Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4426
    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Flopp oli Tc7s4s mitte Ts

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4427
      Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Flopp oli Tc7s4s mitte Ts
      Jah. Juba parandasin ära.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4428
        Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

        Ma lihtsalt ei näe, et kes seal foldima hakkab. See 3outer on paratamatus. Vahest jooksevad lauad, stäkid, mängijad ja kogu teema kokku nii, et tuleb küll "hirmus" river, kuid valikuid ei ole.

        Vastasel peab olema täpselt NFD või JsKs, et kuidagi moodi saaks õigustada temapoolselt mängu, kuid ka neid ta mingi aja raiseks varem. Väga õnnetu cooler olukord kakale või peaks ütlema bad beat?

        Cooler minu arvates, sest ta ei saa sealt käest mitte kuidagi moodi enam ära ja mis tahes fold tähendab seda, et ta turniiri ei võida ja kui see fold on standard, siis minu arvates ka sinna maale jõudmine sellise mänguga oleks pigem juhus, õnn ja ime.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4429
          Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

          Ei tea mis ta plaan riveriks oli,tabada? ??turnis võiks nagu hakata alla andma .

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4430
            Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

            Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

            Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D


            Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
            Last edited by Kakahirmutis; 31.08.24, 17:30.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4431
              Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

              Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D


              Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
              Mis hüüdnimi?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4432
                Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ei tea mis ta plaan riveriks oli,tabada? ??turnis võiks nagu hakata alla andma .
                Vaielge vastu, aga selliste pärast ongi bet parem kui fold ja esimene valik ning checkida tuleks, kui oled kindel, kas ta bluffib.

                Seda põhjusel, et see mõttetegevus, mis seal toimub, jääb arusaamatuks ja selline mõttetegevus võib leida igasuguseid calle kui ka folde ning seda igat tüüpi laudade peal. Check eeldabki, et sa natuke suudad tema mõttetegevust jälgida ja isegi imiteerida.

                Seetõttu on ka fold välistatud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4433
                  Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma arvan et kõigi teiste vastu ma olen mänginud seda KK turnis overbetiga ja check/callinud riveri, lihtsalt just see tüüp kellega ma olen 3 päeva jooksul tunde samas lauas istunud ja tean et passive station

                  Chippe oleks kaotanud nagunii riveris sama palju :D

                  Aga vähemalt ma võitsin endale hüüdnime! See juba mulle 1k€ väärt.
                  Kusjuures ei pruugi,. aga see eeldabki teadmist, et checkides pead teadlikult tegema selle otsuse ja just seda, et kas ta bluffimine tõuseb ja äkki valuebetib näiteks 300 000, sest meelitab KJss-iga.

                  Kui seal järgi checkimine võib tähendada tohutut väärtuskaotust ja enamjuhul ta selle AX tüüpi käega lükkab ikka keskele. Seega ma ütleksin, et enamjaolt kaotaksid jah samapalju chippe, aga võib võita hoopis vähem.

                  Lihtsalt siit jõuabki sinna, et igasugune fold oleks küll väljamõeldud voodialune koletis.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4434
                    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Mis hüüdnimi?
                    Küll varst teada saame, kui inviteb meid oma uue hüüdnimega fänclubisse :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4435
                      Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Mis hüüdnimi?
                      Streamis Laas ütleb "The terminator Taavi" iga kord kui avan :D

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #4436
                        Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kusjuures ei pruugi,. aga see eeldabki teadmist, et checkides pead teadlikult tegema selle otsuse ja just seda, et kas ta bluffimine tõuseb ja äkki valuebetib näiteks 300 000, sest meelitab KJss-iga.

                        Kui seal järgi checkimine võib tähendada tohutut väärtuskaotust ja enamjuhul ta selle AX tüüpi käega lükkab ikka keskele. Seega ma ütleksin, et enamjaolt kaotaksid jah samapalju chippe, aga võib võita hoopis vähem.

                        Lihtsalt siit jõuabki sinna, et igasugune fold oleks küll väljamõeldud voodialune koletis.
                        Kas stationid üldiselt pole passivset laadi isikud- vb mul selective memory a siuksed võivad seti ka järgi checkida riveris. Rääkimata ühest paarist

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4437
                          Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Kas stationid üldiselt pole passivset laadi isikud- vb mul selective memory a siuksed võivad seti ka järgi checkida riveris. Rääkimata ühest paarist
                          muidugi võivad ja seepärast küsimus ongi, et kumb on parem, kas check v bet, sest betiga võivad sellised tegelased ka Qx callida, isegi Tx.
                          See ongi mõistatuse koht.

                          Mõned, kes muidu tabeleid välja naersid, tuleksid nüüd GTO tabeliga, millest siin kasu pole ja mida just nüüd ei tohiks kasutada. Endised tabelivihkajad.

                          Kasu ongi just sellest, et sellised välised käed, kus vastane on tömp, ei aita tabel, vaid just foorumi-praegust tüüpi arutelu.

                          Küsin ka nii, et mis check-foldist arvad?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4438
                            Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                            Kõrval notena üks asi mis mulle meeldis oli et minu poolt 0 väristamist ükskõik kelle vastu ma olin ja kuskil ei arvanud et keegi kõvasti parem oleks ja ma põdema peaks või kedagi vältima, terve turniiri mängisin head solid liini ja ei tundunud et kellegil mu vastu oleks kerge olnud.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4439
                              Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                              Ja Termika Taavi, tee miski aeg mingi lyhikokkuvottev post ka - just soovituste osas ja kuidas oli pea 24h turkat mangida. Soovitusi, et mida jalgida - noh yhesonaga oma know howd

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4440
                                Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ja Termika Taavi, tee miski aeg mingi lyhikokkuvottev post ka - just soovituste osas ja kuidas oli pea 24h turkat mangida. Soovitusi, et mida jalgida - noh yhesonaga oma know howd
                                Kes see termikataavi välja mõtles ,naxer ve?

                                Comment

                                Working...