[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1816
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    Hero ($204)
    BB ($951)
    BTN ($217)

    Dealt to Hero 9 T

    fold, Hero raises to $6, BB calls $4

    FLOP ($12) Q J 4

    Hero bets $8, BB calls $8

    TURN ($28) Q J 4 2

    Hero bets $18, BB calls $18

    RIVER ($64) Q J 4 2 K

    Hero checks, BB bets $62.50, Hero raises to $172 (AI), BB calls $109

    Hero shows 9 T
    (Pre 29%, Flop 23.8%, Turn 15.9%)

    BB shows A T
    (Pre 71%, Flop 76.2%, Turn 84.1%)

    BB wins $406

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    Hero ($200)
    BB ($1,157)
    BTN ($219)

    Dealt to Hero J 8

    fold, Hero raises to $6, BB calls $4

    FLOP ($12) 5 3 T

    Hero bets $8, BB calls $8

    TURN ($28) 5 3 T 9

    Hero bets $18, BB calls $18

    RIVER ($64) 5 3 T 9 7

    Hero checks, BB bets $62.50, Hero raises to $168 (AI), BB calls $105

    Hero shows J 8
    (Pre 32%, Flop 24.8%, Turn 18.2%)

    BB shows Q K
    (Pre 68%, Flop 75.2%, Turn 81.8%)

    BB wins $398

    lol, laud on tühjaks läind, kuna kõik regid on tiltis selle fishi peale

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #1817
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      meenutab minu jooksu alanud uuel aastal:D

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #1818
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
        meenutab minu jooksu alanud uuel aastal:D
        lol +1

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1819
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Live isu on, täna TB Live kah, aga sold out rsk. Ärkasin kell 1 öösel, pole isu väga kaua waiting listis oodata :/

          Mis see TB Live starting stack oli?
          Last edited by RudiTurbo; 04.01.13, 12:00.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1820
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            7k vist

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            lol +1
            +2
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #1821
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Palju laudu korraga mängid, mitu kätt tunnis tuleb ca ?
              See viimane spoiler siis, on see Priidixi oma ?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1822
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Viimane on vist Priidixi oma jah, aga mu oma on suht sarnane viimased 4 sessi :D

                Enamasti olen 7-12 laua mängija, aga viimased 2 kuud VPP'si taga ajades olen natuke ära harjunud kuni 20 lauaga ning viimase kuu winrate oli väga hea, seega kui laudasi jagub, siis luban omale veic rohkem.

                Eelmise aasta keskmine oli vist ainult kuskil natuke üle 500hands/h

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #1823
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  SNE 2013? :P

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1824
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Never, pole minu ala :P

                    Comment

                    • mait47
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 192

                      #1825
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Uskumatult ilus aasta graafik!
                      Sellise stabiilsuse taga kindlasti table selection mida palju rõhutanud oled, aga milliseid märksõnasid veel esile tooksid, mis olulised sellise diagonaali saavutamise juures

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #1826
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                        Uskumatult ilus aasta graafik!
                        Sellise stabiilsuse taga kindlasti table selection mida palju rõhutanud oled, aga milliseid märksõnasid veel esile tooksid, mis olulised sellise diagonaali saavutamise juures
                        Probably tugev nii pokkeri- kui elumindset.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1827
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Postflop skills

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1828
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                            Probably tugev nii pokkeri- kui elumindset.
                            Nagu ka teerajaja viimase aja graafikutest näha, siis on näha, et ka sõber hakkab asjale lõpux õigest vinklist pihta saama ja siinkohal tõi samuti õige aspekti välja.

                            Mindset on jah üx peamisi stabiilsuse allikaid, suur BR ning mängimine limiitides, mis Sinu jaoks mugavad on summade poolest.
                            Samuti mängustiil, mis mul on suht variatsiooni kindel, viimasel ajal vb olengi hakanud veits vähem variatsiooni kartma, mängima kergemeelsemalt suuremate limiitide laudades ning ka rohkem variatsioonile avatud liigutusi tegema ning hetkel olengi dollarites elu suurimas swingis :P Aga noh, väga suur osa on midstakes all EV jooks, kuna ma juba kuskil aprilli kuust alates mid stakes laudades figureerinud , siis oli arvata, et igavesti ei saa kuni 2k$ swingidega läbi :D


                            Õnnestus täna teist korda elus 24h täis magada ning isegi mitte üxi, vaid naine magas ka 24h täis lol ning olex vist veelgi kauem maganud. Ex need viimased 5-6h juba olid sellise kerge unega ja palju küljekeeramisi, aga siiski kui lõpux ärkasin kell4 öösel, siis ärkasin reaalsest unest ning kuna kõht oli pika magamise peale tühjaks läinud, siis olin unes politsei eest põgenemas mingis talude piirkonnas ja igas majas, kus sees käisin , üritasin midagi süüa leida ja marjapõõsad ja asjad, kõik mis seal taluhoovides olid :D Ühe korra varem olen ka 24h täis maganud mõned aastad Taanis oma ühikas.

                            Muidu 11-15h'sed uned on mul tavalised. Ning kuna ärkvel olen ka enamasti üle 12h, siis mu ööpäev ongi pidevalt väikeses nihkes, iga päev jälle mõne h võrra hiljem magama ja ka ärkama. Kõige paremini jääb püsima seal 16-20 vahemikus õhtul ärkamine, aga kui sealt üle läheb, siis juba hakkab nihkuma :D

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #1829
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Ning kuna ärkvel olen ka enamasti üle 12h, siis mu ööpäev ongi pidevalt väikeses nihkes, iga päev jälle mõne h võrra hiljem magama ja ka ärkama. Kõige paremini jääb püsima seal 16-20 vahemikus õhtul ärkamine, aga kui sealt üle läheb, siis juba hakkab nihkuma :D
                              +1, endal samamoodi, aga üldiselt mitte kaua magamisest, vaid kaua ülal olemisest.. ööpäev peaks 26 tundi pikk olema, 18h ülal ja 8h magada. Praegu on taaskord uni päevasele ajale nihkund. Paari tunnis pärast ilmselt magama ja õhtul üles.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1830
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                WTF 24h und?!?!
                                Ma ise magan max 13h (kord kvartalis max). Standard uni on 9-12h.

                                24h tundub ikka übersick olevat :D

                                Comment

                                Working...