Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6466
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    See limpa ikka korralik hala. Ma pole isegi pro. Licc elukutseline. Pro ja minu vahel terve maailm.

    Eks tema jaoks prod kõik topis,kus ma isegi ise pole
    Pead aru saama, et tal poolene all ju :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6467
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Ma ärkan iga hommik kell 7:30 5-6 päeva nädalas. Tean suht kellapealt iga viimset kui turkat,mis mind ees ootab. 10-15 hrc-simi jooksutan nädalas ,vahel 5-10,vahel 1-2. Gtow jaoks praegu liiga kehvad ajad,aga arvatavasti seal jah tiksuks päris palju,kuna see hasartsem/põnevam kui hrc ja saab rohkem hullata AI versioonis . A mäng lipsab ikka tihti ära ,kui naine midagi tuleb seletama,või niisama tuju sitt. Ei tilta väga ,kuigi mõnikord hiired saavad valu. Igatahes mingi struktuur on ,aga üleüldiselt siuke yolo elu. Vot pro on keegi,kellel iga minut,sekud,mikrosekund planeeritud ja täidab seda. Isegi toiduvalik/trenn jms planeeritud viimseni,et alati olla oma A tasemel. Ei käi mingit yolotamist ,naist arvatavasti ei eksisteerigi ,sest eraldi üürikas võetud genemiseks,kui ema keldrit ei laena.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6468
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Nii, asjad on paika loksunud ja lähen tutvustan Tšehhis ühes maakohas kohalikele külaelanikele The Festival raames KTO tabelit.

        Uurimistöö on tehtud, nüüd vaja lihtsalt Prahast inimesi endaga taksosse meelitada et odavamalt kohale jõuaks.

        Reis siis 10.06-16.06.

        Reisi plaan on lihtne, külastada kohalikku tanklat ja mängida pokkerit!

        Kiire google otsing Rozvadovi kohta andis väga palju kasiino pilte ja sellise koha :



        Ehk vaatamisväärsusi ikka jagub.

        Google maps näitab et see tripp kuhugi keldrisse vast ära ei eksi ja saab rohkem pokkerile keskenduda, aga kes seda ette teab.




        Turna kava korra kiikasin üle, main event on 3 päevane ja ülejäänud päevi pole raske sisustada kas cashi või turnadega.
        Last edited by Kakahirmutis; 27.03.25, 11:48.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6469
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Pane Arts rooli, viskab ära sind.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6470
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Nii, asjad on paika loksunud ja lähen tutvustan Tšehhis ühes maakohas kohalikele külaelanikele The Festival raames KTO tabelit.

            Uurimistöö on tehtud, nüüd vaja lihtsalt Prahast inimesi endaga taksosse meelitada et odavamalt kohale jõuaks.

            Reis siis 10.06-16.06.

            Reisi plaan on lihtne, külastada kohalikku tanklat ja mängida pokkerit!

            Kiire google otsing Rozvadovi kohta andis väga palju kasiino pilte ja sellise koha :



            Ehk vaatamisväärsusi ikka jagub.

            Google maps näitab et see tripp kuhugi keldrisse vast ära ei eksi ja saab rohkem pokkerile keskenduda, aga kes seda ette teab.




            Turna kava korra kiikasin üle, main event on 3 päevane ja ülejäänud päevi pole raske sisustada kas cashi või turnadega.
            peaks ka softshottima, kui veel satid käivad. Softi all mõtlen mõned üksikud kuulid, mitte full paketi jaht. Licc tšehhist väga head mälestused ja läheks hea meelega uuesti

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6471
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              peaks ka softshottima, kui veel satid käivad. Softi all mõtlen mõned üksikud kuulid, mitte full paketi jaht. Licc tšehhist väga head mälestused ja läheks hea meelega uuesti
              Proovi kindlasti, üksi on takso 180€ aga kaksi on 90€!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6472
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                peaks ka softshottima, kui veel satid käivad. Softi all mõtlen mõned üksikud kuulid, mitte full paketi jaht. Licc tšehhist väga head mälestused ja läheks hea meelega uuesti
                Kas see Rozvadov "pommiauk" pole. Jutumärkides seepärast, et see on pisilinn, mis ongi sisuliselt üks kasiino ja Tšehhit kui sellist on väga vähe? Ma ei ole kindel.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6473
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kas see Rozvadov "pommiauk" pole. Jutumärkides seepärast, et see on pisilinn, mis ongi sisuliselt üks kasiino ja Tšehhit kui sellist on väga vähe? Ma ei ole kindel.
                  Vaatasin et seal on 800 elanikku ja üks mega suur uhke kasiino täis luksust, saunad, bassein asjad :D

                  Nagu meil ehitaks keegi Väätsasse Bombay hotelli kuhu siis üle maailma pokkeri rahvast kohale kutsuda nii et ükski transport sinna ei sõida.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #6474
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Rozvadovi saad muideks täiesti tavalise Boltiga ka sõita, enne vaatasin, siis maksis 82.5€.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #6475
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Rozvadovi saad muideks täiesti tavalise Boltiga ka sõita, enne vaatasin, siis maksis 82.5€.
                      Vaatan et saab jah, hetkel näitab 74€

                      Tagasi tulek vast keerulisem, proovi seal 800 inimesega külas taksot leida... checkout on ka main eventi viimasel päeval, et kui hästi läheb pole tuba ja koju ka ei saa.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #6476
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Vaatasin et seal on 800 elanikku ja üks mega suur uhke kasiino täis luksust, saunad, bassein asjad :D

                        Nagu meil ehitaks keegi Väätsasse Bombay hotelli kuhu siis üle maailma pokkeri rahvast kohale kutsuda nii et ükski transport sinna ei sõida.
                        Just Põllu peale pärapõrgu ehitab uhke suure kasinni. Midagi polegi teha. Lakkuda ja gamblda. Ära ka ei saa. Cash pidavat suht rexine olema. Tüübid elavadkis seal nagu võõrtöölised ja grindivad.
                        Last edited by privador; 27.03.25, 20:13.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #6477
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vaatan et saab jah, hetkel näitab 74€

                          Tagasi tulek vast keerulisem, proovi seal 800 inimesega külas taksot leida... checkout on ka main eventi viimasel päeval, et kui hästi läheb pole tuba ja koju ka ei saa.
                          Tagasi pole Boltiga mitte raske vaid võimatu tulla, seal külas ei sõida sulle keegi taksot niisama. Tagasitulek käib Kingsi enda transpordiga, kohe kui sisse lähed, siis check-in laua vastas saad transporti broneerida ja on list linnadega. Säästustrat on selline, et lased ennast mõnda väiksemasse linna viia, mis lähedal ja sõidad sealt rongiga edasi. Samas ilmselt mõttekam koha pealt sõbrad leida ja koos Prahasse sõita seiklemise asemel. Tubade pärast ei pea küll muretsema, seal majutust ülearu. Eriti sitasti läheb, siis saad üle tee toa.

                          Üks asi on veel, et kui ma uuesti läheks, siis Praha lennujaamas on all täiesti tavaline pood normaalsete hindadega, ma võtaks sealt pähkleid ja batoone vms snäkke kaasa. Rozvadovis on küll pood kohe kasinni kõrval, aga seal müüakse ala kosmeetikat, koeratoitu ja 1kg külmutatud friikartuleid, ainult Red Bull oli sealt gämbleritele tarbitav kaup.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6478
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Vaatan et saab jah, hetkel näitab 74€

                            Tagasi tulek vast keerulisem, proovi seal 800 inimesega külas taksot leida... checkout on ka main eventi viimasel päeval, et kui hästi läheb pole tuba ja koju ka ei saa.
                            Tegelikult on nii, et need live-turniirid kui sellised tuleb võtta, kui reis ja live-turniir kui selline on siis võimalus reisirahasid natuke tagasi teenida, kuid kogu reis jääb siiski miinusesse, kui mängida üksikut sündmust. Isegi 200% ROI €550 turniiril ei pruugi kulusid nulli tuua.

                            Ja kui hakata senti saagima, siis tulebki mõelda nii, et kulud, mis on ajaliselt fikseeritud (näiteks €500 hotell, €500 transport, €500 elamine = €1500) on reigikulu ja €550 turniiril moodustaks need 300% turniirist, mida ei ole võimalik biitida.

                            Jimmy sugused crusherid (kuigi saba crush ei pruugi olla festikatel) peaks mängima umbes €2600 eest turniire, et jõuda kuludega nulli ja siis hakkab iga investeeritud euro pealt teenima 70 senti lisaraha.

                            Reaalsus on hoopis see, et tegelikult peaks olema käive kaks korda suurema ja pikas perspektiivis 3 kuni 4 korda suurem. Teisisõnu tuleks mängida ca. €8000 - €10 000 eest turniire, et jõuda pikas perspektiivis kuludega nulli ja siis alles saab hakata kasumit teenima.

                            Seega võtaksin seda kui puhkusereisi ja senti saeksin vähem ning eelistaks mugavust > soodsusele, et iga puhkuseminutist pigistaks välja parima emotsiooni, mitte soodsama finantsi. Kõik muu (hitid) on boonus.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6479
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Tagasi pole Boltiga mitte raske vaid võimatu tulla, seal külas ei sõida sulle keegi taksot niisama. Tagasitulek käib Kingsi enda transpordiga, kohe kui sisse lähed, siis check-in laua vastas saad transporti broneerida ja on list linnadega. Säästustrat on selline, et lased ennast mõnda väiksemasse linna viia, mis lähedal ja sõidad sealt rongiga edasi. Samas ilmselt mõttekam koha pealt sõbrad leida ja koos Prahasse sõita seiklemise asemel. Tubade pärast ei pea küll muretsema, seal majutust ülearu. Eriti sitasti läheb, siis saad üle tee toa.

                              Üks asi on veel, et kui ma uuesti läheks, siis Praha lennujaamas on all täiesti tavaline pood normaalsete hindadega, ma võtaks sealt pähkleid ja batoone vms snäkke kaasa. Rozvadovis on küll pood kohe kasinni kõrval, aga seal müüakse ala kosmeetikat, koeratoitu ja 1kg külmutatud friikartuleid, ainult Red Bull oli sealt gämbleritele tarbitav kaup.
                              Lugedes seda, siis tegelikult minule tundub, et kõige änksam sinna minna oleks näiteks 3-4 sõbraga ja road-trippides. Tundub teoorias vägev, kuid ei tea praktikat.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #6480
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Seal liiklus ikka käib. Teed nutused silmad mõnele highrollerile, et läksid bustoks, kes mingi vahendiga Praha vahet sõidab. Vevalt keegi viitsib kuskil väikestes urkalinnades seal siblid ja bussiaegu omda.

                                Comment

                                Working...