Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #3526
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Tiksusin mitu tundi et keegi cold calliks pre mu 20bb AI T8o-ga

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3527
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Said minu järel tala

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #3528
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Said minu järel tala
        Mul pole telekatki

        Mõtlesin muidu et vahest võiks turnasi ka mängida ja teeks endale väikse challengi sellest, panin eile optibetti endale 50€ ja hetkel nüüd seis 47€, ilmselgelt ei biidi.


        Esialgu mõtlesin spinnides et olengi võimatu, panin esimesed 4 kinni ja jätkasin aastate pikkust võidu seeriat, kahjuks peale seda sain mõned badbeatid, tulemuseks +2 BI, kahjuks turkad vedasid mind alt.

        Eks vaatab kaugele ma oma 50 euriga jõuan või pean swedbankist laentsi võtma.
        Last edited by Kakahirmutis; 23.06.24, 10:30.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #3529
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Mul pole telekatki

          Mõtlesin muidu et vahest võiks turnasi ka mängida ja teeks endale väikse challengi sellest, panin eile optibetti endale 50€ ja hetkel nüüd seis 47€, ilmselgelt ei biidi.


          Esialgu mõtlesin spinnides et olengi võimatu, panin esimesed 4 kinni ja jätkasin aastate pikkust võidu seeriat, kahjuks peale seda sain mõned badbeatid, tulemuseks +2 BI, kahjuks turkad vedasid mind alt.

          Eks vaatab kaugele ma oma 50 euriga jõuan või pean swedbankist laentsi võtma.
          Kui ma veel kunagi tallis olin,siis hoidsingi partys 100 alguses peal stabiilselt-üle selle kantisin välja pidevalt,et gg-s swingida.Enne 20+ taalasteni ei mäletagi kas üldse pidin reloadima partys,väiksed nõrgad fieldid päeval

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3530
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Mul pole telekatki

            Mõtlesin muidu et vahest võiks turnasi ka mängida ja teeks endale väikse challengi sellest, panin eile optibetti endale 50€ ja hetkel nüüd seis 47€, ilmselgelt ei biidi.


            Esialgu mõtlesin spinnides et olengi võimatu, panin esimesed 4 kinni ja jätkasin aastate pikkust võidu seeriat, kahjuks peale seda sain mõned badbeatid, tulemuseks +2 BI, kahjuks turkad vedasid mind alt.

            Eks vaatab kaugele ma oma 50 euriga jõuan või pean swedbankist laentsi võtma.
            Kui seda liigapaska edasi mängid, siis suht kindel, et liiga lõpuks paar sotti kontol. Ainuüksi need TOP3 kohtade lisavalue päris hea.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3531
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui seda liigapaska edasi mängid, siis suht kindel, et liiga lõpuks paar sotti kontol. Ainuüksi need TOP3 kohtade lisavalue päris hea.
              Veidi vaheldust ka kui kord nädalas teha üks turna päev, muidu 7 päeva nädalas cashi ainult

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3532
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Veidi vaheldust ka kui kord nädalas teha üks turna päev, muidu 7 päeva nädalas cashi ainult
                See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

                Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

                Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

                Parem jätkaku mölaga.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3533
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

                  Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

                  Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

                  Parem jätkaku mölaga.
                  Mul ei ole õrna aimuga kes see Riin on aga stream oli ok.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #3534
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    See eelmine liiga oli ses suhtes põnevam, et korraga oli kolm turniiri ja seega oskused tulid kiiremini välja. Lisaks Kristjan Laasi mula kõrvale.

                    Eilne oli ses sugtes halb, et minul tuli valida, kas kõrvale kuulata Riin Saartsi või jalgpalli. Oleksin ääretult tahtnud siiski Saartsi kuulata, aga kuna olid ka lapsed siin + muu möla, siis otsustasin valida jalgpalli.

                    Muidugi vaikselt ka Saarts tegelt mängis ning tundus, et väga asjalikku pokkerijuttu rääkis. Laasist igakell pokkeriteoorias parem, viimane osalt ei kannata kriitikat. Ilmselget ta Laas mängida oskab, aga selgitada ärgu proovigu, sest selles jääb väga jänni ning suisa piinlik hakkab.

                    Parem jätkaku mölaga.
                    No laasi puhul peaks vaatama ikka publiku vaatevinklist,selles osas eesti rahva jaoks kindlasti tubli suuvärk. Distsipliini puudust kindlasti näha olenemata teadmistest-ja ma kõige rohkem vist ühtegi streami 10 min korraga vaadanud. Ei kannata ise mängida ja vaadata midagi muud kõrvale veel. Veel vähem ma suudan naisele mingeid vastuseid anda grindi ajal ja kassi paitada nagu kaka (vabandust OT eest lol)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3535
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      No laasi puhul peaks vaatama ikka publiku vaatevinklist,selles osas eesti rahva jaoks kindlasti tubli suuvärk. Distsipliini puudust kindlasti näha olenemata teadmistest-ja ma kõige rohkem vist ühtegi streami 10 min korraga vaadanud. Ei kannata ise mängida ja vaadata midagi muud kõrvale veel. Veel vähem ma suudan naisele mingeid vastuseid anda grindi ajal ja kassi paitada nagu kaka (vabandust OT eest lol)
                      Seda ma ju kirjutasingi, et möla on tal hea, aga pokkerianalüüsist võiks mees kõrvale hoida. Sisuliselt iga käe lõpuks, kui ta tahab callida, jõuab järeldusele, et vastasel on piisavalt nõrgemaid käsi ja kui ta tahab foldida, siis leiab piisavalt käsi, et miks ei saa callida.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #3536
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Seda ma ju kirjutasingi, et möla on tal hea, aga pokkerianalüüsist võiks mees kõrvale hoida. Sisuliselt iga käe lõpuks, kui ta tahab callida, jõuab järeldusele, et vastasel on piisavalt nõrgemaid käsi ja kui ta tahab foldida, siis leiab piisavalt käsi, et miks ei saa callida.
                        Jamh ,see nagu libe tee nodelockimisega ka näitks-et lõpuks sa võid mõne solveriga ka nii kaua nodelockida ,kuni sa õigustad oma sita ära ja solver kiidab kui hästi sa ikka mängisid ja oma 0.02bb teenisid.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3537
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                          Micros on solver pigem kahjulik üldse

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #3538
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Micros on solver pigem kahjulik üldse
                            Väga kahjulik,samas kuskilt peab alustama. Ja pre ranged ja mingi cbeti arusaama saab ju gtow-st tänapäeval. Miks me üldse teeme midagi jne. Vanasti pidi rohkem oma pead kasutama, nüüd nagu tuuakse mingi baas suht kiirelt kandikul kätte,ole mees ja õpi. Micros ei ole üldse peale hrc suht midagi vaja enda arendamiseks(turniirides vähemalt minu arust nii) ,kord kahe kuu jooksul võiks keegi su databaasi üle vaadata vb. Enamus lekked on kõige kergemini lahendatavad ja kui raiskad oma aega solverites mingi väikeste mõtetuste peale ,siis areng on 0i lähedane

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3539
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Vaata, et GGPoker full-ringis raha on. Eestlane, VPIP11, kes praegu tolles WSOPC OlyBeti races teine on, ikka mõnusalt crushib. 13.7bb/100 on tõsiasi.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #3540
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Vaata, et GGPoker full-ringis raha on. Eestlane, VPIP11, kes praegu tolles WSOPC OlyBeti races teine on, ikka mõnusalt crushib. 13.7bb/100 on tõsiasi.

                                3bet peabki nii madal olema FR-s? Vpip ja pfr käärid ka maru suured. Äkki ongi mingi perfect exploit strati välja mõelnud populatsiooni vastu.

                                Comment

                                Working...