[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #2806
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2807
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      AQ vs 33 karjusid ka, et plz hold one time?

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2808
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Lol, see on mu naabrimees :D:D väga lahe säga :)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #2809
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          lol fl polnudki actionit, vastased coolerdasid ennast välja:)

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #2810
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            vaatasin ka ära. mitmeid pull käsi mängiti.
            rüüditörbou double uppe ei näidadutki, vaid vist 2 kätt sai poiss eetrisse ja kumbki väga ei õnnestunud.
            170k, wow wow nice cash!

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #2811
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Meheh, käisin täna veel cashi enne homset tagasisõidu algust. Samamoodi nagu eelmine päev sai ainult väixeid potte mängitud ja stack kuskile 900 Euro lähedale kasvatatud vaixelt. Mänguks 2/5

              Oli mingi raise ja 2 call läxin Buttonilt J9clubs kaasa. Flopis Tc7c9h ehk siis middle pair, gutter + FD, woohooo, hea gamble käsi lõpetuseks. BB leadis miski 65 Euri, fishine 120 aastane vanamees callis ja üx call veel, nii palju dead money, tõmbasin monster raise otsa, BB lükkas suht kiirelt 680 Euri sisse, arvasin, et saan miski suht mündiviske, aga vastas oli hoopis 83c ja tra lükati turni see krdi 6 ära ja river blank :D 1.6k pot nahhui. Vähemalt ei pea suure sularaha summaga üle piiride sõitma :D

              Kolmes eri lauas sai mängitud kokku ja väga kvaliteetsed lauad nagu ei olnud, kuid samas midagi rasket ka mitte ning vigu nägin ikka paljude mängijate poolt, lihtsalt kõrge VPIPiga vaalasi sel korral ei näinud, kannatlikuna annab kindlasti teenida küll. Järgmine kord ehk pangaarve priskem, siis vaatan kõrgemale, kui 2/5 .

              Tuleb Salzburgi kasiinosse minna ja meelitada miskid vaalad 2/4+ mängima, siis võib rahas supelda :D

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #2812
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Dam ulme, plaan oli SM'i ning MM ME'd mängida ja läxin Therme Wien spaasse, aga läks meelest, et Eestis tund ees ja siinse järgi hakkavad 20:30 SM jne. 2h ja 56 min oli SM kestnud, kui mõtlesin, kas regan või mitte :D

                Unreal, lõpuks tuli ära ! :)))))))))))))))))))))))))))))))

                Kuni FT'ni polnud ma Ässasi näinud ning üldse kõiki suuri paare oli kas ühe või mby paar korda, tundsin, et ruumi on FT's heateriks :D
                also,

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #2813
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Pole vist näinud ühtegi milli replayd kus teise koha kangelast nii vähe actionis näitab :D

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #2814
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    kusjuures nägin ainult yhte korda, kui peategelane välja bluffiti. Vahepeal oli stakk jälle kasvanud veidi-seega ilmselt pushid töötasid

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2815
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      nv söögiraha 3h'ga koos


                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #2816
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        sa oled meil ikka tubli

                        Comment

                        • rollkopter
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 501

                          #2817
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          lol gratz selle peale et pokkeris hästi läheb

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2818
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Võtad nüüd agressiivsemalt kõrgemaid limiite ka?

                            Comment

                            • Jazzyl
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 142

                              #2819
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Rudi milla päeviku nime ära muudad ? Nüüd saad küll juba Selveris shopata.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2820
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Türrrrr, kui haige ajastusega biit :D

                                Top10 stack out of 4000 oleks Warm upil olnud, aga noh, jammmhhhhh

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $250(BB) Poker Stars
                                SB ($20,027)
                                BB ($10,400)
                                UTG ($10,970)
                                UTG+1 ($7,970)
                                UTG+2 ($12,930)
                                MP1 ($11,780)
                                MP2 ($10,625)
                                CO ($22,160)
                                Hero ($16,906)

                                Dealt to Hero A A

                                fold, fold, fold, MP1 raises to $500, fold, CO raises to $1,375, Hero raises to $3,100, fold, fold, MP1 raises to $11,755 (AI), CO raises to $22,135 (AI), Hero calls $13,781 (AI)

                                FLOP ($46,117) 5 3 Q

                                TURN ($46,117) 5 3 Q K

                                RIVER ($46,117) 5 3 Q K 4

                                CO shows K K
                                (Pre 11%, Flop 4.5%, Turn 97.6%)

                                Hero shows A A
                                (Pre 85%, Flop 92.8%, Turn 2.4%)

                                MP1 shows K A
                                (Pre 4%, Flop 2.7%, Turn 0.0%)

                                CO wins $46,117

                                Comment

                                Working...