72s blufid ja 1x 3bettisin 3k asemel T4s 27k kuna 25k chip on samasugune nagu 1k chip, muidugi näitasin ka :D

                    24h olen leidnud endale mitukümmend uut tuttavat ja meeleolu igalpool hea, küsin kõigilt how are you? Ja näod lähevad naerule.

                    Ma ei tea kas ma täna suudan end veel liigutada, muidu tahaks nagu cashi ka proovida. Aga noh homme on turna vaba päev, käin hommikul jõusaalis ja Ungaris lõunal ja siis vaatab kas pelan midagi. Baari muidugi kutsuti ka tagasi ja anti instagramm ka, kuid ei raatsi vist nii hullu panna.
                    Last edited by Kakahirmutis; 19.11.24, 17:38.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #5680
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Mul on nii sitt olla et ei taha eesti keeltki rääkida.

                      Hendonilt langesin TT vs AK välja, päris fun laud oli, küll enamjaolt minu naljade pärast. Üks oli naeru krampides kui küsis mis mu pusa peal PUSA tähendab, lisasin talle veel et mütsil on kirjas learn to play ja selgitasin mis asi kakahirmutis on :D Said terve lauaga normilt naerda.

                      Näitasin mõned 72s blufid ja 1x 3bettisin 3k asemel T4s 27k kuna 25k chip on samasugune nagu 1k chip, muidugi näitasin ka :D
                      Nüüd jälle kohaliku maffiaga maksarallile?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5681
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Nüüd jälle kohaliku maffiaga maksarallile?
                        Väga muhedad vennad olid aga mis ma nende kainete tüüpidega ikka chillin.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5682
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Väga muhedad vennad olid aga mis ma nende kainete tüüpidega ikka chillin.
                          Aia ,ranka poetab sellise jutu peale küll ühe pisara

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5683
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Ma tegelt pakun, et need "kained tüübid" ütlesid hoopis, et mis me selle kaine pohmas eestlasega ikka chillime ja kutsutudki kuskile. Maakeeli - peositt.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5684
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Üks huvitav asi on siin festivalil, et on tasuta lõuna mängijatele. Ei pea 15 eurost külma salatit närima. Tekib kohe selline mõnus tunne.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5685
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                pohmakas läbi või ?

                                Comment

                                Working...