[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #3076
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tubli oled!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3077
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Very nice!

      Giraffe ei jaga?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #3078
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Very nice!

        Giraffe ei jaga?
        Midagi tavapäraselt ilusat pole, aga no võib selle gramaffeli panna
        Võimalik, et aasta alguspoolelt jäänd paar boonust sisestamata, kuna läksin mingi aeg HEM2 peale üle


        bb'des olen vist lifetime EV ka kätte saanud, kunagi karjääri algusajal NL100's olin miski 40-50BI juba alla, kui BR oli 4k$ ja oleks võinud siis 8k olla või koguni 12k , kui pigem 4k üle joosta. Aga no pole hullu, mäletan, et mingi aeg soovisin mingil vanaasta õhtul, et ma saaksin selle EV joone kunagi hiljem kõrgetes limiitides mängides kätte ning täpselt nii on ka läinud :)

        Kunagi lapsena, kui see RudiTurbo nick sai välja mõeldud, siis mõtlesin ka, et kui kunagi kuulsaks saan, siis just selle nimega, mitte pärisnimega.
        Ning siis veel 486 peal arvutimänge mängides, kus scoorid ulatusid mingitesse miljonitesse, mõtlesin, et krt võiks olla arvutimäng, kus scoori saab hiljem rahana välja printida. That's pretty much online poker, isnt it? :)

        Nii, et tasub soovida ja unistada, isegi, kui see tobedana tundub, The Universe is listening

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #3079
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          God bless you!

          Comment

          • Confidence
            FPP Pro
            • Mar 2015
            • 200

            #3080
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Positive vibes here :)

            Comment

            • Ballahollic
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 388

              #3081
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              See aasta siis vähemalt sama hästi või paremini!! Edu

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #3082
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                brrr, tegin ühe Sati TCOOP High rollerile ja sain 250$ eest peale , imeti enne lõppu AA vs A7s mind ühe BB peale ja õnnestus tagasi kasvada ning hittida.

                High Rolleris natuke isegi jooksis ja jõudsin 30 koha kaugusele rahadest, kui A6 ei saanud KQ'sist jagu :(

                Grrr, pole seni ühtegi 700$ ++ turniiri online cashinud, 2k'ne highroller oleks alustuseks väga hästi sobinud. ME jooksin hiljem kohe ruttu AT vs AQ otsa blindides.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #3083
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Detsember ja jaanuar olid mõlemad üle tüki aja tublid grindikuud, kus sain üle 100h tööd tehtud. Jaanuari algus meenutas vanu häid aegu, kui poole ajuga võis raha kokku ajada, 7ndaks jaanuariks olin juba käinud üle 10k$ kasumi piiri, aga ülejäänud kuu kahjuks NL600+ loobiti kuulipildujast AA'si KK'de vastu ning ei suutnudki lõpuks üle pika aja 5 kohalist kuud nautida



                  Veebruaris erilist volüümi tulemas ei ole ning märts tuleb vast nullikuu, sest plaanin esmakordselt USA'd külastada ning rändan seal veidike ringi. See aasta katsuks suvel ka ikka mõned 100h või sinna lähedale kuud saavutada ja veidike volüümirohkem aasta saavutada, kuna näha oli, et kasuminumbrid muidu väga väikeseks jäämas, kui kuskil donkumendis taas ei luckboxi :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #3084
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Naljakas v2rk, chillin Vegases 2/5 lauas ja vaatan j2rsku vasakule ja Mauri Dorbek loeb vasakul sirge seljaga raha, et otse mu vasakule istuda :D

                    Comment

                    • Ballahollic
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 388

                      #3085
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Naljakas v2rk, chillin Vegases 2/5 lauas ja vaatan j2rsku vasakule ja Mauri Dorbek loeb vasakul sirge seljaga raha, et otse mu vasakule istuda :D
                      Viskasid käppa ka?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #3086
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Vegases jooksin üpriski sitasti, kaotatud sai kõik all inid pmst, kus raha sisse läks, aga kaks viimast ööd Commerce Kasiinos LA's tõid reisi kasumi ära :D


                        5/5 mäng
                        2.577$ esimene öö, teine öö miski 1.05k$ profit.

                        Jooksin teine öö isegi paremini, lissalt potid püsisid väiksemana, juba täita ridic good jooks oli, sellest eest viimane öö Vegases ei hittind ühtegi floppi ja kui hittisin siis olin 2nd best, täiesti vastupidine tunne :D

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #3087
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Kuidas tase üldiselt oli?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #3088
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Pole ammu NL2 mänginud, aga pobably nõrgem kui NL2

                            Not kidding

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #3089
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Pole ammu NL2 mänginud, aga pobably nõrgem kui NL2

                              Not kidding
                              Täitsa usun

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #3090
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Ei tea, kas siin enam keegi ringi liigub, aga mõtlesin, et panen siia siiski kirja, et halva suve ootuses julgesin paar nädalat Eesti suve skippida ning lendasin Las Vegasesse Juulis.

                                Enamus pokkeriprode genereatsiooni siin vast WSOPi videosi vaadates üles kasvanud mängijateks ning ka minu üks dreame oli vähemalt kunagi ME mängida ning tehtud see sai siis lõpuks see aasta. Cashi kohta oleks obv mõni uudis kuskil liikunud, seega 10k$ jäi seekord Vegasesse, kuid kogemus oli kindlasti seda väärt :)

                                Esimene erutus siis oli turniirile sisse ostmine, kus tuli seista Reede õhtu sarnases kino järjekorras viimasele filmile, kus kõigil järjekorras olijatel oli siis 10k$ cashi taskus :D Üpriski adrenaliini rohke ning exciting tunne.

                                Olin endale juba mitu kuud sisestanud, et cash on unlikely ja selle 10k$ juba igaltpoolt oma eluplaanidest välja arvestanud, et bustides nutma ei hakkaks. Mängisin samal õhtul ka 1k satikat, kus oli 1300 mängijat ning veidi üle 130 seati, 6k algstacki olin suutnud 57kni vahepeal kasvatada ning arvasin, et vb piisab veel aint ühe standard shove läbisaamisest ja foldibki ära, seega passisin mõned lightimad spotid, kuid ühtegi head spotti enam ei tulnudki ning kuivasin 20 kohti enne rahasi ning sellest oli küll väga suur pettumus, kogu trip oleks instant success olnud.

                                Jõudis siis kätte see päev ja esimene laud oli pmst 4 fishiga. Jesus seat jutuka Kanadalase vastu, kes oli aktiivseim lauas ning mõned tightimad Hawaii särkides vanamehed, kes jõudsid showdownile mõnusa huumoriga aeg ajalt. Ei hakka liiga pikalt kirjutama, esimese päeva lõpetasin 57k peal .

                                Teise päeva lauda jõudsin, siis ühe esimese mängijana näen lauas vanameest, kes paar ööd varem mängis Bellagios suht 100% VPIP ja pani hullu cashis. Tuju läks heaks, kahjuks ainult samahalb seat tema vastu nagu Bellagios, 2 seati minust vasakul. Vaikselt hakkas selguma , et rohkem lõbusaid mängijaid pole ning teiselpool lauda oli veel veidi tuttava näoga agro, kes võis mingi high roller olla. Nägu oli tuttav, aga ei tea, kes olla võis. Igatahes hakkasid kaardid juba minu vastu töötama ning nägin häid floppe enda jaoks just siis, kui olin juba välja squeezitud ning need oleks duublid tekitasid väga vastiku tunde .

                                Teine päev hakkas ka juba lõpule jõudma ja ning tõsteti uude lauda ka, mis tundus palju parem option, kahjuks polnud enam väga stacki, millega leiutada. Püsisin endiselt suht algstacki kandis. 5x2h leveli asemel otsustati mängida 5.5 levelit ja oli juba alla tunni siis jäänud Day3 alguseni ja sain duublisse mingi 65k kanti, mis oli vist kuskil 22-30bb vahel. Ning siis kohe järgmine käsi MP raise ning 3Bet posist otsa, mul BB AKs. Oli mingi kahtlane tunne, et see vend ei pane väga lightilt 3bette ja mõtlesin, shipi asemel vaatan floppy, kuigi fold oleks sel juhul vast õigem olnud. Flop pandi vist K9x ning 2 ärtut, mul oli 2 ristit. Otsustasin mingil põhjusel leadida, sain calli ning veel raise otsa, kahtlused said kinnitust , et olen taas cooler otsas ja viskasin minema oma AKs olles taas shortiks jäänud. Kõhutunde järgi oleks pidanud pre foldima. Igatahes see osutus mingiks sick käeks, kus turnis JTs sai ärtudele lisaks double busteri vist ning callis KKK shove ära ning imes ära ja sai pmst chipliidrite hulka. vanamehe nimi vist oli Dan Heimiller, kes peaks üks kuulus mängija olema. KKK vend igatahes lahkus pea nuttes :) Ise pidin Talle ka peagi järgnema ning jäi Day3 nägemata, kuid Eesti tourna prodigytele soovitan küll sinna Ainult ME pärast lennata, above avg tourna skilliga peaks cashini kruiisimine selle struktuuriga ikka üpriski easy olema.

                                Kellegi väga kuulsaga ühte lauda ei sattunud, aga satelliidis istus otse mu kõrval Erik Lindgren ja viskas ka ühe Ante mu stackist potti, kui mu tähelepanu mujal oli Teisel päeval oli veel Phil Ivey diagonaalses lauas ning hiljem ka sai samamoodi kõrvalt kuulata Phil Hellmuthi tavapäraseid You've raised me all day jutte. Esimesel päeval oli Nanonoko ka kõrvallauas.

                                Kui 10k$ kuskil taskus vedeleb ja turniiri skilli veidi lihvida, siis prooviks kindlasti veel, esimesel päeval on kloune laudades ikka küllaga :)
                                Last edited by RudiTurbo; 25.08.16, 23:21.

                                Comment

                                Working...