[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2596
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mu mäng muutub vaikselt kogu aeg vastavalt sellele, mis liigutusi mulle laudades vastu tehakse, aga baasmõtlemine on ikka sama. Ex swingide ajal muidugi muutun ka natuke passiivsemaks jms samuti.

    Ja to kotkas: Mul kipub enamasti nii olema jah, et madalaimas limiidis niigi on table selection loosem ning ka mäng veidi gamboolsem, ehk variatsiooni tekib mitmel põhjusel kergemini. Aga samamoodi vahel ka kõrgeima limiidi kohta, ei taha seal suurtes pottides foldida vahel ja lähen tihti max value peale, kus tihti kasutaks pot kontrolli jms. Keskmises limiidis kipun kõige parem olema. Olengi hetkel oma NL200 prioriteete veidi muutnud ka , võin sealt häid laudasi taga otsida, kui väga igav hakkab, aga üritan mitte liigsete 200 laudadega kõrgemate steikide otsuseid mitte segada ning lobbys mõnest NL1k seatist ilma jääda vähesema tähelepanu pärast

    Comment

    • CeuZ^
      FPP Pro
      • Jun 2012
      • 258

      #2597
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      56 omab......

      Comment

      • CeuZ^
        FPP Pro
        • Jun 2012
        • 258

        #2598
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        56 omab......

        Tuleb võit koju?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2599
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $80,000(BB) Poker Stars
          SB ($744,000)
          Hero ($793,692)
          UTG ($618,959)
          UTG+1 ($1611,520)
          UTG+2 ($448,072)
          CO ($919,643)
          BTN ($1569,362)

          Dealt to Hero A 9

          fold, fold, fold, CO raises to $903,643 (AI), fold, fold, Hero calls $697,692 (AI)

          FLOP ($1707,384) 3 4 T

          TURN ($1707,384) 3 4 T K

          RIVER ($1707,384) 3 4 T K 4

          Hero shows A 9
          (Pre 58%, Flop 12.4%, Turn 0.0%)

          CO shows T K
          (Pre 42%, Flop 87.6%, Turn 100.0%)

          CO wins $1707,384

          :(

          Ma ei tea, kas selline call on hea, aga shovemisranged on ju meeletud kõigil.

          Igatahes jah, 29 out of 4748 ning top5 stack oleks olnud selle flipuska võidu korral.

          Üks 1.3m pot läks ka enne kurvalt splitti, kui short shoves Btn, suur shoves SB ja ma lükkasin ATs, Q6o oli short, suur oli A5o. Ilus A flop, aga suur splittis ära riveriga :(

          Tegemist siis TCOOP - 08, vaevatasuks 1099,06$
          Last edited by RudiTurbo; 24.01.14, 22:56.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #2600
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Mis mõttes, kas call on õige :) muidugi õige. Gogo, küll tuleb. See umbes nagu meriforellipüük, ükskord tuleb nii kui nii.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2601
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Õnnestus 11+R'is ka täna mõnda aega päris tublit imemistööd teha, 2 8-15% vahemikus sai ära imetud. Enne bubblet hakkas ka toredalt AK'd jms tulema, siis shippisin ühel orbiidil suht 3-4 korda ja stack kasvas, lauas oli ainult üx minusuurune stack ka.Siis sai taas üks tubli call ATo'ga tehtud, kuid 65s floppas kohe 2 paari, turni tuli mulle üx parimaid outide kaarte, aga riveri A polnud piisav ja tuli miski 660'ga koht

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2602
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Väheke silmailu

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                SB ($160)
                BB ($421)
                UTG ($174)
                UTG+1 ($390)
                UTG+2 ($193)
                MP1 ($162)
                MP2 ($460)
                CO ($519)
                Hero ($448)

                Dealt to Hero J Q

                fold, UTG+1 raises to $12, fold, fold, fold, CO calls $12, Hero calls $12, fold, BB calls $8

                FLOP ($50) K T A

                BB checks, UTG+1 bets $24, CO folds, Hero calls $24, BB folds

                TURN ($98) K T A 5

                UTG+1 checks, Hero bets $58, UTG+1 calls $58

                RIVER ($214) K T A 5 2

                UTG+1 checks, Hero bets $148, UTG+1 folds

                Hero shows J Q

                Hero wins $211

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #2603
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  See a9o on snap, ta peaks jammima seal 32% ja sa callima 29%, well done

                  A9o on longterm chipev wize +2,35bb ehk siis suht hea.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2604
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Balling out of control, eile võitsin miski 1.6k$ , sealjuures kaotades mitu full stacki NL600 ning ka NL1k ehk siis kühveldasin tuhandeid Eure õhtu jooksul edasi-tagasi, aga sital käies pean ikka ämbriga köögist vett peale tooma, sest vannitoani minev torustik on külmunud

                    Tegelt polegi vist siin päevikus maininud, et kolisin Talveperioodiks Pärnusse, et olexin tuttavatele raskemini kättesaadav ning keskenduksin grindile rohkem ja samuti elamine odavam, et ka reisida kergem, kui samaaegselt kodus ei pea Tlna kesklinna üüriarveid reisikuludele otsa laduma :)

                    Aga jah, miski eramajas olev korter ja hetkeseisuga vist tuleb hakata vahetama, päris kiviajas ilma sooja vee ning wc'ta ei tahaks talve veeta

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #2605
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      ..aga sital käies pean ikka ämbriga $$$$ peale tooma, sest vannitoani minev torustik on külmunud
                      FYP


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by teerajaja; 26.01.14, 16:32.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #2606
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Kuskanti kolisid Pärnus? Mul endal see mure, et ei saa pesu pesta, sissevoolu torustik külmunud:) Sital saan okeilt käia tho.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #2607
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          No sisi vuttvutt rudi juurde pesu pesema ja rudi su juurde sitale. Pärnu väike koht, kanntab takso võtta.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #2608
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Kuskanti kolisid Pärnus? Mul endal see mure, et ei saa pesu pesta, sissevoolu torustik külmunud:) Sital saan okeilt käia tho.
                            Pesumasin, nõudepesumasin ja köögikraan samas seisus. :(

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #2609
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Vaadake, et leeklambiga maja põlema ei pane.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #2610
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Ma kütsin saunaga vannitoa soojaks ja all good, pesu pestud.

                                Comment

                                Working...