Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Mu mäng muutub vaikselt kogu aeg vastavalt sellele, mis liigutusi mulle laudades vastu tehakse, aga baasmõtlemine on ikka sama. Ex swingide ajal muidugi muutun ka natuke passiivsemaks jms samuti.
Ja to kotkas: Mul kipub enamasti nii olema jah, et madalaimas limiidis niigi on table selection loosem ning ka mäng veidi gamboolsem, ehk variatsiooni tekib mitmel põhjusel kergemini. Aga samamoodi vahel ka kõrgeima limiidi kohta, ei taha seal suurtes pottides foldida vahel ja lähen tihti max value peale, kus tihti kasutaks pot kontrolli jms. Keskmises limiidis kipun kõige parem olema. Olengi hetkel oma NL200 prioriteete veidi muutnud ka , võin sealt häid laudasi taga otsida, kui väga igav hakkab, aga üritan mitte liigsete 200 laudadega kõrgemate steikide otsuseid mitte segada ning lobbys mõnest NL1k seatist ilma jääda vähesema tähelepanu pärast
Mu mäng muutub vaikselt kogu aeg vastavalt sellele, mis liigutusi mulle laudades vastu tehakse, aga baasmõtlemine on ikka sama. Ex swingide ajal muidugi muutun ka natuke passiivsemaks jms samuti.
Ja to kotkas: Mul kipub enamasti nii olema jah, et madalaimas limiidis niigi on table selection loosem ning ka mäng veidi gamboolsem, ehk variatsiooni tekib mitmel põhjusel kergemini. Aga samamoodi vahel ka kõrgeima limiidi kohta, ei taha seal suurtes pottides foldida vahel ja lähen tihti max value peale, kus tihti kasutaks pot kontrolli jms. Keskmises limiidis kipun kõige parem olema. Olengi hetkel oma NL200 prioriteete veidi muutnud ka , võin sealt häid laudasi taga otsida, kui väga igav hakkab, aga üritan mitte liigsete 200 laudadega kõrgemate steikide otsuseid mitte segada ning lobbys mõnest NL1k seatist ilma jääda vähesema tähelepanu pärast
9
4

Comment