[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #766
    Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

    Ma pole küll väga täheldanud et need klambrid niisama lahti peaks tulema.. Taskusse ise ka väga ei soovikats seda, eriti veel algaja puhul kes palju kukub. Ennem siis juba seljakott vms, kuid tavaliselt on need kruvikeerajad suusarentimis putkade jms juures olemas.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #767
      Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

      Istud sisse ja ei ole ohtu???

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #768
        Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

        Laua kogemust 10 aastat, põlvedest niipalju, et mul hakkasid nad ka alati valutama peale mäepäeva. Aga minu puhul on see pigem külmast, sest lahendasin asja võrkpallikaitsmetega, mis lähevad pükste alla (mitte peale :D) ning põlvevalu haihtus.

        oleks villased sokid jalga pand, muidu varbad külmetavad
        Last edited by Konso; 23.01.14, 16:24.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #769
          Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

          mõnele võib see ka tõesti variant olla

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #770
            Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

            Ja kui lauatama lähete, võtke keegi kaasa, kes oskab, saab asja kordi kiiremini selgeks. 4h-ga peaks average joe nibin-nabin hakkama saama, naistega läheb kauem :D

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #771
              Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

              Keegi teab, kellelt Tartus snuss'i saaks PM'i :)

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #772
                Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                updaten ka, siis pärast pikka pausi

                Sain hyperites karistada vahepeal kartelli warride ajal ja lahkusin nüüd kõigist kartellidest. Sellise runniga oli minu jaoks raske selget mõistust hoida. Eriti, kui 0EV/-EV/0.-EV mänge mängides.

                ligi 200 bi alla ev nüüdseks lifetime


                Algus oli ilus aga pidi ära tulema ilsmelt mingilt maalt see.

                Nüüd olen HU cashis enamus ajast. Mõned 30sed teen vahepeal.

                E: semiquitisin sp, et nägin suht palju vaeva nende kallal ja tulemused kadusid. Suht solvunud nende hyperite peale :D
                Last edited by gamblingFTW; 11.04.14, 02:03.

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #773
                  Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                  kes üle teeb ?

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #774
                    Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                    Mul hakkas ka see näidik ükspäev kerima:D.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #775
                      Re: [30-60$ HT HUsng] Victory loves preparation.

                      Teen ka päeviku aktiivseks üle pika aja.
                      Tundub, et on vaja väikest ülevaadet tegemistest, et organiseeritum olla. Ranka päevik ka annab isu enda oma lahti teha jälle.

                      See kuu on olnud täiesti suvepuhkus, pidasin just nv sünnat ja vahepeal olen mõttetult laudades istunud.
                      Juunis sain endale norm töörutiini, 4-5st hommikul üles ja 12ni grind. Pärast seda saab rahulikult päeva nautida. Sama reziimi üritan ka nüüd, siis tagasi saada, mis jaanipäevast käest ära läks. MM on ka läbi ning ei pea 23st neid mänge vaatama enam.

                      Homsest, siis proovin 7-8 üles saada ja siis edasi vaikselt sama hommikuse reziimi peale saada.

                      Pmts mängin ainult hucashi nüüd, vahepeal teen 30seid hypereid aga cashi bumhunt tundub rahulikum tegevus suvel. 30seid vast maha ei kannaks veel täielikult.
                      Olen kuni nl600 bumhuntinud praegu aga ilmselt nüüd nädal v nii teen kuni deep nl200 ja cap3/6. Vaja sellest suvepuhkuselebost välja saada vaikselt.

                      e: scoopisin MMi bettidega 790€ ka jee :) spordiennustuste spetsialist nüüd !

                      Üritan, siis päevikut aktiivsena hoida.
                      Päike
                      Last edited by gamblingFTW; 15.07.14, 15:09.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #776
                        Re: [HUcash/30$ husng] summertime

                        Ja korraliku tööreziimi tulemus

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Nüüd sain magamise paika enam vähem ja saab iga päev väikse grindi sisse. Hyperites volli juurde ja võib rahule jääda.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #777
                          Re: [HUcash/30$ husng] summertime

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Vaikselt liigub, 30seid pole teind. Husng muudatustest nüüd kuuldes hakkan vast nii palju volli andma edaspidi, kui võimalik. 1-6. aug Norra sugulase juurde ka, siis nagunii kerge puhkus planeeritud augustis.

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #778
                            Re: [HUNL/PLO cash] Victory loves preparation

                            Sain kah norms kuu.. viskas väikse PLO amplituudi ka sisse.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #779
                              Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2015 on norm olnud siiani. Üle ev ka nats :)

                              Tegelt ajaloos mõne saranse kuu isegi saanud aga tunnen, et need 2015 tulemused stabiilsemad ja pole nii suurt risk equityt, et kuskil maha gambliks. Varem ikka on olnud neid mõtlematuid gamble'eid kõrgemal.
                              Paar shotti olen võtnud vs nõrgemad 400/600 regs see aasta aga praegu hoian madalamat profiili ja üle 400 ei hakka minema ja regs aint up to 200. Kogun veel nats hoogu 400s regude vastu mängimiseks aga küll tulema hakkab. Veits konservatiivsem lähenemine.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #780
                                Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

                                Ilus. GLGL

                                Comment

                                Working...