[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #1966
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    next year 700 matsi :D ise ka rahvaka 1 voorus :D

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #1967
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      võtaks ka osa aga L hommik on võistlused :/

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #1968
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        ma etapp C osalen

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #1969
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Ma olen ka rahvaturniiri 1A-s . GL!

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1970
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Hah, foldisin nii kuis jaksasin, level 15, leian UNDER THE GUN AA, UTG +1 lükkab ka kohe insta , võitlusesse astuvad AA vs KK ning KK väljub võitlusest võitjana :D

            Ega midagi rohkem polegi rääkida, suht carddead, üx vana avas lauas kohati suht lambikäsi ja olin Ta oma repushi sihtmärgiks võtnud, aga ei leidnud ühtegi kätt, millega seda teha. Mõned käed enne lõppu oligi, kus ta oli jälle UTG avanud, mul oli Q9s(Mis oleks töenäoliselt suurepärane flipi käsi või kõvasti ees käsi, sest avas käsi nagu 26s, J9o, Q3o täiesti lampi posi'delt vahepeal), aga positsioonid olid liiga varajased ja otsustasin siiski foldida, tagant tuligi veel push AQ poolt, see vana callis A5s ära. Floppi lendasid 3 ristit, DOH, olexin triple up tõmmanud ja siis ka AA käe üle elanud hiljem, aga jääb luckbox siiski ME jaoks laetuna :D

            Laud oli ka suht standard, lootsin rohkem fishcakesi näha rahvaturniiril, aga ainult üx väga kahtlane vana oli õnneks otse mu paremal küll, aga tema chipsid läksid siiski teistesse kätesse.
            Last edited by RudiTurbo; 28.02.13, 20:14.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1971
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Lowest volume month since forever :/ Ma süüdistan naisi !

              62h ainult. Aga noh, 28 päevane kuu ja käisin ka nädal Soomes suusareisil, seega on mida ja keda süüdistada :D


              Tegin omale Tournament poker edge'i subscriptioni, märtsis üritan võimalikult palju grindida ja videosi seal vaadata ning loodetavasti varsti tean ka, miks ma mingeid liigutusi turniirides teen ja miks teised igasuguseid asju seal teevad.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #1972
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Mõned käed enne lõppu oligi, kus ta oli jälle UTG avanud, mul oli Q9s(Mis oleks töenäoliselt suurepärane flipi käsi või kõvasti ees käsi, sest avas käsi nagu 26s, J9o, Q3o täiesti lampi posi'delt vahepeal), aga positsioonid olid liiga varajased ja otsustasin siiski foldida, tagant tuligi veel push AQ poolt, see vana callis A5s ära
                q9 minna ai loose utg vastu, kui pool lauda sügeleb taga, et nuppe panna-tunduks ev enesetapp

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1973
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  q9 minna ai loose utg vastu, kui pool lauda sügeleb taga, et nuppe panna-tunduks ev enesetapp
                  M oli umbes 3,5, aga eks jah, on probably paremaid kohti, kuigi arvestades selle avaja omapärasusi, siis ikka considerable spot imo

                  15 min blindid ja 2 leveli pärast ei oleks enam orbiidi jagu chipsegi järgi, seega ei saa lõpmatuseni oodata.

                  Comment

                  • romario
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 230

                    #1974
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Laud oli ka suht standard, lootsin rohkem fishcakesi näha rahvaturniiril, aga ainult üx väga kahtlane vana oli õnneks otse mu paremal küll, aga tema chipsid läksid siiski teistesse kätesse.
                    Üks fish peale tema oli veel, sinust kaks kohta vasakul, ehk 10. positsioonil :D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1975
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Dunno, see kümnes koht vahetas istujaid päris tihti :D

                      Aga mida ma hetkel tean on see, et NL1k lauas on mul pos 88/13 enneolematu vaala vastu ning Tal oli vahepeal juba üle 3k$stack, need high stakes regid ikka ei oska vaalade vastu mängida :D

                      Comment

                      • supernova66666
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 732

                        #1976
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Dunno, see kümnes koht vahetas istujaid päris tihti :D

                        Aga mida ma hetkel tean on see, et NL1k lauas on mul pos 88/13 enneolematu vaala vastu ning Tal oli vahepeal juba üle 3k$stack, need high stakes regid ikka ei oska vaalade vastu mängida :D

                        kala maitseb hästi.. waitinglist pungil
                        Last edited by supernova66666; 01.03.13, 02:05.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1977
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          solid :)

                          umbes mitme BI'ga julged seda limiiti mängida kui saladus pole ?

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1978
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            paljud ei mängi play moneyga ka nii kõrgel...

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1979
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              solid :)

                              umbes mitme BI'ga julged seda limiiti mängida kui saladus pole ?
                              See on rohkem oma mugavustunde küsimus kui BR'i suuruse küsimus, seal saab nii vähe actionit, et vaevalt seal kunagi üle 3BI annab kaotada, kui põhilimiidid juba ammu kasumisse tagasi on toonud. Eks igaüks ise teab, kuidas Talle seal paari BI kaotus mõjub, fish uttu tõmbab, selle limiidi lauda enam ei eksisteeri ja tuleb 5 korda väixemas põhilimiidis see raha tagasi tõmmata.

                              See vaal oli lõpux 136 kätt 96/19, unreal :) Jäin seal lauas umbes 1050$ kasumisse.

                              Mul lemmiklimiit hetkel NL400, seal kõige mõnusam mängida ja viimasel ajal olen seal eriti hästi osanud suuri bluffi kohtasi valida, All in bluffe teen väga harva, aga viimasel ajal just NL400 olen neid kõige tihemini teinud :D Aga eks seal saab vist regulare usaldada, et nad ikka mõtlevad ja oskavad foldida :P

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1980
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                no, FUUUUUUU

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $10(BB) Poker Stars
                                Hero ($1,005)
                                BB ($1,943)
                                UTG ($1,000)
                                UTG+1 ($1,062)
                                CO ($395)
                                BTN ($1,139)

                                Dealt to Hero A K

                                fold, fold, fold, BTN raises to $20, Hero raises to $63, fold, BTN raises to $150, Hero raises to $1,005 (AI), BTN calls $855

                                FLOP ($2,020) 6 Q T

                                TURN ($2,020) 6 Q T 2

                                RIVER ($2,020) 6 Q T 2 9

                                BTN shows A A
                                (Pre 88%, Flop 83.1%, Turn 90.9%)

                                Hero shows A K
                                (Pre 12%, Flop 16.9%, Turn 9.1%)

                                BTN wins $2,017

                                Otsustasin ainult sellepärast 3bet shippida, et mul oli NL400 mingi minut tagasi selle sama vana vastu Quads vs Boat ja arvasin, et 4betib mind väga lightilt, pffffffffffffff

                                Comment

                                Working...