Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5461
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Niisama küsin,miks sa fr-le truuks jäänud oled kõigi nende aastatega ? 6max ei paelu ?fr tundus siuke formaat ,mis oligi 0.02 winratega vendade rakeback grind 24l laual. 6l laual võiks teoorias olla ju 6max eelistatum variant . Ma pillun neid kommentaare kõhutuule pealt,kuna ei väsi kordamast,et ma cashikauge isiksus
    Lihtne vastus sest deep stack suure antega mängud on full ringis.

    Põhimõtteliselt mängin ainult flip outide(igapäevane all in loto turniir) pärast üldse neid, sest see on maast leitud 300-400€ kuus. Teistes mängudes ei saa nii palju punkte ja hitid harvemini, ma hitin ~50% flip outidest 17$+.

    Nii tekibki olukord kus ma olen 300€ rake maksnud aga 600€ rakebacki saanud.

    Näiteks short deckis sellise süsteemiga ma jäin 2 aasta rakebackiga plussi üldse ja see on üli kõrgelt reigitud mäng.

    Aga kui solver peale tuleb siis mängud muutuvad ise suht kehvaks, siis otsin uue solvemata asja mis selgeks õppida.

    Eesmärgiks on teenida võimalikult kõrge €/h, et nagu ma teenin nl10s 10€+/h(rakebackiga), ma prolly teeniks nl100s ka 10€/h aga mis selle mõte on niisama swingida.
    Ma kunagi olin ka nl100s võitev mängija aga €/h oli nl25s parem ja riskivabam


    Võtame kasvõi võrdluseks Chesterfield 500 turna, ja näiteks oled crusher ja 40% ROI, see teeb 200€ kasumit, aga selleks sa mängid 10h+ , see teeb 20€/h, aga palju sa selle nimel swingima pead et see ROI välja mängida?

    Sellest 200€ kasumist võtame kulud maha. 12€ salat, 12€ õlled ja jood ülejäänd aja tasuta vett, siis taksoga koju 10€.

    168€ kasumit nüüd ehk ütleme 16€/h , aga sul võib 10k€ swing tulla, mina võin netis 70BI auku panna ja olen põhimõtteliselt break even.

    Oktoobri kuu cashi graph näitab +150$ hetkel aga konto kasvanud 650€ ja pole eriti volüümigi nagu pannud sinna


    Eriti kirves on WSOPC või KOT turna seeria, pole tasuta vett, hot dog on 5€, õlled 6.50€ jne.

    Kui sa 3 päeva turnasi mängid on niuhti 100€ läinud lihtsalt eksisteerimise peale, see võtab nagu enamus EVd üldse ära.
    Last edited by Kakahirmutis; 24.10.24, 20:06.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5462
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Niisama küsin,miks sa fr-le truuks jäänud oled kõigi nende aastatega ? 6max ei paelu ?fr tundus siuke formaat ,mis oligi 0.02 winratega vendade rakeback grind 24l laual. 6l laual võiks teoorias olla ju 6max eelistatum variant . Ma pillun neid kommentaare kõhutuule pealt,kuna ei väsi kordamast,et ma cashikauge isiksus
      FR on igal juhul etem, kui 6-max.

      FR > HU > 4max >>>>>>>>>>> 6max

      6max on miski värdmäng.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5463
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Tegelt loogiline olekski 8-max (või 9-max) / 4-max / 2-max ehk HU. 6-maxi jäävadki miski kaks positsiooni mängimata, süva EP ja see lisab elemente muudele positsioonidele. 6-maxi EP ongi nagu poolik pokker.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5464
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          FR on igal juhul etem, kui 6-max.

          FR > HU > 4max >>>>>>>>>>> 6max

          6max on miski värdmäng.
          Kui starsis jooksid veel 4max turkad stabiilselt..... see oli nagu suurim fun formaat turniirile . Prg vist ongi ainult scoopi või microrolleri festari ajal seda veel.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5465
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Nad mu kõige suuremad fännid, neile teen topelt
            lisaks sellele, et nad su suurimad fännid, jagate ka sarnaseid huve

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5466
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Täna sain jälle flipoutilt 24$

              Ma siin vaatasin veidi andmeid ja nl25 ma maksaks 250% rohkem rake, ala 600€ rohkem reiki iga kuu, aga rakeback tõuseks kõigest 10%, sest flipouti teenistused jäävad üpris samaks ning tõuseb rakebackis ainult fish buffetiat saadud tasu, mis on ainult mingi 20€/nädal. Lihtsalt ei teeni mänguliselt seda tasa ala mingi 8bb/100-ga

              Ehk pole nagu ühtki põhjust üles liikuda, saaks aru kui pürgiks kuhugi nl500 poole siis astmeid läbida, aga nii hea ma nagunii ei ole.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5467
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Investeerisin bettidesse raha :

                Dallas Mavericks tõi 7€ kasumit
                Noolemäng tõi 50€ kasumit
                Tänane UFC on pandud 80€ panuseid

                Miks ma üldse betin? Et naisele õelda , et käisin tööd tegemas.

                Spa 262€, veinid 50€, kino 30€, luxekspress 22€. Lisaks ma arvan 80€ tänane kulu

                Kokku siis 2 päevane spa puhkus ~450€

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5468
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Investeerisin bettidesse raha :

                  Dallas Mavericks tõi 7€ kasumit
                  Noolemäng tõi 50€ kasumit
                  Tänane UFC on pandud 80€ panuseid

                  Miks ma üldse betin? Et naisele õelda , et käisin tööd tegemas.

                  Spa 262€, veinid 50€, kino 30€, luxekspress 22€. Lisaks ma arvan 80€ tänane kulu

                  Kokku siis 2 päevane spa puhkus ~450€
                  veinid 50 tundub küll overkill, kui pudel poes 5 eurot

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #5469
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    veinid 50 tundub küll overkill, kui pudel poes 5 eurot
                    Atmosfääri ja hea veini eest maksin, muidugi alati saab 3€ glögi pargipingil juua

                    See on nagu lähed kesklinnas uhkesse lokaali maksad 9€ õlle eest, aga see hind hoiabki igasugu debiilikud eemale ja on seda väärt.

                    Kopli baaris 4€ õlle juua ja mingi umbjoobes venelasega kakelda ei isuta
                    Last edited by Kakahirmutis; 26.10.24, 09:34.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5470
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Investeerisin bettidesse raha :

                      Dallas Mavericks tõi 7€ kasumit
                      Noolemäng tõi 50€ kasumit
                      Tänane UFC on pandud 80€ panuseid

                      Miks ma üldse betin? Et naisele õelda , et käisin tööd tegemas.

                      Spa 262€, veinid 50€, kino 30€, luxekspress 22€. Lisaks ma arvan 80€ tänane kulu

                      Kokku siis 2 päevane spa puhkus ~450€
                      Jõuad veel viljandi ka. €200 sinna + õhtune striim ecuadoriga: priceless.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5471
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Jõuad veel viljandi ka. €200 sinna + õhtune striim ecuadoriga: priceless.
                        Kahjuks tänases plaanis on mullivannis solkumine, saunas käik ja pärnu olympicus UFC vaatamine.

                        Tegelikult sa peaksid pokkeri prodestreami üles panema, kakahirmutis road to trillion, kord nädalas tulen lükkan paar spinni mõne soti eest.

                        Läbisin tuttava juures täis peaga spinni coaching kursi ka edukalt ära profitiga.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5472
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Väike review :

                          Pärnu on päris fun linn, läks ainuüksi 200€ red bull viinadele.

                          Olympicus ainult teenindaja ütles et UFC on võimatu vaadata, hakkas seal rähmeldama ja ohkima ning kohalikud gamblerid vaatasid nagu kajakad saia. Ei jõudnud sisse regadagi ennem kui välja jalutad, 2/10

                          Nikolai pubi 8/10, söögid head ja vein 5€/ õlle valik 2/10, sama mis kings of tallinas, saku või blanc aga vein ja söök head.

                          Kingpool 9/10 sai noolemängu vaadata, telefonist UFC, red bull viinaga 7€ ja sidruni vesi tasuta.

                          Viiking spaa hotell on ka päris hea, saab saunas käia, tuba on suur, vaikne, hommikusöök hea. Jõusaalis on 2 palli ja redel.

                          Pokkeri poolest 0/10, ei tahtnud keegi baaris HU teha.


                          Oktoobri pokker +1.6k€ siiamaani ja eriti enam ei mängi.


                          Terve see postitus on kirjutatud mingi 4 promilliga
                          Last edited by Kakahirmutis; 26.10.24, 23:14.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5473
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            See kuu eriti ei plaani mängida nii et teen kuu kokkuvõtte ära.

                            Oktoober
                            Live pokker : +680€
                            Neti cash : +710€
                            Neti turnad : enamvähem breakeven, mängisin vähe

                            Kokku +1390€ , pole paha teise töökohana.

                            Cashi graph ise ei ole midagi erilist, aga rakebackiga oli sun run. Volüüm oli ka üpris väike, see eest vähem laudu ja rohkem fookust.




                            Novembris on eesmärk mängida 1-2 live turniiri, 10k+ cashi kätt ja siis on mingi baltic poker league? EMV?

                            Ühe korraliku play and explain video tahaks koos heliga ka ära :D

                            Live turniiridest lähen WinTVlive ja äkki Chesteri 500

                            Trenni plaanid on ka, võtan talveks ette eesmärgi bulkida 75kg peale ja saada vanade raskuste kanti tagasi, vaevalt ma mingi 160kg deadliftini tagasi saan aga 150kg võiks olla 2x nädalas käies reaalne eesmärk mõne kuuga, viimati deadliftisin 130kg.

                            Raske osa on see kesknärvi süsteem saada õigesse mindsetti, peale rasket trenni on kehas korralikud värinad veel.

                            Leidsin telefonist veel video kus ma teen 80kg rows, hetkel läheks selg pooleks vist



                            Irw, poole editimise pealt vaatasin kaalu ja märkasin et 74.6kg, bulk on tehtud.
                            Last edited by Kakahirmutis; 28.10.24, 17:01.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5474
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Nüüd siis on teada, kuidas sa neid venelasi paremale ja vasakule sõle süstijaamas lennutasid.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5475
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Nüüd siis on teada, kuidas sa neid venelasi paremale ja vasakule sõle süstijaamas lennutasid.
                                Mul on piisavalt vigastusi et ei taha kedagi loopida.

                                Näiteks selline 150kg fail tõste annab kuu aega tunda, üldse oli too päev loll otsus minna selle raskuse peale 4h une, proteiini sheigi ja red bulli pealt.

                                This is "1000001204" by Taavi Pusa on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
                                Last edited by Kakahirmutis; 28.10.24, 19:34.

                                Comment

                                Working...