[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2956
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Tegid ka minu vastu trikiyt aga semibluff ei läinud sul läbi,mõne arve sai ära maksta kohe :)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2957
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      LIKE!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2958
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Täitsa ******, üle pika aja miskit deepi , chillin SB'l KK'ga miski 420k stackiga, 200k shoveb, 280k reshoveb, WOOOHOOOOO, esimesel KJ, teisel AA, FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU , next hand sama yroodi vastu 77 vs JJ ja out, tra mis luckerid

        5k BB hetkel läxin 2.1k'ga Auto all in Blindilt kui miski 70 oli left ja 2 lauda järgi olin 3 out of 18, nice Muinasjutu story oli tulemas



        See Hot 44 on mulle veel kõvasti EV'd võlgu ka, mingi 30 korda äkki mängind ja väga cashe vist polegi

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2959
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Sedasi lõppesid mul vist pooled SCOOP Middle eventid :)
          Käib vist kogumine ühe suure paugu jaoks taas

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $200(BB) Poker Stars
          SB ($10,409)
          BB ($7,914)
          UTG ($24,890)
          UTG+1 ($12,955)
          UTG+2 ($45,680)
          MP1 ($15,843)
          MP2 ($35,165)
          Hero ($8,503)
          BTN ($32,342)

          Dealt to Hero A A

          fold, fold, fold, MP1 raises to $420, MP2 calls $420, Hero raises to $1,400, fold, fold, fold, MP1 raises to $3,155, fold, Hero raises to $8,478 (AI), MP1 calls $5,323

          FLOP ($17,901) K 5 T

          TURN ($17,901) K 5 T 7

          RIVER ($17,901) K 5 T 7 7

          MP1 shows K K
          (Pre 19%, Flop 89.8%, Turn 95.5%)

          Hero shows A A
          (Pre 81%, Flop 10.2%, Turn 4.5%)

          MP1 wins $17,901

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2960
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Hello -

            My name is Mikey Stotz and I work at Run It Once. One of my tasks at the site is to locate players that I think would make a good addition to our coaching roster. If you have any interest in the opportunity, I would be happy to discuss the details with you and answer any questions that you have.
            Heh, Kinda cool , aga ei tea, kas olen valmis oma hinge ja saladusi müüma :)

            Esimese asjana peaks tegema demo video ja 3 inimest vaatavad selle üle, üks neist on Mr Galfond himself. Krt, seda meest veel vaja targemaks teha?
            Last edited by RudiTurbo; 30.06.15, 16:12.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #2961
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              see on see negreanu leveldamine :D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2962
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                MIKEY STOTZZZ

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #2963
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  awkward kahekõne

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #2964
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Heh, Kinda cool , aga ei tea, kas olen valmis oma hinge ja saladusi müüma :)

                    Esimese asjana peaks tegema demo video ja 3 inimest vaatavad selle üle, üks neist on Mr Galfond himself. Krt, seda meest veel vaja targemaks teha?
                    Tundub ahvatlev pakkumine või võimalus max sellest võtta Sulle eelkõike kui pokkerimängijana.nullpluss ev kindlasti.
                    Kui video teed siis kas meile ka näitad? :)

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #2965
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Sain ka sama pakkumise :)

                      Comment

                      • musaire
                        FPP Pro
                        • Dec 2012
                        • 220

                        #2966
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Ma ei müüks.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #2967
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          No sul neid pokkerisõpru ikka on.Äkki tead ise või mõni sõber teab viimast FR videode tegijat xxxcoinflipxxx
                          Uuri tema käest kuidas mängule mõjus-tasus.
                          Aga ise vaataks küll suurima huviga.

                          Edit.Päris võõrana küsides saad kindlasti kallutatud infi.
                          Last edited by ropka11; 01.07.15, 09:35.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2968
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Ufffuffffufff, olin suht top stackide hulgas ka enamuse lõpust, läks üks käsi metsa ja seejärel võtsin risky shove spoti, sain õnneks flipi, aga ei tulnud

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #2969
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Freerolli pärast ära küll nüüd endast välja mine :)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2970
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Freerolli pärast ära küll nüüd endast välja mine :)
                                20k tegelase hulgast nii kaugele jõuda on erutav ikka

                                Comment

                                Working...