Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #3781
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Minu sample size (3) järgi loeb mängus ainult õnn.

    Kui õnne ei ole siis ei võida, vahet pole palju blinde stealid või cbettidega potte maha võtad.
    Vaatasin tupiktee party graafikut,veel 60 eurot minna ja jõuab miinuspoolele ära 185 turniiriga. Ehk siis õnne eriti vähe.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3782
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Olybetis on uus asi et kutsu sõber, aga boonust antakse ainult kuni 5 sõpra.

      Aga mul pole sõpru :(

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #3783
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Olybetis on uus asi et kutsu sõber, aga boonust antakse ainult kuni 5 sõpra.

        Aga mul pole sõpru :(
        Mingi äpp pidi selle jaoks olema ,irooniliselt haakub ka teemaga -grinder ,täpset kirjapilti ei tea ei ole kasutanud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3784
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Mingi äpp pidi selle jaoks olema ,irooniliselt haakub ka teemaga -grinder ,täpset kirjapilti ei tea ei ole kasutanud.
          Eks neid pedesõpru sealt leiab. Teine võimalus on Müüriga mõnel Chesteri turkal hängida.Sel juhul neid uusi sõpru ja saab ja kui ikka mõnuga lapesse läheb, võib ka mõningaid intiimhetki peale OlyBeti konto uute sõpradega jagada....

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #3785
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Eks neid pedesõpru sealt leiab. Teine võimalus on Müüriga mõnel Chesteri turkal hängida.Sel juhul neid uusi sõpru ja saab ja kui ikka mõnuga lapesse läheb, võib ka mõningaid intiimhetki peale OlyBeti konto uute sõpradega jagada....
            Müür ütles oma blogis ,et regulari jaoks on minimaalne cashi lauda saamine 10 õlut. Ma jaanidel suutsin 5.5 ära juua umbes,siis oli tunne ,et pilt läheb tasku muidu. See nõuab vist väga pikka staazi ja trenni,et selliseid koguseid alla vuhada

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3786
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Müür ütles oma blogis ,et regulari jaoks on minimaalne cashi lauda saamine 10 õlut. Ma jaanidel suutsin 5.5 ära juua umbes,siis oli tunne ,et pilt läheb tasku muidu. See nõuab vist väga pikka staazi ja trenni,et selliseid koguseid alla vuhada
              Kunagi, kui ma väike olin ja maal vanaema juures käisin, siis seal kodukülas olid nii öelda poetagused. Istusid ja libistasid bocki, toona vist oli Presidendi pilsner miski räme hitt - Maie ja Valduri logoga puha.

              Igatahes seda nad seal libistasid, näod paistes. Mis müstika või puhas juhus, kuid seal oli ka suht sarnane reegel - alla 10 õlle, siis eriti punti ei võetud... Miskeid algajaid ehk 5 õllega võeti, aga jorin pidi ikka kaasas käima, sest muidu olid automaatselt peositt ja poe taha asja ei olnud.

              Ja nõnda see igapäevane tiks seal käis... Lugedes neid cashi reegleid, tuleb nostalgia tunne... Poetagused.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #3787
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Ma vanas elukohas kuulsin kuidas maja joodikud 4 öösel tegutsesid.

                Üks siis nuttis ja teine andis litsi lakse pikki vahtimist et mis sa ei jaksa enam viina juua vä?

                Ilmselt neil oligi homegame käimas.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #3788
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma vanas elukohas kuulsin kuidas maja joodikud 4 öösel tegutsesid.

                  Üks siis nuttis ja teine andis litsi lakse pikki vahtimist et mis sa ei jaksa enam viina juua vä?

                  Ilmselt neil oligi homegame käimas.
                  Meenutab peeter võsa politseikroonika kullafonde

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #3789
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



                    Cash +250€
                    Turnad -700€

                    On näha küll kus see tupiktee on.


                    Pilt minust kuu viimast sessioni tegemas :




                    Selle miinus kuuga olen tegelikult rahul, lives ei tundnud et kellegist kõvasti halvem oleks, üks turna tundus isegi väga +ev. Tuleb lihtsalt edasi lasta ja hästi mängida, küll tulemused järgi tulevad.
                    Last edited by Kakahirmutis; 31.07.24, 13:58.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3790
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust


                      Cash +250€
                      Turnad -700€

                      On näha küll kus see tupiktee on.


                      Pilt minust kuu viimast sessioni tegemas :




                      Selle miinus kuuga olen tegelikult rahul, lives ei tundnud et kellegist kõvasti halvem oleks, üks turna tundus isegi väga +ev. Tuleb lihtsalt edasi lasta ja hästi mängida, küll tulemused järgi tulevad.
                      Kes see premmi laseb. Coronni ikka.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #3791
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kes see premmi laseb. Coronni ikka.
                        Las treenib rasketehnikaga enne ,et saaks tupicu 10õlle normi täidetud

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3792
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Las treenib rasketehnikaga enne ,et saaks tupicu 10õlle normi täidetud
                          Talvel olen siis juba tupikteel, ma selline kes ainult suvel õlut joob ja mõni aasta vahetus läheb klaas shampust.

                          Kas GG isegi enam siis mängu võtab? Või saavad aru et pokkeri viga on regularide kaine pea

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3793
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Aga vana on siiski baller. Oma aed ja puha.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #3794
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Aga vana on siiski baller. Oma aed ja puha.
                              Kaks cap-i ka . Korralik magnaat.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3795
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Maja on renditud nädalaks :D


                                Varsti tagasi pelgulinna üürikasse bokkereid mängima
                                Last edited by Kakahirmutis; 31.07.24, 18:37.

                                Comment

                                Working...