Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5806
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas sa sead KG ja VV allikate usaldusväärsuse kahtluse alla? :D
    Ma ei tea nende allikatest midagi, VV-ga olen korra suhelnud ja väga viisakas oli.

    Üldiselt mulle ei meeldi ükski poliitik

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5807
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Ma ei tea nende allikatest midagi, VV-ga olen korra suhelnud ja väga viisakas oli.

      Üldiselt mulle ei meeldi ükski poliitik
      Ma ei saanud nende poliitiku imestusest aru, kes imestasid VV vaoshoituse ja viisakuse pärast. See vist näitab ainult ja ainult üht.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5808
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Jube lihtne mäng ikka

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5809
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Pole nagu eriti postitanud, et teen väikse poole kuu kokkuvõtte.

          Vahepeal olen kolinud, eksamil käinud, trenni kütnud, tööd teinud ja diablo 2 pelanud(üli kõva).

          Ranka teenis mu naisele 1000€ kuna soovitas COOPi üle minna, võitis täna mingi loosi.

          Ja mina olen teinud ~15h telefoni grindi ja mingi +250€, vähemalt hourly on hea

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5810
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Pole nagu eriti postitanud, et teen väikse poole kuu kokkuvõtte.

            Vahepeal olen kolinud, eksamil käinud, trenni kütnud, tööd teinud ja diablo 2 pelanud(üli kõva).

            Ranka teenis mu naisele 1000€ kuna soovitas COOPi üle minna, võitis täna mingi loosi.

            Ja mina olen teinud ~15h telefoni grindi ja mingi +250€, vähemalt hourly on hea
            Kolimine ikka mu achilleus. Selle protsessi käigus salatilt(vaikselt ropendan omaette). Kui veel kunagi peaks kolima,siis maksan mingi full kolimisteenuse eest. Närvid/aeg väärt seda.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5811
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Imo oleks võinud varem magama ära minna

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5812
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Imo oleks võinud varem magama ära minna

                20kordistanud ABI mõne kuuga ???

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5813
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  20kordistanud ABI mõne kuuga ???
                  Mul oli kolmevõistluse võidust kuu aega pilet kontol... vähemalt sain 1 bounty :D

                  Muidu kolisin paremasse ja suuremasse üürikasse, bankrolli rahadest :D Aga 10seid kannatab veel mängida küll

                  Üldiselt olen 100h diablot mänginud ja 15h pokkerit(vahepeal samal ajal), tulemus on mis ta on, 15h ja +300€ ei saa vinguda ka.
                  Last edited by Kakahirmutis; 22.12.24, 21:30.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5814
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Oo Diablo.

                    Kunagi oli kõva. Siin foorumis see Vennike või keegi ajas Dialbos mõnuga pappi kokku, kui rariteete leidis ja auciton houses maha müüs.

                    Aga noh, siis hiinakad tulid dupema ja leidsid buge ning lälkski kõik puci.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5815
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Oo Diablo.

                      Kunagi oli kõva. Siin foorumis see Vennike või keegi ajas Dialbos mõnuga pappi kokku, kui rariteete leidis ja auciton houses maha müüs.

                      Aga noh, siis hiinakad tulid dupema ja leidsid buge ning lälkski kõik puci.
                      Nüüd on ressurected versioon parema graafikaga, mulle igatahes tekitas nostalgia ja sõltuvuse.

                      Aga pokkerist nii palju et anti väike boonus täna :

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5816
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Nüüd on ressurected versioon parema graafikaga, mulle igatahes tekitas nostalgia ja sõltuvuse.

                        Aga pokkerist nii palju et anti väike boonus täna :

                        Ma just nendel põhjustel hoiangi neist mängudest eemale. Need on nagu Milka küpsise või pistaatsiapaki avamine. Ühe võtad, siis enne ei saa pidama, kui terve pakk otsas.

                        Sama nende mängudega. Korra avad, siis ei saa enne pidama, kui tohutult tunde alla pandud ja max levelid käes.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5817
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ma just nendel põhjustel hoiangi neist mängudest eemale. Need on nagu Milka küpsise või pistaatsiapaki avamine. Ühe võtad, siis enne ei saa pidama, kui terve pakk otsas.

                          Sama nende mängudega. Korra avad, siis ei saa enne pidama, kui tohutult tunde alla pandud ja max levelid käes.
                          Mhm, 100h oma vabast ajast sinna alla kuuga panna on palju, selle ajaga oleks võinud pokkeris 1000€ teenida, aga eks see mindseti puhkamine on ka vajalik.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5818
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mhm, 100h oma vabast ajast sinna alla kuuga panna on palju, selle ajaga oleks võinud pokkeris 1000€ teenida, aga eks see mindseti puhkamine on ka vajalik.
                            Tahtsingi kirjutada, et see sada tundi pole maha visatud aeg. Mõistuse hoiab ikka teravana, kuid pokkerist puhkab.

                            Selle puhkuse tõttu võid pokkerisse naasedes märgata asju, mida varem ei märganud, kuid olid kogu aeg silma all olemas.

                            Jama oleks siis, kui selle sada tundi oleksid niisama voodis pikutamise, munni laiaks istumise ja pudelipõhja vaatamise peale rausanud.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5819
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Tahtsingi kirjutada, et see sada tundi pole maha visatud aeg. Mõistuse hoiab ikka teravana, kuid pokkerist puhkab.

                              Selle puhkuse tõttu võid pokkerisse naasedes märgata asju, mida varem ei märganud, kuid olid kogu aeg silma all olemas.

                              Jama oleks siis, kui selle sada tundi oleksid niisama voodis pikutamise, munni laiaks istumise ja pudelipõhja vaatamise peale rausanud.
                              Mängin küll rahulikumalt ja teen vähem lollusi, väga kõva volüümi pannes muutub mäng kuidagi lohakaks

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5820
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Mingi 60% TPSidest mis ma mängin olen top2 või võidan :D

                                Comment

                                Working...