[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #166
    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ma ei saa aru miks reg üldse donkama peaks, va juhul et induceda raiset.
    mono flop ju :D

    Comment

    • Gang Starr
      FPP Pro
      • Sep 2012
      • 231

      #167
      Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Ma ei saa aru miks reg üldse donkama peaks, va juhul et induceda raiset.
      Mõtlen sama. Sul mingi dünaamika/ reads vs tema donkB FTW?

      Comment

      • Gang Starr
        FPP Pro
        • Sep 2012
        • 231

        #168
        Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
        mono flop ju :D
        Sa donkad any mono w/ air/draw/nuts?

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #169
          Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

          Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
          Sa donkad any mono w/ air/draw/nuts?
          donkan/cbetin kõiki mono floppe igast asendist airiga, draw/nutsiga käitun vastavalt vastasele.

          e: peaks nagu std olema ju ?
          Last edited by gamblingFTW; 15.11.12, 22:27.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #170
            Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

            Hmm, pole väga deepilt mõelnud sellele, aga ei näe kuidas see donkamine profitable saab olla? elaborate a bit? :P

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #171
              Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

              Mersi kuskil videos ütles, et mono boarde 100% dongata/cbettida airiga on parem kui c/f, ma ei viitsi seda otsida ka eriti :D Et kuskil 2+2 foorumis oli arutelu ka olnud selle kohta.
              Aga mu meelest on suht loogiline, 33% fold equityt vaja aint, et profit oleks ju. Ilma h'ta ei jätka keegi donki peale seal. Ma numbreid väga deepilit ei tunne selle koha pealt aga usaldan mersi soovitusi :D
              Last edited by gamblingFTW; 15.11.12, 22:57.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #172
                Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                Mersi kuskil videos ütles, et mono boarde 100% dongata/cbettida airiga on parem kui c/f, ma ei viitsi seda otsida ka eriti :D Et kuskil 2+2 foorumis oli arutelu ka olnud selle kohta.
                Aga mu meelest on suht loogiline, 33% fold equityt vaja aint, et profit oleks ju. Ilma h'ta ei jätka keegi donki peale seal. Ma numbreid väga deepilit ei tunne selle koha pealt aga usaldan mersi soovitusi :D
                fuck, my whole life has been a lie? Aga ma miskipärast usun et inimesed teevad tulevastel tänavatel OOP olle rohkelt vigu ja c/f läheb paremaks :D
                Last edited by Mr_Kenny; 15.11.12, 23:09.

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #173
                  Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                  Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                  fuck, my whole life has been a lie? Aga ma miskipärast usun et inimesed teevad tulevastel tänavatel OOP olle rohkelt vigu ja c/f läheb paremaks :D
                  Kui ma uuesti läbi vaatan neid videosi, siis võin öelda, kus ta seda mainib. Aga kui ise oled OOP, siis peaks küll donk ainuke mõistlik lahendus olema airiga. IP, oleneb kui loominguline oled vb.. Imo peaks ju ikka situatsiooni põhiselt tegema parima otsuse, mitte lootma, et vastane teeb tulevasel tänaval vea :D
                  No ma ei tea ka, ma arvan, et ma pole nii spetsialist, et midagi kindlalt väita aga siin kohal ma näen küll bettimisel rohkem mõtet..

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #174
                    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                    Keegi muidu sharkystrator'i eest on monetbookersiga ka maksnud? mul hakkab trial läbi saama varsti ja meilile pole nad vastatud. Seal oli kirjas, et meili teel saab kokku leppida muu makse meetodi.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #175
                      Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                      miks seal raise parem pole kui shove?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #176
                        Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        miks seal raise parem pole kui shove?
                        raise vist on jah parem, t110-120 vist repiks hästi. Praegu vaatan ka, et shove on tundub spewie isegi.

                        e: raiseks suuremalt sp, et 3x, 8x ilma FD'ta ka foldi leiaks, mis võivad ka donkb'i ranges olla.
                        Last edited by gamblingFTW; 15.11.12, 23:43.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #177
                          Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                          Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                          Kui ma uuesti läbi vaatan neid videosi, siis võin öelda, kus ta seda mainib. Aga kui ise oled OOP, siis peaks küll donk ainuke mõistlik lahendus olema airiga. IP, oleneb kui loominguline oled vb.. Imo peaks ju ikka situatsiooni põhiselt tegema parima otsuse, mitte lootma, et vastane teeb tulevasel tänaval vea :D
                          No ma ei tea ka, ma arvan, et ma pole nii spetsialist, et midagi kindlalt väita aga siin kohal ma näen küll bettimisel rohkem mõtet..
                          Ma rääkisin herost, mitte sinust per say aga üldiselt, nt lambi micro reg vaatab video ära ja hakkab 100% donkama seal ning kui calli saab siis turnil mess uppib ja kaotab rohkem kui c/f'des.

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #178
                            Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                            Keegi muidu sharkystrator'i eest on monetbookersiga ka maksnud? mul hakkab trial läbi saama varsti ja meilile pole nad vastatud. Seal oli kirjas, et meili teel saab kokku leppida muu makse meetodi.
                            marko, sharky looja, on mu tuttav, kui soovid, lisa mind skype ja saab kohe temaga jutule. skype: vmar1o

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #179
                              Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              Ma rääkisin herost, mitte sinust per say aga üldiselt, nt lambi micro reg vaatab video ära ja hakkab 100% donkama seal ning kui calli saab siis turnil mess uppib ja kaotab rohkem kui c/f'des.
                              Siis pole mõtet vist torkida jah :D

                              Comment

                              • gamblingFTW
                                Vana Tegija
                                • Aug 2012
                                • 1122

                                #180
                                Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                                Algselt postitas vMario Vaata postitust
                                marko, sharky looja, on mu tuttav, kui soovid, lisa mind skype ja saab kohe temaga jutule. skype: vmar1o
                                oh ty, panin skype.

                                Comment

                                Working...