Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5281
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Et striimis saaks küsida mis brändi mask on.
    Ma arvan sul sokid ja alukad ka calvin klein,rääkimata maskist. Maskid võiks küll tagasi tulla,saaks telelauas koti pähe endale licc tõmmata ja võidelda oma kaamerafoobiaga.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5282
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Ma arvan sul sokid ja alukad ka calvin klein,rääkimata maskist. Maskid võiks küll tagasi tulla,saaks telelauas koti pähe endale licc tõmmata ja võidelda oma kaamerafoobiaga.
      Lisaks 2+2 reegel! See oli maasikas ??? Kopp ees, kui kusklil järjekordades keegi seljas elab. Hakkad näiteks maksma, siis on tunne, et küsiks - kuuled äkki maksad ise mu eest, sest vana on juba kassas nii lähedale tulnud või hoopis koha võtnud, et kaardi sisestamiseks peab sisuliselt härra või prouaga käsikäes asju ajama.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5283
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Ei mäleta suurt midagi enam covidist. Suht debiilseks läks asi ,nii palju mäletan. Maskita woldikullerite ja turvade kaklused meeles. Suht hea mudamaadlus käis.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5284
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Hakkas pihta :D

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5285
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Hakkas pihta :D

            Ma vahel alustan sama lausega mitu nädalat jutti hommikul ??raske tilti isegi minna,ajabki muige näole. Õnneks hommikul essad turkad madalama ABI otsa asjad ja päeva peale ikka tassid ära tihti need algused.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5286
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ma vahel alustan sama lausega mitu nädalat jutti hommikul ??raske tilti isegi minna,ajabki muige näole. Õnneks hommikul essad turkad madalama ABI otsa asjad ja päeva peale ikka tassid ära tihti need algused.
              Hea meelega jooksen igalpool sitasti ja 500stel hästi :D

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5287
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Hea meelega jooksen igalpool sitasti ja 500stel hästi :D
                Just ,see ongi mu mantra ,enne kui esimesed 20+ asjad algavad

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5288
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Sa vist abielus nagu aru sain(tätokas pulmaastapäevast). Kuidas sa balanseerid tööd/pokkerit/kodu? . Mul tunne ,et mul endal freq paigast ,aga kuni raha tuleb väga palju pretentsioone pole teisel poolel..... aga mingi vibe on,et asi pole balansis.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #5289
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Sa vist abielus nagu aru sain(tätokas pulmaastapäevast). Kuidas sa balanseerid tööd/pokkerit/kodu? . Mul tunne ,et mul endal freq paigast ,aga kuni raha tuleb väga palju pretentsioone pole teisel poolel..... aga mingi vibe on,et asi pole balansis.
                    Eks raske on, üritan võimalikult palju miksida tegevusi ja aega targemalt ära kasutada.

                    Näiteks tööl/bussis vaatad mingit õppematerjali, sotsiaalne elu ongi pokkeris käia. Trenniski üritan 1h ära teha kõrgema tempoga kõik vajaliku ja ainult 1-2x nädalas, kardioks käin pikemat teed tööle üles mäkke.

                    Aga kui ma juba poleks abielus siis naist ei võtaks ka, ma olen nii sihikindel et kui teen endale pokkeris eesmärgid siis teised asjad jäävad veidi taha plaanile.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5290
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Tegin prooviks sessionist video, ei tea kas viitsiksin üldse seletada ka mis ma teen, hetkel igatahes ilma micrita.

                      Tegelikult see video tegemise protsess polekski nii raske, keeruliseks teeb kodus tausta lärm

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5291
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Tegin prooviks sessionist video, ei tea kas viitsiksin üldse seletada ka mis ma teen, hetkel igatahes ilma micrita.

                        Tegelikult see video tegemise protsess polekski nii raske, keeruliseks teeb kodus tausta lärm

                        Vanusepiirang srsly videole ???

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5292
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Kui kunagi jälle discord laivi plaanid -hoiata ette ,läbin need hirmsad etapid konto lahtisaamiseks,või teen lihtsalt uue. Saad nö soojaks,enne kui striimi karjääri alustad

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5293
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Vanusepiirang srsly videole ???
                            Logi papsi kontoga.

                            Okok, võtsin maha

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5294
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kui kunagi jälle discord laivi plaanid -hoiata ette ,läbin need hirmsad etapid konto lahtisaamiseks,või teen lihtsalt uue. Saad nö soojaks,enne kui striimi karjääri alustad
                              Siiamaani on ära jäänud vaatajate puudumise tõttu :D

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5295
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Siiamaani on ära jäänud vaatajate puudumise tõttu :D
                                Sa ainult ühe korra teinud ju. Ma ei saanud kontole ligi tookord,jumal teab mis meiliga mul oli tehtud veel see konto ja 2 step oli mul pandud ja andsin alla suht kiirelt.

                                Comment

                                Working...