Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
76s suur leak kindlasti pole vb isegi breakeven. 76s mängib overcallide vastu ka hästi. Tunduks jah nagu jube fishine
76s suur leak kindlasti pole vb isegi breakeven. 76s mängib overcallide vastu ka hästi. Tunduks jah nagu jube fishine
Comment