[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #2821
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Bänn imo. Sa ei tohi bad beate see aasta postitada enam. :P

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2822
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Bleeeeeeeeeee, 46 out of 3333 Hotter 55's

      Selle potiga oleks top5 olnud :(

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $14,000(BB) Poker Stars
      SB ($106,881)
      Hero ($220,660)
      UTG ($122,354)
      UTG+1 ($172,596)
      UTG+2 ($242,404)
      MP1 ($117,570)
      CO ($228,999)
      BTN ($177,463)

      Dealt to Hero Q A

      fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $175,713 (AI), SB calls $98,131 (AI), Hero calls $161,713

      FLOP ($470,557) K K 3

      TURN ($470,557) K K 3 T

      RIVER ($470,557) K K 3 T 8

      BTN shows Q 8
      (Pre 25%, Flop 10.6%, Turn 7.1%)

      SB shows 5 A
      (Pre 27%, Flop 45.7%, Turn 29.8%)

      Hero shows Q A
      (Pre 48%, Flop 43.7%, Turn 63.1%)

      BTN wins $470,557

      Rahadesse jõudes olin miski M1 stack ja umbes 10 minuti pärast olin 5 out of 265 vms.

      Turbodes olen viimasel ajal nii stabiilselt cashinud ning samuti väga suurt stacki omanud mitmel korral viimase 100 hulgas jne, et siin on varsti lisa tulemas :D see Q8 lucker tõmbas mulle juba teist korda ära, kui 44 vs A9s olin riverini teda bustimas.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2823
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Võtad nüüd agressiivsemalt kõrgemaid limiite ka?
        215$ turniire võtan agressiivsemalt :D

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2824
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          215$ turniire võtan agressiivsemalt :D
          Lol, selle jaoks oli vast ennegi rolli.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #2825
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Lol, selle jaoks oli vast ennegi rolli.
            kardisõit ei ole jõusaal, et ostad 50 eur kuukaardi ja paari ketse.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #2826
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              kardisõit ei ole jõusaal, et ostad 50 eur kuukaardi ja paari ketse.
              Õigus, kuukaarti pole vaja :).

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2827
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Kuu siis miski + 175 000 $ , elab ära jälle mõned kuud :D

                Cashis sain 40h'ga kokku siis miski 6.8k kätt ning +5.2k$

                6.5k VPP'd sain väga napilt see kuu kokku. Aprillis ning mais ei ole ka konkreetset plaani väga palju rohkem pingutada.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2828
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Pole ammu midagi kirjutanud, aga pole ka väga aktiivne olnud.

                  Raske on raha väärtust hetkel respectida, kuu algul callisin kõik kohad maha ja bluffisin igal võimalusel. NL5k olen ka paar potti põske saanud ja kuu oli vahepeal juba ägedas augus, kuigi on halvad kaardid küll paljudes kohtades kukkunud, siis enamjaolt süüdistaks hetkel ennast. Natukene olen juba suutnud ennast kokku võtta ja mõned heaterlikud spotid on aidanud ka kiiresti auku kahandada.

                  Selle nv'ga algab ka kardihooaeg ning loodan, et ei pea see hooaeg enam tagaotsas passima, kuna eelarve suurem ning ka kogemusi veidi kogutud juba.

                  Üritasin ka huvi pärast oma All handsi graphi laadida ning õnnestus, päris tihti on visanud out of memory errori vms. Koos Sunday millioni pauguga on hetkel siis umbes 430k$ plussi pokkerist, ehk siis olenevalt dollari kursist +- 5 miljonit EEKi. Hetkel olengi umbes 6 aastat mänginud ka, millest aasta fishina ning aasta ka sõjaväge, ehk siis 4 aktiivset aastat targa mängijana.
                  Kui õigesti mäletan, siis viimane bustos oleku deposiit Pokerstarsi oli 10$, millega siis mingite turniiride ja SNG'dega kuskil 300$ BR'i kokku donkasin ning siis NL25 kulda kaevama hakkasin.

                  Naljakas, et kui kuskil 9 aastasena mängisin 386 peal igasuguseid mänge ja miski miljonitesse ulatuvaid punktisummasi mängudes sain, siis mõtlesin, et miks ei võiks olla arvutimängu, kus saaks punktid rahana välja printida. Uskumatul kombel on see unistus tõeks saanud

                  Sellest loost võix SrslySerious pokkeriversiooni teha :D
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #2829
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Mis teema nende kroonidega on tihtilugu, meil eurod ju.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2830
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Unistused said kunagi krooniajal loodud ja numbrid ka ilusamad !

                      Comment

                      • supernova66666
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 732

                        #2831
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Mul meeldib tihtipeale igasuguseid asju kroonidesse ümber arvutada : )

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #2832
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          krt mul tunne, et jube inflatsioon toimunud-miljon eeki oli raha, 62euri enam üldse mitte Kõik nii ropult kalliks läinud

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2833
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Sess läks pikale ära, oleks pidand 33 kätt varem lõpetama

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2834
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Sel kellaajal kui sa üritasid liituda ei olnud tõesti palju laudu kus mängida aga paar tunnikest varem oli väga magus

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2835
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Natuke huvitavam graph kui tavaliselt :D



                                Sain NL5k paar potti põske ja NL2k jooksin nagu rähn, muidu võitsin üle 13 BI

                                Tundide arv püsib endiselt näruse 50h juures, mai kuus probably jätkan suht sarnases vaimus, kui regularid WSOPi poole ära sõitma hakkavad, siis võib taas tööle hakata :D

                                Muide, kas leidub mõni www.lyoness.com teemal teadlane siin. Pakutakse mingit too good to be true rahateenimisvõimalust seal , ühest küljest suur ja arenev firma, kuid teisest küljest algusest peale miski Ponzi-scheme ja püramiidi skeemide süüdistuste küüsis olev firma, ei ole suutnud enda uuringute põhjal mingit seisukohta võtta veel.

                                Comment

                                Working...