[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #1

    [NLHE cash] Victory loves preparation

    Tere ka minu poolt,

    Peale pikka kaalumist avan ka lõpuks päeviku.
    Mängin pokerstarsis nickname'i "Tonnar" all.

    Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud. Enne seda olen mänginud malet mingi 13a (viimased aastad vähem pühendunult), mis on ka natuke kallutanud teed pokkerimaailma. Suurim saavutus oli, kui tulin noorte välkmale Eesti meistriks. Ma tean, et niki kindlasti ütleb, et see pole midagi erilist :D aga noh minu jaoks oli hea saavutus ja sain selle abil ka Euroopa noorte välk-ja kiirmale MVil käidud (koos Ottomar Ladvaga- tõusev täht ).
    Praegu õpin Maaülikoolis 2sel kursusel energiakasutust ja üritangi nüüd kooli ja pokkeriga tegeleda.

    Päeviku eesmärgiks on eelkõige mõtivatsiooni tõstmine. Plaanin loobuda nädalavahetuste pidudest, kus br'i maha ballatsetud, kui seda pole veel ollagi. Niiet hea oleks enne cashoudi jadade lõppu jaole saada. Plaan trennis hakata korralikult käima- see kuu ainult 4 korda jõudnud (kaks korda tahaks esialgu vähemalt nädala jooksul käia).

    Foorumlastele üldiselt ma tuttav ei ole. Tean andut (ka Paikuse hoodist) hästi ja on suureks motivatsiooniks ja abiks olnud. Alaskalt coachi saanud. Nikit tean ka malelaua tagant päris okeilt.

    Praegustest tulemustest nii palju, et alustasin augusti lõpus $7 dollaritest HT HUSNGdest ja jõudsin sept lõpuks $60steni. BRi boositisid ka väikesed turka võidud ja 30stes ka korrlik üle EV jooks. 60stest kolisin kiirelt tagasi 30stesse ja siis pilootisin lõpuks veel 15stesse tagasi. Nüüd olen tagasi 30stes ja päris okei enesetundega (vaatan nüüd iga sess 1-2 videot lisaks grindimisele, mis annab ka lisaks distsipliini).

    graafikuid

    sharkscope lifetime
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    sept 7-15-30-60 (oli ka septembri graafikute teemas)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    okt seni 15-30 ( päris palju üles alla liikumist on olnud)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    okt 30
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #2
    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    "Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud."
    Ses suhtes, et viimase kahe kuuga pole veel br'i maha gamblinud, et mitte valesti aru saada :D

    Edit: ja obv see pole ka eesmärk
    Last edited by gamblingFTW; 25.10.12, 19:53.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

      edu !

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #4
        Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

        HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

        Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
        Ja trollimist. Edu!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

          edu, kes sa oled muidu :)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #6
            Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

            Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
            HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

            Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
            Ja trollimist. Edu!
            Long time no post. Meeldib su SN ja pilt :D

            GL OP!

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #7
              Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

              Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
              HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

              Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
              Ja trollimist. Edu!
              50 bi up kasutan 10 bi shotid ja kui tunnen hästi siis võtan 5 bi shotte 40 bi pealt, praegu üritan pokkeriga ülikooli elu ära majandada, et olla sõltumatu kuna see on mulle väga oluline, kuid kui rolli enam 30 jaoks ei piisa siis ma ei cashoudi ja saaksin ka vanematelt toetust. Variatsiooni pärast ei põe ja mitte ainult selle pärast, et olen HUdes praegu enamus ajast üle ev jooksnud vaid ma tean, et suudan seda taluda ja volüümiga läbi grindida. Ja mul on ka inimesed kelle poole pöörduda probleemide puhul.

              Niki, Heinmets olen :D

              Edit: ja ofc ty.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                oks, gl. kui vajad mingeid ht materjale, siis mul on asju. pm/skype
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • JarmoH
                  Julm Donk
                  • Jun 2009
                  • 73

                  #9
                  Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                  edu laudades!

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #10
                    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                    tyty,
                    suutsin täna jälle end täis juua. No oli põhjust ka, kasuvenna sünnipäev, aga sellest ajendatuna olen homme ilmselt tallinnas peol kuskil...

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #11
                      Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                      plaanis on igal juhul homme hommikul tlna bussi peale minnna, korralik pidu maha panna tuttatavatega ja siis laup tagasi tartu bussile tulla ja laup õhtu+ pühap mat. anal. i õppida ja KT maxile teha. pole paha plaan tegelt.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #12
                        Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                        Soovin edu !

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #13
                          Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                          Tallinna mineku jättis kaine mõistus ära täna. Pesus käidud, mäkis käidud, enestunne okei ja otsustasin grindima hakata.
                          Keegi Kalevi-Rocki mängu ka vaatama täna?

                          päeviku esimene käsi ka.

                          Vastane oli võimeline betsizele adjustima kuna paar kätte enne tegi cr mu 30/80 betile rather dry flopil.
                          Ma ei tea, mõtlesin kas call v jam, calliga hoian bluffid sees ja halvale river cardile, mis completeb mõlemad drawd on võimalus ära anda pot.

                          Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players -

                          Hero (BTN/SB): t580 19.33 BBs
                          BB: t420 14 BBs

                          Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A 2
                          Hero raises to t60, BB calls t30

                          Flop: (t120) 3 4 3 (2 players)
                          BB checks, Hero bets t50, BB calls t50

                          Turn: (t220) 2 (2 players)
                          BB bets t130, Hero ??

                          Edit: vaatasin, et peaks natuke mõttekäiku ka kirjeldama. Turnis ma arvan, et mul on suur osa ajast parim käsi kuna kõik käed, mida 2 completeb oleksid juba flopis UB peale märku andnud. Käed mis turn üles äratab on 5x, 6x ja ofc 3x ka kuid ma arvan, et 14bb deep seda tema callin ranges oop pf pole pmts üldse. Siis turnis ta betib üle poole poti natuke, millega üritab reppida pmts midagi, kuid see näib FD või 5x,6x, või airina. Ja kas on rohkem valuet callimisel v jam on mõistlikum?
                          Last edited by gamblingFTW; 26.10.12, 15:09.

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #14
                            Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                            readless

                            Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

                            BB: t470 23.50 BBs
                            Hero (BTN/SB): t530 26.50 BBs

                            Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 9
                            Hero raises to t40, BB calls t20

                            Flop: (t80) 8 7 J (2 players)
                            BB bets t40, Hero raises to t110, BB calls t70

                            Turn: (t300) K (2 players)
                            BB bets t320 all in, Hero??

                            Kas readless on siin clear fold?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                              A2 peaks olema lihtne, kuna tal tõesti ei saa olla palju 234 käsi ranges, samas kui bluffida tahaks, siis miks ta seda flopis ei teinud. Ise kaldun ikka mahacallimise peale.
                              99 flatiks flopi, as played vastik spot, K completes ta donkingranges palju ja võib ju endale korrutada, et ta ei teeks seda käega, aga nad raisad teevad küll.

                              Comment

                              Working...