Re: Kakahirmutise päevik[nl100FR]
Postita postita :D
Mulle kuidagi meeldib turnis olla agressiivsem kui flopis,vb sellepärast et suckout võimalus väiksem,aga peaks jeps flopis reraise,turni suur raise,more value ja turnis tekivad halvemad oddsid talle
Algselt postitas Ints
Vaata postitust
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust

A
4
K



Comment