Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas
nojaa, aga mis käega ta donkab siis seal K8, K7, KJ? kui ta juba flopis valis cr'i callimise, siis miks ta nüüd käega, mis upgrades nutsuks peaks lampi shovema ja value võtmata jätma. Jx ta ju pigem c/c K turni peale. Selline liin tundub mulle pigem just Q9dd, QTdd, 7xdd ja siis 98,9T,7T,79 mis üritavad Kd reppida kerge equitiga kui calli saab.
edit: aga jah, ma callisin igal juhul aga hakkasingi kahtlema, et ei saa vist ikka readless eeldada sellist loogikat?
nojaa, aga mis käega ta donkab siis seal K8, K7, KJ? kui ta juba flopis valis cr'i callimise, siis miks ta nüüd käega, mis upgrades nutsuks peaks lampi shovema ja value võtmata jätma. Jx ta ju pigem c/c K turni peale. Selline liin tundub mulle pigem just Q9dd, QTdd, 7xdd ja siis 98,9T,7T,79 mis üritavad Kd reppida kerge equitiga kui calli saab.
edit: aga jah, ma callisin igal juhul aga hakkasingi kahtlema, et ei saa vist ikka readless eeldada sellist loogikat?
T 
5 

4
Comment