Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #961
    Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

    Algselt postitas Ints Vaata postitust
    lol peaks vist ise hakkama ev graphe postitama siia, äkki hakkab ka vastupidi jooksma :d
    Postita postita :D


    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    A3 tundub kahtlane - siis võiks ju parem flopi tõsta, kui selline "read" olemas. aga muidu wp ja gl!!!
    Mulle kuidagi meeldib turnis olla agressiivsem kui flopis,vb sellepärast et suckout võimalus väiksem,aga peaks jeps flopis reraise,turni suur raise,more value ja turnis tekivad halvemad oddsid talle
    Last edited by Kakahirmutis; 24.09.13, 10:37.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #962
      Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

      Mulle meeldib ka turni raise rohkem kui flopi raise. Täpselt analoogsetel põhjustel.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #963
        Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Mulle meeldib ka turni raise rohkem kui flopi raise. Täpselt analoogsetel põhjustel.
        Siis ma ikka õigel teel oma mõtetega,veel õigem vast miksida

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #964
          Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

          Oeh..almost up ..aga tiritakse ikka alla ära,korras session ka ikka lol,500 kätt tunnis...




          Shortstacker regid on ka suht wtf vanad (minu pre call bad ,i know)


          Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2313410
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          UTG+1: $100.00
          UTG+2: $25.21
          MP1: $111.96
          MP2: $125.46
          CO: $169.99
          BTN: $108.17
          Hero (SB): $171.07
          BB: $381.60
          UTG: $47.00

          Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with 8 A
          UTG raises to $3, 1 fold, UTG+2 calls $3, 4 folds, Hero calls $2.50, 1 fold

          Flop: ($10.00) 8 4 A (3 players)
          Hero bets $7.16, UTG calls $7.16, UTG+2 raises to $22.21 all in, Hero raises to $37.26, UTG raises to $44 all in, Hero calls $6.74

          Turn: ($120.21) 9 (3 players - 2 are all in)

          River: ($120.21) J (3 players - 2 are all in)

          Final Pot: $120.21
          UTG+2 mucks K K
          Hero shows 8 A (two pair, Aces and Eights)
          UTG shows J A (two pair, Aces and Jacks)
          UTG wins $43.58
          UTG wins $73.83
          (Rake: $2.80)




          Viskan 3 nädala graphi ka,jään alati nats hiljaks või unustan :D
          Tahaks viimase nädala goaliks teha 3k saavutamise aga ei hakka nii väga sellepoole pürgima,lasen lihtsalt oma mängu :)

          Tunde on 85,probably tuleb 100 ära ,mis on nuts minu kohta.
          Ja VPPsid on märkamatult tekkinud nii palju et järgmise kuu lõpus võib SN juba ära tulla

          Last edited by Kakahirmutis; 24.09.13, 12:27.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #965
            Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

            See A8s flat 2 shortie vastu OOP ei usu küll, et kasumlik on. Minraise BB'lt ära callida oleks natuke mõnsam ehk, kuigi samuti kahtlane.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #966
              Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              See A8s flat 2 shortie vastu OOP ei usu küll, et kasumlik on. Minraise BB'lt ära callida oleks natuke mõnsam ehk, kuigi samuti kahtlane.
              Tean jh,10h+ sessi lõpus tuli...muidu ei calli IP ka >.<

              Kui sa mind öösel laudades nägid...ma lõpetasin praegu sessi lol,ei oska kaodata ja ei taha alla anda :D

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #967
                Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                Kaotada, töötada jne. mitte kaodata ja töödata :D

                Kõva mott sul, tahaks ka neid aegu tagasil. Praegu pean ennast vägisi laudadesse ajama.
                EDU!

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #968
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Kaotada, töötada jne. mitte kaodata ja töödata :D

                  Kõva mott sul, tahaks ka neid aegu tagasil. Praegu pean ennast vägisi laudadesse ajama.
                  EDU!
                  Huvitav ,ei pandki tähele et ütlen kaodata lol,töödata ma ei ütle ntx(i hope)


                  Aga bad run läbi saab ja liigud kõrgemale siis küll sul mott tagasi tuleb :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #969
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Kaotada, töötada jne. mitte kaodata ja töödata :D

                    Kõva mott sul, tahaks ka neid aegu tagasil. Praegu pean ennast vägisi laudadesse ajama.
                    EDU!

                    cool story bro. anyway - toidu teemadel. täna sõin head kardulast ja kastet lõunaks. magustoidu võtsin ka, aga suhkurt oli liiga palju!

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #970
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      cool story bro. anyway - toidu teemadel. täna sõin head kardulast ja kastet lõunaks. magustoidu võtsin ka, aga suhkurt oli liiga palju!



                      Ei aga tegelikult pm olen nl200 60bb/100 winner onju



                      +NSFW

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • therapy
                        FPP Pro
                        • Dec 2012
                        • 200

                        #971
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                        veitsa hiiterine v? :D

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #972
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                          [X] 2bi
                          [ ] hiiter

                          Comment

                          • therapy
                            FPP Pro
                            • Dec 2012
                            • 200

                            #973
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                            ma ei pannud tähelegi, et Nl200... mybad :I

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #974
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              cool story bro. anyway - toidu teemadel. täna sõin head kardulast ja kastet lõunaks. magustoidu võtsin ka, aga suhkurt oli liiga palju!
                              Meh, ega ma paha pärast :-). Vahest on hea, kui keegi juhib tähelepanu sellistele, elementaarsetele, õigekirja reeglitele. Ei ole ju vaja, et Kaka näiteks tööintervjuul ütleb, et: "mulle meeldib töödata isegi öösegil" vms.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #975
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Vahel on hea, kui keegi juhib tähelepanu sellistele elementaarsetele õigekirjareeglitele.
                                Kui juba tähenärimiseks läks.

                                Comment

                                Working...