Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #3676
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas on väärt või ei ole väärt, aga Coolbet Streamer Special puhul on tegu ühe vähese turniiriga, kus on veel vähemalt natukenegi tervet mõistust. Täpsemalt see osa, et puudub haiget pikk re-entry periood.

    Hiline regamine on küll avatud, kuid kindla bounty turniiril on see pigem kaotus hilistele regajatele ja võit varajastele ning seetõttu tasub mängida küll. Seda tasuks mängida ka ilma bouyntydeta, lihtsalt added raha peale, mis auhinnafondi lisatud.
    Väga hea turniir on, see on ju põhimõtteliselt alati +EV selle lisatud rahaga üks mu lemmik turniiridest hetkel, teistel see mega late reg tüütab väga ära jah.
    Pikk late reg on nagu sunnitud siiski algusest peale mängima kuna alguses on rohkem fishe kui late regi lõpus.

    Optibeti turniirid on veidi kahtlasemad sest pole ingame HUDi :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3677
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Netipokkeris on kaks kõige absurdsemat asja. Esimene, vähem absurdsem on hiline registreerumine ja teine, totaalne absurd on rahamängude ootenimekiri.

      Viimase puhul tekib tunne nagu ka netis oleks füüsilised piirangud uute laudade avamiseks, et tuleks teha ootenimekirjad ja mängijad panna järjekorda ootama, et nende mänguhimu rahuldada.

      Kui esimest võib põhjendada ettevõtluse eesmärgiga teenida kasumit, siis viimast mitte. See tähendab, et tõenäoliselt on ka ettevõtluse kasumi eesmärgiga seotud, aga selles mõttes, et ootenimekirjade tarkvarast eemaldamine on lisakulu ettevõttele.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #3678
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Netipokkeris on kaks kõige absurdsemat asja. Esimene, vähem absurdsem on hiline registreerumine ja teine, totaalne absurd on rahamängude ootenimekiri.

        Viimase puhul tekib tunne nagu ka netis oleks füüsilised piirangud uute laudade avamiseks, et tuleks teha ootenimekirjad ja mängijad panna järjekorda ootama, et nende mänguhimu rahuldada.

        Kui esimest võib põhjendada ettevõtluse eesmärgiga teenida kasumit, siis viimast mitte. See tähendab, et tõenäoliselt on ka ettevõtluse kasumi eesmärgiga seotud, aga selles mõttes, et ootenimekirjade tarkvarast eemaldamine on lisakulu ettevõttele.
        esimene polegi nii hull vb, kui lisada sinna veel unlimited reentry nagu gg harrastab- siis tekib juba oksemaitse suhu

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3679
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Jälle Ranka vale infot jaganud, fishi vastu TPGK on piisavalt hea :




          T3s on nuts :



          Gutshotid saab alati blufitud :




          See pokkeri elu on ilus.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #3680
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            K9 villaini olid viinud nii meeleheitele juba, et vaeseke üritab K9 ära vägistada sind või.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3681
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              esimene polegi nii hull vb, kui lisada sinna veel unlimited reentry nagu gg harrastab- siis tekib juba oksemaitse suhu
              Täpselt. Seda ma pigem silmas peangi, et mõistuse piires, näiteks 15 minutit hilist registreerumist on ju igati asjakohane. Umbes nii nagu alguspäevil oli, aga edasi muutus ju absurdiks, eriti freezeout turniiril Sellele probleemile leiti imeline "lahendus" tagasiostude näol, mis nüüd on saanud standardiks.

              Seda, kuidas see mõjutab üldiselt teenistust, ma ei oska öelda ja seetõttu oleks vägagi tervitatav kuulda, kas pikad hilised registreerumised koos piiramatu tagasiostudega on kasulikud või kahjulikud just elukutseliste silmade läbi.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #3682
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Täpselt. Seda ma pigem silmas peangi, et mõistuse piires, näiteks 15 minutit hilist registreerumist on ju igati asjakohane. Umbes nii nagu alguspäevil oli, aga edasi muutus ju absurdiks, eriti freezeout turniiril Sellele probleemile leiti imeline "lahendus" tagasiostude näol, mis nüüd on saanud standardiks.

                Seda, kuidas see mõjutab üldiselt teenistust, ma ei oska öelda ja seetõttu oleks vägagi tervitatav kuulda, kas pikad hilised registreerumised koos piiramatu tagasiostudega on kasulikud või kahjulikud just elukutseliste silmade läbi.
                bunga tegi sellel teemal hea seminari bbz-s. Minu teenistuse puhul hakkab see kahju tekitama kui ma ise reentryt teen roi mõttes(see kaua teistel see "aeg" minu graafikut ei mõjuta), tunnitasu mõttes jällegi ei tea-kui pole uut head turkat võtta, siis parem teha . Bountydel teen reentryt ainult unibetis/partys .

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3683
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  bunga tegi sellel teemal hea seminari bbz-s. Minu teenistuse puhul hakkab see kahju tekitama kui ma ise reentryt teen roi mõttes(see kaua teistel see "aeg" minu graafikut ei mõjuta), tunnitasu mõttes jällegi ei tea-kui pole uut head turkat võtta, siis parem teha . Bountydel teen reentryt ainult unibetis/partys .
                  Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.


                  Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.



                  Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
                  Last edited by Kakahirmutis; 10.07.24, 12:25.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #3684
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.


                    Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.



                    Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
                    Ei oska jh isegi kindlat vaadet võtta. Bountydel on suur vahe. Kui vaadata tunnelvisiooniga ,kui sa välja lendad ja teed reentry siis sa ei saavuta üle 10% roid mitte kuidagi enam,kui vaadelda iga reentryt kui uue turna algust siis ega polegi vahet.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3685
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tegelikult ei ole ju vahet kas sa teed rebuy või regad uuele turnale eeldusel et tingimused on samad ja stäkk on peale rebuyd deep mitte mingi hyperi rebuy lõpus ostad 5bb end sisse.

                      Vahe võib olla et esimesed levelid on rohkem vaalasi mängus alles.

                      Pole vahet kas samalt turniirilt 5x välja langeda või 5 erinevalt
                      Mina sellega ei nõustu. Esimesel tasemel tõesti ei ole mingit vahet, sest sisuliselt oleks tegu lihtsalt uue turniiriga, aga hilisematel tasemetel peab juba vahe olema olemas ja ka märgatav.

                      Vastasel juhul võiks olla mõistlikum just ise hiljem registreeruda või/ja julmalt tagasi osta. See, millal enam tagasi osta ei ole mõttekas, seda ma ei oska öelda, aga kõhutunde pealt ütleks, et see periood esimese kolme taseme sisse jääb.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3686
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mina sellega ei nõustu. Esimesel tasemel tõesti ei ole mingit vahet, sest sisuliselt oleks tegu lihtsalt uue turniiriga, aga hilisematel tasemetel peab juba vahe olema olemas ja ka märgatav.

                        Vastasel juhul võiks olla mõistlikum just ise hiljem registreeruda või/ja julmalt tagasi osta. See, millal enam tagasi osta ei ole mõttekas, seda ma ei oska öelda, aga kõhutunde pealt ütleks, et see periood esimese kolme taseme sisse jääb.
                        Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
                        Last edited by Kakahirmutis; 10.07.24, 13:26.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #3687
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
                          Ei roi ikka palju kõrgem micromillionsil ,selle realiseerimine juba teine küsimus ,sest onu variatsioon valvab micromillionit

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3688
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Lisaks oleneb veel turniirist, kas sul on kohe regada mõnele samaväärsele turniirile? 10$ micromillions 100k gtd on väga erinev 10$ 200$ gtd turniirist. ROI poolest võib ju see 200$ GTD ka parem olla.
                            Lisaks oleneb ka sellest, et naabrimutt ütles, et jõuab 30 minuti pärast, et siis teeks blowkarit. ROI poolest võib tagasiost olla viga ja mõttekas kohe regada, aga naabrimuti blowkarist prügimaja taga ära ei ütleks ju.

                            Lisaks, lisaks, lisaks. See pole teema :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3689
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Sattusin jackpoti kauda ja sitt sessioon muutus väikseks kasumiks




                              Ja üks käsi kus kõhutunne ütles et pekkis, ja oligi pekkis aga vahest peab kaotama ka.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #3690
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Sattusin jackpoti kauda ja sitt sessioon muutus väikseks kasumiks




                                Ja üks käsi kus kõhutunne ütles et pekkis, ja oligi pekkis aga vahest peab kaotama ka.

                                https://gg.gl/94v53
                                pre muid mõtteid polnud ? need sizingud ja coldcallid, mul tõmbaks küll silma värisema ja prooviks öelda andke see one fitty issile

                                Comment

                                Working...