Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
kui joogid ka sisse arvestatud sellesse numbrisse siis muidugi ainult respekt. kui mitte, siis võib ju isegi augus olla.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust

Comment