Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #16
    Re: Keiss is back

    Väga huvitavad vastused. Valan õli tulle, et leek heledeamalt põleks ehk siis täna rahadesse ei jõudnud v.a üks 22€ ticket.
    BR 37€. Mõtlen ka starsi kandmise peale juba, et odavate turniiride valik oleks suurem ja saaks rohkem multitablida aga vaatame veel.
    unusta stars, tee kontod lambisaitidele

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #17
      Re: Keiss is back

      Kuidas osad sellele teemale kaasa suudavad elada? Olematu eeldatav $/h, olematu sample, max variatsioon, brm'ist pole aimugi ja jutust on väga selgelt näha, et varasemate bustimiste põhjused pole kuhugi kadunud. OP võiks selgelt õpingutele selle aja kulutada...

      Teema meenutab oma tõsiseltvõetavuses kunagist epic freerollidele stakemise teemat...

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #18
        Re: Keiss is back

        gl keiss ja külma närvi, starsi alla 100BI rolliga ei soovita kolida, €200 ja €3k

        chill muruntau
        Last edited by Ecuador13; 30.10.12, 21:18.

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #19
          Re: Keiss is back

          233 $ ja 3456 €

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: Keiss is back

            hourly rate on tõesti maendav. Mõttekam oleks isegi G4S ridades olla(saada 2.16 bruto ja tööpostil magada )

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Keiss is back

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Kuidas osad sellele teemale kaasa suudavad elada? Olematu eeldatav $/h, olematu sample, max variatsioon, brm'ist pole aimugi ja jutust on väga selgelt näha, et varasemate bustimiste põhjused pole kuhugi kadunud. OP võiks selgelt õpingutele selle aja kulutada...

              Teema meenutab oma tõsiseltvõetavuses kunagist epic freerollidele stakemise teemat...
              Olematu hourly on täiesti olematu probleem. Kui sa oleks fishina ajanud omal ajal hourlyt taga, oleksid sa siiani fish.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #22
                Re: Keiss is back

                esimene kuu 180 ja 6. kuu 1524 taala

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Keiss is back

                  GL!

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #24
                    Re: Keiss is back

                    1.Tasa sõuad, kaugele jõuad. Jah
                    2. 821€, 8214€

                    gl op!
                    Last edited by Priidix; 01.11.12, 00:36. Põhjus: vb pingutan üle..

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: Keiss is back

                      Esimene kuu -64$. Kolmas kuu hitid 1200$ ja "laenad endale", kuid ei maksa tagasi ja quitid projekti. :(

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #26
                        Re: Keiss is back

                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        Tere jälle!
                        Kuidas kommenteerid kuuldusi, et Full Tilt taasavatakse ainult sellepärast, et sealsed bossid said haisu ninna su tagasitulekust?

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #27
                          Re: Keiss is back

                          Esimene kuu 252$ ja 6s kuu 2938$. GL

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #28
                            Re: Keiss is back

                            888s pokkeris häid madalaid turnasid ja fieldid ei ole üüratud samas ka trios.

                            Edu

                            Ennustada ei julge, sest ma ei ole irromant :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Keiss is back

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #30
                                Re: Keiss is back

                                rohvel
                                edu keiss!

                                Comment

                                Working...