Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
tulin just Himoselt. Lauda sõitsin mingi 6-7a tagasi. sellised känad käisid, et teisel päeval vahetasin persekondi huvides suuskade vastu(kordades kergem sõita) ja kolmandal võtsin jälle laua välja.
Algselt postitas vilkar
Vaata postitust


K
A
K
Comment