[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #3031
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    76s suur leak kindlasti pole vb isegi breakeven. 76s mängib overcallide vastu ka hästi. Tunduks jah nagu jube fishine

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3032
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Ja olemegi Euroopa viie rikkaima riigi sekka jõudnud, High Stakes regude söögilauda katavad täna eestlased

      Comment

      • Confidence
        FPP Pro
        • Mar 2015
        • 200

        #3033
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Midstakes vast ikka :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3034
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Algselt postitas Confidence Vaata postitust
          Midstakes vast ikka :)
          600NL on mids-takes, 1000NL on high-stakes, aga ma ei nii vana peer, et ei tundud laudadest ühegi eestlase nime ära.

          Vanu mängijaid siiski mäletan: Sharknebulag, Hurloon, wazawskiHH

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #3035
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Ants95, lällu ja Pass on vast eeslased?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #3036
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              600NL on mids-takes, 1000NL on high-stakes, aga ma ei nii vana peer, et ei tundud laudadest ühegi eestlase nime ära.

              Vanu mängijaid siiski mäletan: Sharknebulag, Hurloon, wazawskiHH
              Vana levinud arvamuse järgi high stakes hakkas ikka alates 2000NL-ist (minu teada pärineb 2+2 No Limit Holdem alafoorumi kategooriate järgi, aga võin ka eksida). Samas arvestades tänapäeva mänge, siis võib-olla tuleks väike adjustimine teha ja mingi Z500+ high stakesiks ümber nimetada :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3037
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Vana levinud arvamuse järgi high stakes hakkas ikka alates 2000NL-ist (minu teada pärineb 2+2 No Limit Holdem alafoorumi kategooriate järgi, aga võin ka eksida). Samas arvestades tänapäeva mänge, siis võib-olla tuleks väike adjustimine teha ja mingi Z500+ high stakesiks ümber nimetada :D
                Sul on õigus vist jup :D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #3038
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Sõnastus oli "High Stakes Regude"

                  Kuna kõrgemal miskit ei toimu, siis pooled seal laudades on High Stakes mehed kindlasti

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #3039
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Veidi kauem aega võtnud, kui mõnel, aga jõudsin miljoni klubisse

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #3040
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Tali tuleb, näeb arvutit rohkem. Võibolla.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #3041
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Sügis tuleb... tuul puhub...
                        Pauku ei kuule
                        Vihma sajab...
                        jälgi ei jää

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #3042
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Nädalavahetusel nüüd Kõrvemaale Discis võistlema, aga siis tuleb neid VPP'si kolinaga, nagu downswingide ajal ikka kombeks, võitlen niikaua ööd ja päevad, kuni välja rabelen.

                          Swing on hetkel muidugi enamjaolt peas kinni, üks päev bluffasin 3 stacki NL600, eile mõned stackid NL400 ja täna jõudsin järeldusele, et kõrgemates limiitides võiks All in bluffid ära jätta, siis täna lükkasin NL100 3 stacki auku.

                          Probably tuleb sellest, et hakkasin NL100 ka taas võtma, kuna games are so dead NL200+ ning siis kui kuskil kõrgemal mõne poti kaotad, siis tekib kohe tunne, et leiutaks kuskilt tagasi, et ei läheks mitu aastat NL100's tagasi evenisse jõudmiseks.

                          Mindset on muidu tugevuseks mul just, aga miski on vast närvikava veidi paigast löönud ja siis ei säilita laudades külma närvi.

                          Krdi veneverd naised ma ütlen

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #3043
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Palju õnne! wp

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3044
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              WP RudiTurps!

                              Kes ei tea, siis:

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #3045
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                sick!!

                                Comment

                                Working...