[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2671
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Viimasel ajal öösel 3-6 vahemikus on Cashi traffic ikka väga vaikne ja hakkab veits igav kohati, seega näpin kõrvale igast muid asju, turniire jne.

    Täna Igavamatel hetkedel tegin Hyper 15$ HUSNG'si kõrvale

    Lõpus tuli selline oosom heater :

    Lõpus neli kaotatud mängu sai mingi Austraalia vaala pool tekitatud, callis väga looselt 3bette ja hittis kõiki floppe, kohe kui ühe mängu tagasi võitsin, siis declines ära. Üks varasemalt kuskil fishiks märgitud vend tegi minuga 34 matshi enne kui declines, nende matshide lõpp oligi suht selle heateri algus.

    173$ sai lisaraha sellest kõrvalgamblimisest kokku

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #2672
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mulle saadeti siin foorumis ükskord PM et kas ma viitsiks õppevideot teha , oleks suht sama välja teinud :D

      nagu et kuidas mitte mängida video või mis mõttes?

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2673
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Kui mängud muutuvad raskemaks ja kõik lauas on regularid, siis peab selleks et mängu biitida ise ilmselt fishiks muutuma

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2674
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Palju on tube kus toimub action Nl400+ igapäevaselt?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2675
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
            Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

            Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

            Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!
            Amen.

            Kui poleks treeningsaite jms siis mina pokkerit biitima poleks hakanud. Ma pole mingi matemaatika PhD kes ise suudab olukorrad välja lahendada, ma lihtsalt copyn edukamaid ja usaldan, et nad teavad mis teevad. Kui ma oleksin üles kasvanud tingimustes, et ühtegi õppematerjali poleks olnud ja ühtegi head mängijat ka railida ei saa siis ma prolly praegu HU cashis avaks buttonilt mingi 50% või vähem ja mõtleks, et jube sitasti mängisin kui set over set stacki ära annan.

            Tagasiandmisest I don't give a fuck, ma räägin stratist lihtsalt sellepärast, et mulle endale meeldib ja veidi endale ka kasulik. Eestis on kõik nii väikesed tegijad, et see kasu mis sa välja annad on suures pildis täiesti mikroskoopiline - Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.

            Comment

            • Miisu
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 86

              #2676
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Ma soovitaks küll kõigil julgelt oma strateegiat avaldada. Fishid nagu mina hoiab see asi poti juures. Ega see ei tähenda et me mängu biitima hakkame, veel vähem paremaid rexe biitima.
              Kui me aga ise pusides ainult raha ära kingime siis varem või hiljem realiseerub, et mõttetu tegevus ja hakkame hoopis golfi mängima.
              Kõik koolis matemaatikat õppinud, paljudest teist matemaatikud said? (Võrdlus pole teab mis kohane aga intelligentsete inimestena saate pointile pihta küll ma usun :) )
              Last edited by Miisu; 17.02.14, 12:41.

              Comment

              • Miisu
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 86

                #2677
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                teine variant muidugi on, et jumala eest ärge uusi mängijaid laske peale kasvada. Veel vähem ärge laske neid oma limiitidesse. Seda veel vaja, et lisaks rexidele mõni uus fish tuleks keda reipida :)

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #2678
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.


                  THIS

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2679
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Kui mängud muutuvad raskemaks ja kõik lauas on regularid, siis peab selleks et mängu biitida ise ilmselt fishiks muutuma
                    Mul on selle kohapealt juba teooriad ja natuke praktikat ka käimas, aga obv mitte Pokerstarsis :D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2680
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Kaader James Bondi filmivõtetelt



                      Järgmine käsi jagati mulle QQ, mõtlesin, kas tasub üldse mängida
                      Last edited by RudiTurbo; 23.02.14, 22:42.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #2681
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        tasub ikka

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2682
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Miski 425k vs 900k HU seisus pakkus tüüp 50/50 diili, ei saanud vastuvõtmata jätta nii head variatsioonivaba raha :D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2683
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Heh vwp!

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #2684
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Tal readid olemas, et tegu kõva mehega.Tundus tuttav screenname.Vaatasin Hem-ist NL100 FR koos mänginud. NSVL short armeest pärit rsk.

                              Comment

                              • Juhhei
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 154

                                #2685
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Well done. Jäi silma et sa said isegi ühe sendi rohkem. :)

                                Comment

                                Working...