Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Collapse
X
-
Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Lol, see on mu naabrimees :D:D väga lahe säga :)Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
Comment
-
Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitustMeheh, käisin täna veel cashi enne homset tagasisõidu algust. Samamoodi nagu eelmine päev sai ainult väixeid potte mängitud ja stack kuskile 900 Euro lähedale kasvatatud vaixelt. Mänguks 2/5
Oli mingi raise ja 2 call läxin Buttonilt J9clubs kaasa. Flopis Tc7c9h ehk siis middle pair, gutter + FD, woohooo, hea gamble käsi lõpetuseks. BB leadis miski 65 Euri, fishine 120 aastane vanamees callis ja üx call veel, nii palju dead money, tõmbasin monster raise otsa, BB lükkas suht kiirelt 680 Euri sisse, arvasin, et saan miski suht mündiviske, aga vastas oli hoopis 83c ja tra lükati turni see krdi 6 ära ja river blank :D 1.6k pot nahhui. Vähemalt ei pea suure sularaha summaga üle piiride sõitma :D
Kolmes eri lauas sai mängitud kokku ja väga kvaliteetsed lauad nagu ei olnud, kuid samas midagi rasket ka mitte ning vigu nägin ikka paljude mängijate poolt, lihtsalt kõrge VPIPiga vaalasi sel korral ei näinud, kannatlikuna annab kindlasti teenida küll. Järgmine kord ehk pangaarve priskem, siis vaatan kõrgemale, kui 2/5 .
Tuleb Salzburgi kasiinosse minna ja meelitada miskid vaalad 2/4+ mängima, siis võib rahas supelda :D
Comment
-
Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
also,Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitustDam ulme, plaan oli SM'i ning MM ME'd mängida ja läxin Therme Wien spaasse, aga läks meelest, et Eestis tund ees ja siinse järgi hakkavad 20:30 SM jne. 2h ja 56 min oli SM kestnud, kui mõtlesin, kas regan või mitte :D
Unreal, lõpuks tuli ära ! :)))))))))))))))))))))))))))))))
Kuni FT'ni polnud ma Ässasi näinud ning üldse kõiki suuri paare oli kas ühe või mby paar korda, tundsin, et ruumi on FT's heateriks :D
Comment
-
Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Pole vist näinud ühtegi milli replayd kus teise koha kangelast nii vähe actionis näitab :D
Comment
-
Comment
-
Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Türrrrr, kui haige ajastusega biit :D
Top10 stack out of 4000 oleks Warm upil olnud, aga noh, jammmhhhhh
Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $250(BB) Poker Stars
SB ($20,027)
BB ($10,400)
UTG ($10,970)
UTG+1 ($7,970)
UTG+2 ($12,930)
MP1 ($11,780)
MP2 ($10,625)
CO ($22,160)
Hero ($16,906)
Dealt to Hero A
A
fold, fold, fold, MP1 raises to $500, fold, CO raises to $1,375, Hero raises to $3,100, fold, fold, MP1 raises to $11,755 (AI), CO raises to $22,135 (AI), Hero calls $13,781 (AI)
FLOP ($46,117) 5
3
Q
TURN ($46,117) 5
3
Q
K
RIVER ($46,117) 5
3
Q
K
4
CO shows K
K
(Pre 11%, Flop 4.5%, Turn 97.6%)
Hero shows A
A
(Pre 85%, Flop 92.8%, Turn 2.4%)
MP1 shows K
A
(Pre 4%, Flop 2.7%, Turn 0.0%)
CO wins $46,117
Comment
Comment