[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2641
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Yess, tõmbasin eile väixe augu lõpuks, nüüd saab volüümi anda :D

    Tekkis strateegiline mõte ka sellest, et kui mul motivatsiooni probleemid ja laiskus peal, siis tuleks mingi kõrge variatsiooniga experimentaalne sessioon teha, kui võidan, good, keep going, kui tõmban augu, good, tuleb volüüm peale, sest kui kaotama hakkan, siis tuleb alati kõva volume peale mul.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2642
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      mul vastupidi, kui mingi teen ise mingit sitta ja miinus tuleb sellest või tilti lähen, siis mitmeks päevaks isu läinud:( täna jälle deep lauas nutmastiga andsin raha ära:(

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #2643
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Viiitsid ehk seda kätt kommida, mis sul oli, oma käe mõttekäik, jne

        Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2431678
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        UTG: $189.93
        UTG+1: $438.59
        MP1: $802.21
        MP2: $242.06
        CO: $674.16
        BTN: $639.52
        SB: $780.78
        BB: $857.16

        Pre Flop: ($9.00)
        4 folds, CO raises to $12.84, 1 fold, SB raises to $48, 1 fold, CO raises to $95, SB calls $47

        Flop: ($196.00) 5 A 6 (2 players)
        SB checks, CO checks

        Turn: ($196.00) 4 (2 players)
        SB bets $108, CO calls $108

        River: ($412.00) K (2 players)
        SB bets $577.78 all in, CO calls $471.16 all in

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2644
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Pole erilist mõtet seletada, sest käsi mängis eelneva ajaloo põhjal sessioonist, aga probably shit call riveris siiski. AJo oli.


          Ja tegelikult strateegia poole pealt üritan tulevikus võimalikult vaikseks jääda, olen seda niigi seni teinud suht tegelikult. Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes. Kui poleks 2p2 foorumit jne, oleks võimalik, et mängud olexid alles 2006 aasta seisuses keskmise intelligentsi poolest.

          Muidugi, võib mõelda, et mis see Eesti keeles oma kaasmaalastele strateegia jagamine ikka hullu teeb, aga kui hetkel juba on olukordi, kus NL600 lauas on 9st mängijast lauas 4 eestlast, siis paneb mõtlema :)

          Seega, mina teeksin üleskutse kõikidele tarkadele mängijatele keerata kraanid kinni strateegia ning tarkuse poolest, see on omaenda leib, mida te hävitate, Eesti keeles võib damage väike olla, aga in the long run it adds up. Arvan, et lõbusaid ja toredaid käsi on ok postitada, aga selgitused võix enda pähe jätta.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #2645
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Wait what, ma tean jah, et just räägiti, et no strat talk, aga srsly 3SPRiga tahad TPGKd foldida?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #2646
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Wait what, ma tean jah, et just räägiti, et no strat talk, aga srsly 3SPRiga tahad TPGKd foldida?
              Shh! No strat.

              Ranka juba skypes rääkis, et edaspidi stratipeded hakkavad bänne saama.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2647
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes.
                ilus oksüümoron :)

                su mõtted on õiged ja arusaadavad - va need egoismi kohta käivad mõttekäigud, mis on iseendaga vastuolus

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #2648
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Shh! No strat.

                  Ranka juba skypes rääkis, et edaspidi stratipeded hakkavad bänne saama.
                  ambur ja ta pal on esimesed kes saavad. ranka rääkis. skypes. true story

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2649
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Pastilaa ja pikk saavad õnneks edasi arutada.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2650
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Mulle võiks ka keegi panna, väsind juba sellest targutamisest.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #2651
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Mina näen ka seda foorumit rohkem suundumas suunas, kus põhirõhk on libahundil ning sarjade-filmide review-del. Kui väga tahetakse graphe ja käsi toppida, siis okei - fine. Peaasi, et väga liiale ei lähe. Päris sitt on tulla foorumisse, näed, et tohutu hulk uusi postitusi, kuid kõik mingi nl 10 stratiteema. lol.

                        ning graphid ja käed võiksid kõik võitvad olla. Fishil läheb täielikult mott mängida kui näeb, et HerrJanksil downswing jne. Vastupidises olukorras jälle mõtled, et "miks ei võiks see olla mina?".

                        nali naljaks, aga loogika rudil täiesti õige ju. Krt kui te lähete kalale ja teate, et järves on vähe kalu, siis te ei õpeta naabrimeest kala püüdma, eksole.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #2652
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
                          Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
                          Fishes gon' always fish.
                          Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
                          Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
                          Last edited by qbj0hn; 16.02.14, 21:25.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #2653
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Kõik imo oleks fine, aga ise oled ju nendest kanalitest mängu õppinud. Give back to the community.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2654
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
                              Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
                              Fishes gon' always fish.
                              Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
                              Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
                              Oi kui hästi õeldud

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #2655
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Foorum ei ole kuhugi väga suundumas imo. Ma olen suht pikka aega seda foorumit lugenud (ca poolteist aastat ka enne kasutaja tegemist) ja basically ainukesed (aga kuldsed!) stratpostid ongi tegelikult ranka (ja mõnede teiste) poolt genereeritud. Mingit erilist stratiarutelu pole kunagi olnudki, pigem loeti nurgas ranka blogi ja postitusi ja noogutati kaasa.

                                Besides, väide, et infot ei peaks jagama, on enam-vähem on par torrenti mitte seedimisega. Kui kuskile jõudnud, võiks teisi ka ikka aidata.

                                Comment

                                Working...