Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3376
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    https://gg.gl/1ebez

    Aga selle käe kohta ?
    See ju standard donkamine mingi venna poolt. Ilmselgelt ka feik käega tegu. PokerCraftis ju AI-ga võid neid niipalju teha, kui tahad.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3377
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      See ju standard donkamine mingi venna poolt. Ilmselgelt ka feik käega tegu. PokerCraftis ju AI-ga võid neid niipalju teha, kui tahad.
      Kas kakahirmutis üldse päriselt olemaski on

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #3378
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Vahepeal palju tööd olnud ja tõbine ning vähe mänginud aga täna lambist uus asi hakanud pihta, et telefonis mängides paneb suvalise laua sit outi, midagi ei vajuta ja ajapanka on.
        Mul desktopis pidevalt viskab sit outi. Starsis arvaks, et ise missclickinud aga GG's ei saa ju üksikut lauda panna ilma timeoutimata. Ja veel kaovad mul lampi "Leave next blind" eest linnukesed ära.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3379
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Mul selliseid probleeme absoluutselt pole. Mängin nii kodus püsikaga kui ka tööl telefoni netiga. Seega viga peab olema kehvas netis või miskis seadmes. Muudes seadmetes ka sama probla?

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #3380
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Mul selliseid probleeme absoluutselt pole. Mängin nii kodus püsikaga kui ka tööl telefoni netiga. Seega viga peab olema kehvas netis või miskis seadmes. Muudes seadmetes ka sama probla?
            Moblas ja tahvlis pole piisavalt mänginud aga teise arvutiga ja teises kodus sama probleem. Ja vahepeal ei tee stackile auto-top-upi ka.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3381
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas Foux Vaata postitust
              Moblas ja tahvlis pole piisavalt mänginud aga teise arvutiga ja teises kodus sama probleem. Ja vahepeal ei tee stackile auto-top-upi ka.
              See stackile auto top-up on mul ka tõesti probleemiks. Tuleb väga harva ja üksikul laual. Kohe häbi hakkab, sest raudselt reksid vahivad, et rahatu rott lauas... :D

              Aga muudes küll kummaline. Võib-olla on see koht, kus jooksen üle EV.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #3382
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Ja siis veel see käsi, mida pealt nägin.. https://gg.gl/jfm6c
                Miks vaal oma 72% kätte ei saanud?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3383
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



                  Päris hea bluff ju

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #3384
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    https://gg.gl/zvdpm

                    Päris hea bluff ju
                    Kasutasid ikka "im so good" emojit ka ? Krt hiina lipu vastu ohtlik mäng,nii vähe kui ggs samplet hiinlaste vastu,pole kindel kas turnis enam FE üldse on

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3385
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      https://gg.gl/zvdpm

                      Päris hea bluff ju
                      Mul pigem küsimus, kas preflopis rohkem ei peaks panema, näiteks $2 kuni $2.25 kanti.

                      Aga 'bluff' tundub pigem tilt lol

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3386
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mul pigem küsimus, kas preflopis rohkem ei peaks panema, näiteks $2 kuni $2.25 kanti.

                        Aga 'bluff' tundub pigem tilt lol
                        Populatsioon 3betib seal ~5x-7x ma lihtsalt telefonis ei viitsi bet sliderit kasutada, see on ebareaalselt ebamugav, pead micro millimeetri täpsusega liigutama suuremaid panuseid ja siis näppu ära võttes paneb nagunii veel 30bb otsa-

                        Ma mõtlesin terve käsi et mis tal olla saab, vaevalt tal AK, AA, KK on, kas ta setiga ka niimoodi väikseid bette lüpsma hakkaks seal draw heavy boardil aga eks kõike tuleb ette, ma mängin üpris agressive ning teen omajagu ebamääraseid liigutusi "valede" kätega. GTOga ei lähe kokku aga raha siiski veel tuleb. Coachi oleks vaja
                        Last edited by Kakahirmutis; 04.04.24, 07:30.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3387
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



                          Nüüd oleks klassikaline hetk õelda et mängud on liiga rasked ning ei biidi enam

                          Saame coolereid :



                          Kaotame miinimumi :



                          Saame rakebacki :



                          Träpime agro regulari :



                          Flippame :



                          Jagame fishidele raha :



                          Ja võtame fishilt raha tagasi :



                          Uskumatu kuidas on võimalik nii vaalastes laudades üldse raha kaotada :




                          Tegelikult on kahtlane kuu aega olnud alates nl50 shotist kuni nüüd nl10, nagu iga käsi oleks cooleris või sügad kukalt kuidas vastane 4bet potis Q3o 2 paari näitab ja chippe enda poole tõmbab. Olukord on selline et tuleb lihtsalt vähem telefonis pelada ja rohkem arvutis istuda.

                          Töökoht muutus mul E-R peale, üpris keeruline leida motivatsiooni peale tööd laudu avada, eriti kui väljas päikest näha ja jõusaalis deadliftid ootavad
                          Last edited by Kakahirmutis; 10.04.24, 10:27.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #3388
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust


                            Nüüd oleks klassikaline hetk õelda et mängud on liiga rasked ning ei biidi enam

                            Saame coolereid :



                            Kaotame miinimumi :



                            Saame rakebacki :



                            Träpime agro regulari :



                            Flippame :



                            Jagame fishidele raha :



                            Ja võtame fishilt raha tagasi :



                            Uskumatu kuidas on võimalik nii vaalastes laudades üldse raha kaotada :




                            Tegelikult on kahtlane kuu aega olnud alates nl50 shotist kuni nüüd nl10, nagu iga käsi oleks cooleris või sügad kukalt kuidas vastane 4bet potis Q3o 2 paari näitab ja chippe enda poole tõmbab. Olukord on selline et tuleb lihtsalt vähem telefonis pelada ja rohkem arvutis istuda.

                            Töökoht muutus mul E-R peale, üpris keeruline leida motivatsiooni peale tööd laudu avada, eriti kui väljas päikest näha ja jõusaalis deadliftid ootavad
                            Naine ei saa kurjaks,kui arvutis hakkad istuma ?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3389
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Miks seda PokerCrafti graphi üldse kasutad? See on nii mõttetu asi ju. Selle järgi olen ma räme crusher:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              PokerCrafti järgi kõik väga ilus, aga kui päris tulemusi vaadata, siis asjad tegelikkuses on pehmelt öeldes mul väga koledad. Reaalsuses olen -3.55 bb/100 kaotaja, kes on 33BI auku ajanud. Kõik 25NL.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Sellise graafikuga ikka panka ei lähe ja seda kuskil näitaks, oleks fishi tag snap küljes.

                              Niipalju saab end hellitada, et $240.75 olen maksnud BBJ teenustasusid, mis peaks tähendama ca. 1.5bb maksmist, aga ka sel juhul oleks -2bb/100 loser.

                              E: Niipalju saab veel enda lohutuseks öelda, et keskmisest populatsiooni regularist ikka nõks parem, sest muidu nad seal -5 kuni -10BB kanti kaotajad.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3390
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Kui sa reigi arvutamise asemel tegeleksid õppimisega saaksid plussi äkki?

                                Arvestad sa sinna rakebacki alla cash dropid ja flipoutid ka?

                                Comment

                                Working...