Tere ka minu poolt,
Peale pikka kaalumist avan ka lõpuks päeviku.
Mängin pokerstarsis nickname'i "Tonnar" all.
Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud. Enne seda olen mänginud malet mingi 13a (viimased aastad vähem pühendunult), mis on ka natuke kallutanud teed pokkerimaailma. Suurim saavutus oli, kui tulin noorte välkmale Eesti meistriks. Ma tean, et niki kindlasti ütleb, et see pole midagi erilist :D aga noh minu jaoks oli hea saavutus ja sain selle abil ka Euroopa noorte välk-ja kiirmale MVil käidud (koos Ottomar Ladvaga- tõusev täht
).
Praegu õpin Maaülikoolis 2sel kursusel energiakasutust ja üritangi nüüd kooli ja pokkeriga tegeleda.
Päeviku eesmärgiks on eelkõige mõtivatsiooni tõstmine. Plaanin loobuda nädalavahetuste pidudest, kus br'i maha ballatsetud, kui seda pole veel ollagi. Niiet hea oleks enne cashoudi jadade lõppu jaole saada. Plaan trennis hakata korralikult käima- see kuu ainult 4 korda jõudnud (kaks korda tahaks esialgu vähemalt nädala jooksul käia).
Foorumlastele üldiselt ma tuttav ei ole. Tean andut (ka Paikuse hoodist) hästi ja on suureks motivatsiooniks ja abiks olnud. Alaskalt coachi saanud. Nikit tean ka malelaua tagant päris okeilt.
Praegustest tulemustest nii palju, et alustasin augusti lõpus $7 dollaritest HT HUSNGdest ja jõudsin sept lõpuks $60steni. BRi boositisid ka väikesed turka võidud ja 30stes ka korrlik üle EV jooks. 60stest kolisin kiirelt tagasi 30stesse ja siis pilootisin lõpuks veel 15stesse tagasi. Nüüd olen tagasi 30stes ja päris okei enesetundega (vaatan nüüd iga sess 1-2 videot lisaks grindimisele, mis annab ka lisaks distsipliini).
graafikuid
sharkscope lifetime
sept 7-15-30-60 (oli ka septembri graafikute teemas)
okt seni 15-30 ( päris palju üles alla liikumist on olnud)
okt 30
Peale pikka kaalumist avan ka lõpuks päeviku.
Mängin pokerstarsis nickname'i "Tonnar" all.
Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud. Enne seda olen mänginud malet mingi 13a (viimased aastad vähem pühendunult), mis on ka natuke kallutanud teed pokkerimaailma. Suurim saavutus oli, kui tulin noorte välkmale Eesti meistriks. Ma tean, et niki kindlasti ütleb, et see pole midagi erilist :D aga noh minu jaoks oli hea saavutus ja sain selle abil ka Euroopa noorte välk-ja kiirmale MVil käidud (koos Ottomar Ladvaga- tõusev täht
).Praegu õpin Maaülikoolis 2sel kursusel energiakasutust ja üritangi nüüd kooli ja pokkeriga tegeleda.
Päeviku eesmärgiks on eelkõige mõtivatsiooni tõstmine. Plaanin loobuda nädalavahetuste pidudest, kus br'i maha ballatsetud, kui seda pole veel ollagi. Niiet hea oleks enne cashoudi jadade lõppu jaole saada. Plaan trennis hakata korralikult käima- see kuu ainult 4 korda jõudnud (kaks korda tahaks esialgu vähemalt nädala jooksul käia).
Foorumlastele üldiselt ma tuttav ei ole. Tean andut (ka Paikuse hoodist) hästi ja on suureks motivatsiooniks ja abiks olnud. Alaskalt coachi saanud. Nikit tean ka malelaua tagant päris okeilt.
Praegustest tulemustest nii palju, et alustasin augusti lõpus $7 dollaritest HT HUSNGdest ja jõudsin sept lõpuks $60steni. BRi boositisid ka väikesed turka võidud ja 30stes ka korrlik üle EV jooks. 60stest kolisin kiirelt tagasi 30stesse ja siis pilootisin lõpuks veel 15stesse tagasi. Nüüd olen tagasi 30stes ja päris okei enesetundega (vaatan nüüd iga sess 1-2 videot lisaks grindimisele, mis annab ka lisaks distsipliini).
graafikuid
sharkscope lifetime
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
sept 7-15-30-60 (oli ka septembri graafikute teemas)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
okt seni 15-30 ( päris palju üles alla liikumist on olnud)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
okt 30
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




2
3

Comment