Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7216
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Jõudsin 4 kätt mängida ja tuju läind, parem paneks ühe lauduri

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7217
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Kunagi tehti alati viina sokid kui haigeks jäid, raviks kõike nohust migreenideni
      Huvitav. Viinasokke tehakse ikka palavikuga (mitte haiguse), kui vaja palavikku alandada ja tööpõhimõte on väga lihtne: alkohol on väga kergelt lenduv aine ja kui näiteks keha viinaga määrida, siis alkohol aurustades võtab kaasa ka kehasoojuse, mis alandab kehatemperatuuri.

      Osaliselt samal põhjusel näiteks pärast dušši alt tulekut on isegi soojas suvetoas külm, sest soe vesi, mis kiiremini aurustub, viib ära soojuse ja kehale jääb jahedam vesi.

      Sama tööpõhimõte on ka higistamisel - higi aurustub, mis viib kaasa soojuse ja aitab kehal jahtuda. Seepärast, kui keha hakkab "ülekuumenema" hakkamegi higistama.

      Kas pole inimorganism kaval? Jumal vist selle peale ei tuleks...

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7218
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Huvitav. Viinasokke tehakse ikka palavikuga (mitte haiguse), kui vaja palavikku alandada ja tööpõhimõte on väga lihtne: alkohol on väga kergelt lenduv aine ja kui näiteks keha viinaga määrida, siis alkohol aurustades võtab kaasa ka kehasoojuse, mis alandab kehatemperatuuri.

        Osaliselt samal põhjusel näiteks pärast dušši alt tulekut on isegi soojas suvetoas külm, sest soe vesi, mis kiiremini aurustub, viib ära soojuse ja kehale jääb jahedam vesi.

        Sama tööpõhimõte on ka higistamisel - higi aurustub, mis viib kaasa soojuse ja aitab kehal jahtuda. Seepärast, kui keha hakkab "ülekuumenema" hakkamegi higistama.

        Kas pole inimorganism kaval? Jumal vist selle peale ei tuleks...
        Sellepärast mulle meeldibki saun - külm kombo, saad selle maksimaalse temperatuuri kõikumise ja keha paneb täiega endorfiine peale, peale trenni hõljud ringi.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7219
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Nii need vaaladega swingid tulevad, kunagi ei tea kas tal T2 või A7 kui floppi 3x pott leadib

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7220
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Sellepärast mulle meeldibki saun - külm kombo, saad selle maksimaalse temperatuuri kõikumise ja keha paneb täiega endorfiine peale, peale trenni hõljud ringi.
            Saun selles suhtes natuke teine, kuna "külma tunnet" ei teki alguses, aga hiljem on küll ikka mega hea olla. Mida rohkem end seal "piinad", seda parem tunne pärast.

            Eriti hea, kui on tehtud kõva trenn ja siis kõva saun. Siis on küll selline power-up tunne, et kui keegi viskaks Kuu pealt köie, siis jõuaks Kuu-Maale tõmmata.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7221
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              palju õnne...aga kuhu jäi mälleris peaga streamimine ja nl500 shottimine? sünnipäeva hiiteritest pole kuulnud v?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7222
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                palju õnne...aga kuhu jäi mälleris peaga streamimine ja nl500 shottimine? sünnipäeva hiiteritest pole kuulnud v?
                Tänud.

                Täna oli tegelt hea päeva kava, sõin hommikul kooki, pelasin 30min nl25 , ema käis korra külas ja nüüd pelan age of empiresi.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7223
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  palju õnne...aga kuhu jäi mälleris peaga streamimine ja nl500 shottimine? sünnipäeva hiiteritest pole kuulnud v?
                  Nagu ma juba kaka vastusest näen,486 kätt laseb naine teha sellisel suurel päeval-see nagu töövõit. Ma ei tohi power nuppugi vajutada ja sa räägid siin striimist veel. Võta naine ja tunneta seda valu

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #7224
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Nagu ma juba kaka vastusest näen,486 kätt laseb naine teha sellisel suurel päeval-see nagu töövõit. Ma ei tohi power nuppugi vajutada ja sa räägid siin striimist veel. Võta naine ja tunneta seda valu
                    olgem ausad, sinusugune tuhvlialune - see on ekstreemum. kaka on lihtsalt ludri, et juua ei viitsi.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7225
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas donkament Vaata postitust
                      olgem ausad, sinusugune tuhvlialune - see on ekstreemum. kaka on lihtsalt ludri, et juua ei viitsi.
                      See alkohol on ikka kõige hullem asi, veidi jood siis 24h sitt olla ja 4 päeva väsinud veel.


                      Aga teen homme kell 18 striimi paar tunnikest, tundub et ei saa veel haiguslehelt maha ka, google ütleb et pigistatud seljanärv on paar päeva kuni 1.5 kuud

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #7226
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        olgem ausad, sinusugune tuhvlialune - see on ekstreemum. kaka on lihtsalt ludri, et juua ei viitsi.
                        Ma arvan eestis pole see extreemum. Olen oma silmaga näinud hullemat

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7227
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Vaadates kõige lähemat asja mis võimalik minu mängudele, ehk straddle + 0.1bb ante 6max, need ranged tunduvad päris crazy.

                          AJs 4beti peale foldida ei saa (imo just ei mängi väga hästi see käsi) :



                          Ja flopis backdooridega on ka call :



                          Ja tegelikult kui mõelda siis turnis antakse päris palju alla ala AK, AQ, A5, A4, KQs 3/4 ajast, muidugi eeldusel et vastas on hea reg mitte 10/8/2 vend

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #7228
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Paneme peale!

                            Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7229
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Sellest kuust nii väsinud, lõpmatu downer, täna reaalselt esimene käsi mingi vend pre flatib ja 4bet all in T7o

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7230
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Kuu veel 1k€ augus peale mitut halba sessi.

                                Teen väikse muudatuse et mängin nl25 deep kuu lõpuni (vb streamis nl50 kui head lauad) , vaja sellest pasast välja tulla ja arvan sellega aitab väike korrektuur et mängin veidi tightimalt kuniks mindsett tagasi .

                                Muidugi on arusaadav et lihtsalt jooks on pask ja fishi top range jooksmine igavesti ei kesta.

                                Comment

                                Working...