[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #916
    Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

    Mott nii maas miski pärast. Suvel nii palju muud teha aga pole nagu sellist kirge enam. Ostan esmasp korteri ka Pärnu ära. Põhilised eesmärgid nagu täidetud. Hakkan vist omal käel koodi õppima ja proovin mingit veebikat arendada.

    200z alldata selline praegu. Arvan, et hetkel peaks 4bb+/100 olema winrate, sest ma polegi alla 200 zoomis mänginud ja nüüdseks olen parem, kui graafi alguses.


    500z alldata


    Arvan, et hetkel biidin normilt paremaid fielde 2+bb/100 ringis. Alustasin 500st 6maxi mängimist, siis graafi alguses olin päris fish seal ja maksin õppemaksu.

    Vahepeal sain ühe hea loojangu ka pildi peale.
    Last edited by gamblingFTW; 02.07.16, 17:55.

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #917
      Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

      Pilti tahaks suuremalt näha :)

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #918
        Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

        Algselt postitas fl0p Vaata postitust
        Pilti tahaks suuremalt näha :)
        https://gyazo.com/494a3b945adf629d5267810d115bc06e

        Comment

        • fl0p
          Jube Noob
          • Jun 2016
          • 143

          #919
          Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

          Kivisiluetid tunduvad natuke udused. Soovitan soojalt pimedaga statiivi kasutada.
          Aga loojang ise on nunnu küll

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #920
            Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

            Algselt postitas fl0p Vaata postitust
            Kivisiluetid tunduvad natuke udused. Soovitan soojalt pimedaga statiivi kasutada.
            Aga loojang ise on nunnu küll
            Jep, pean statiivi kasutusele võtma :) Loojang oli väga hea, mitu korda proovinud päikese loojangut pildistama minna aga ilm alati liiga pilve kiskunud. Tegin seal päris palju kaadreid, et isegi kael jäi kangeks lõpuks, statiiviga oleks kindlasti mugavam olnud :D Arenguruumi on kõvasti.

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #921
              Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

              Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
              Jep, pean statiivi kasutusele võtma :) Loojang oli väga hea, mitu korda proovinud päikese loojangut pildistama minna aga ilm alati liiga pilve kiskunud. Tegin seal päris palju kaadreid, et isegi kael jäi kangeks lõpuks, statiiviga oleks kindlasti mugavam olnud :D Arenguruumi on kõvasti.
              Silma tundub olevat, niiet edu ja järjepidevust!

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #922
                Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                Prismast saad odava statiivi ka alustuseks. ca 50 eur ja ei näe ise ühtegi miinust võrreldes 300sega kuskilt fotopoest kui just pro pole. hästi natukene raskem, aga põmst märkamatult.

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #923
                  Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                  Jep. Või ebayst või kustiganes. Peaasi, et fotokas on fikseeritud. Ja pimedas aitab lisaks distantspäästik (samuti ebayst võiks suht hea hinnaga saada). Muidu on nii, et fotokas on statiivil, aga kui päästikut vajutad fotokal, siis natuke võib ikka väriseda.

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #924
                    Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                    Statiiv juba olemas ka tegelt aga pole veel kasutanud. Distantspäästik tundub küll väga hea idee. Saab säriajaga ka rohkem mängida tulevikus.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #925
                      Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                      See kuu anti puhkuse rahad ka :D 500s natuke head runni.

                      Praegu võtan osa Paul Kerese mälestusturniirilt males. 4 päevane turniir ja mängud kestavad umbes 3-4h. Noortes sai neid mängitud päris palju aga praegu küll motivatsiooni puudus ja tulemused ka vastavad. Ei ole ikka huvi enam 4 päeva end maleturniiriga siduda. Edasipidi mängin ühepäevaseid kiirturniire ainult. Pikk male pole enam minu jaoks.

                      Korteris normilt sisse seadnud ja elektriliselt reguleeritava kõrgusega laud ka olemas. Treadmill laua alt puudu aint, siis oleks perfect setup. Oma pleiss ikka hea, saab ise kujundada kõike :) Varsti ehk grindi laienele tagasi. Hakkab mott ka tulema vaikselt.
                      Last edited by gamblingFTW; 17.07.16, 10:36.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #926
                        Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                        Welcome to Pärnu!:)

                        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                        Hakkan vist omal käel koodi õppima ja proovin mingit veebikat arendada.
                        Räägi sellest natuke, mida täpsemalt õppida mõtled ja mis plaanid on? Hakkasin ise ka mõni aeg tagasi nokitsema.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #927
                          Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                          Räägi sellest natuke, mida täpsemalt õppida mõtled ja mis plaanid on? Hakkasin ise ka mõni aeg tagasi nokitsema.
                          Praegu olen codecademy.com'is natuke html'i ja css'i õppinud. Üritan nendega midagi algelist valmis teha ja siis edasi arendada (java script jne). Plaanin oma veebikat teha, enda blogi+foto portfoolio. Niisama hobikorras arendada seda järjest. Tulevikus hea näidata oma tehtud tööd tööturul või kunagi ei tea, mis sellest välja võib areneda. Üritan siduda seda millegagi, mis teha ka meeldib.

                          Comment

                          • KaldaPoiss
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 80

                            #928
                            Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                            Cypher0, mis koodi kallal nokitsed ?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #929
                              Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                              Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                              Praegu olen codecademy.com'is natuke html'i ja css'i õppinud. Üritan nendega midagi algelist valmis teha ja siis edasi arendada (java script jne). Plaanin oma veebikat teha, enda blogi+foto portfoolio. Niisama hobikorras arendada seda järjest. Tulevikus hea näidata oma tehtud tööd tööturul või kunagi ei tea, mis sellest välja võib areneda. Üritan siduda seda millegagi, mis teha ka meeldib.
                              Nice, edu!(Y) Mul suht samad mõtted, ehk siduda ennast millegagi, mis meeldib ja tulevikus järjest rohkem sellega tegelema hakata.

                              Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                              Cypher0, mis koodi kallal nokitsed ?
                              Hetkel üritan lihtsalt tunnikese päevas leida, et web developmenti alal areneda ja aasta-paari pärast ennast suht pädevaks veebiarendajaks pidada:) Siiani näppinud natuke basic HTML/CSSi ja Javascripti/JQueryt. Backend stuffi plaanin ka õppida (Ruby/Rails esialgu).

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #930
                                Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

                                hea boti valmis saate, siis andke teada.

                                Comment

                                Working...