Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas
Väga hea turniir on, see on ju põhimõtteliselt alati +EV selle lisatud rahaga üks mu lemmik turniiridest hetkel, teistel see mega late reg tüütab väga ära jah.
Pikk late reg on nagu sunnitud siiski algusest peale mängima kuna alguses on rohkem fishe kui late regi lõpus.
Optibeti turniirid on veidi kahtlasemad sest pole ingame HUDi :D
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Pikk late reg on nagu sunnitud siiski algusest peale mängima kuna alguses on rohkem fishe kui late regi lõpus.
Optibeti turniirid on veidi kahtlasemad sest pole ingame HUDi :D
Comment